Miniatura strony Www.medintel.com.pl - chirurg dziecięcy Wilanów

Www.medintel.com.pl - chirurg dziecięcy WilanówPrzychodnia rodzinna NFZ MEDINTEL jest to zarówno profesjonalna diagnostyka jak i specjalistyczne konsultacje. Przyjmujemy także prywatnie. Oferujemy szczepienia, porady psychologiczne oraz opiekę lekarza psychiatry. Przygotowaliśmy także specjalistyczne zabiegi ambulatoryjne, rehabilitację neurologiczną, badanie EKG, EEG, USG, konsultacje przed szczepieniami. Mamy także pakiety usług (Basic, Medium, Optimum) oraz badania genetyczne. Osoby zaciekawione zaprezentowaną propozycją zapraszamy serdecznie do jak najszybszego wejścia na naszą witrynę internetową, gdyż to właśnie tam odnajdziesz drobiazgowe informacje.

Szczegóły strony medintel.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Detoks

  Detoks Detoks to fenomenalna metoda na walkę z nałogiem jakim jest Alkoholizm. Ideą detoksu jest odstawienie uzależnienia na jakiś czas, tak by osoba będąca w nałogu mogła się przyzwyczaić do życia bez alkoholu. Każdy kto zetknął się z osoba uzależnioną, bądź sam był w szponach nałogu, doskonale wie jak ciężko i trudno jest wyjść z niego.Osoby będące na detoksie często bywają nerwowe i nie umieją sobie poradzić w normalnym życiu bez nałogu.

  Data dodania: 07 05 2010
 • Wrastające paznokcie

  Wrastające paznokcie Niekwestionowanym atutem Metody Arkady w leczeniu wrastających paznokci jest duża szansa wyleczenia już po pierwszym zabiegu. Firma LibraMax z Warszawy oferuje klientom w ramach prowadzonej Kliniki Metody Arkady korekcję wrastających paznokci w bezinwazyjny (niechirurgiczny) sposób przy znikomym bólu. Klienci zainteresowani zabiegiem korzystając ze specjalnego formularza na stronie www. libramax. pl mogą zapisać się na wizytę. Ponadto firma jest jedynym i wyłącznym dystrybutorem Kostki Arkady na terenie całego kraju, oferuje lekarzom, placówkom medycznym, czy też klinikom medycyny estetycznej urządzenie podologiczne gwarantując profesjonalne, certyfikowane szkolenia z zakresu obsługi oraz obsługę techniczną i gwarancję.

  Data dodania: 11 04 2014
 • Zapalenie stawów

  Zapalenie stawów Na stronie znajdziecie wiedzę specjalistyczną na temat chorób reumatycznych. Reumatologia jest dziedziną medycyny, która zajmuje się schorzeniami reumatycznymi kości, stawów oraz ogólnoustrojowymi stanami zapalnymi kolagenozy. Pod pojęciem reumatyzmu kryje się liczna grupa chorób reumatycznych. Choroby te odpowiadają za większość dolegliwości związanych z bólem stawów i kości. Jeżeli chodzi o cierpienie pacjenta, część schorzeń charakteryzuje się łagodnym przebiegiem, ale są też takie, które mogą doprowadzić do śmierci.

  Data dodania: 07 08 2016
 • Leczenie Halluxów - halluxduo.pl

  Leczenie Halluxów - halluxduo.pl W Halluxduo specjalizujemy się w realizowaniu opieki medycznej na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści z zakresu ortopedii mają wieloletnie doświadczenie w zakresie realizowania leczenia takich problemów zdrowotnych jak place koślawy, sztywny, młotkowaty. Zapewniamy zarówno leczenie nieoperacyjne jak też operacyjne, gdzie stosujemy nowoczesne techniki, które pozwalają na zapewnienie skutecznego uzyskania oczekiwanych rezultatów leczenia. Gwarantujemy również komfortowe warunki przygotowane w naszej placówce.

  Data dodania: 20 11 2018
 • Łupież pstry bez tajemnic - lupiezpstry.net.pl

  Łupież pstry bez tajemnic - lupiezpstry.net.pl Macie łupież pstry? Nie wiecie jak sobie z nim radzić? Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie ten problem jest ze szczegółami opisywany. Możecie znaleźć wiele ciekawych artykułów. Jednym z nich jest stosowanie leków bez recepty. Dowiecie się czy to ma sens i jakie można dzięki temu uzyskać efekty. Tematyka jest bardzo poważna, bo wiele osób boryka się z łupieżem. Komfort ich życia się zmniejsza i jest to problemy wstydliwy. Niestety łupieżu pstrego się nie ukryje, dlatego dowiedzcie się jak z nim walczyć.

  Data dodania: 21 07 2020