Miniatura strony Rehabilitacja - Białystok

Rehabilitacja - BiałystokUsługi znajdujące się w ofercie ośrodka DobreTerapie, to maksymalnie profesjonalna, skuteczna oraz efektywna rehabilitacja. Białystok jest miejscem lokalizacji placówki, która z każdym dniem zyskuje coraz większą liczbę usatysfakcjonowanych klientów. Placówka ta, dzięki doskonałej kadrze współpracowników, składających się z najlepszych fizjoterapeutów w branży oraz świetnie wyposażonej placówce zyskała pozycję białostockiego lidera, w swojej dziedzinie. Jest to miejsce, gdzie rehabilitacja skrzywień kręgosłupa u dzieci, bólów stawów obwodowych, a także kręgosłupa u dorosłych jest świadczona na najwyższym poziomie. W tym ośrodku, każdy klient może liczyć na indywidualne dopasowanie formy terapii do własnych potrzeb.

Szczegóły strony www.dobreterapie.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Fizjotrener.com

  Fizjotrener.com Fizjotrener prowadzi rehabilitację dla osób cierpiących z powodu chorób lub urazów kręgosłupa i stawów, dyskopatii, rwy kulszowej, skoliozy. Prowadzimy również rehabilitację dla osób po uszkodzeniach narządów ruchu (złamania, zwichnięcia, skręcenia). Oferujemy badania i rehabilitację funkcjonalną, terapię manualną oraz szeroką gamę zabiegów fizykoterapeutycznych (krioterapia, laser, ultradźwięki, pole magnetyczne itp). Dodatkowo naszą ofertę wzbogaciliśmy również o treningi funkcjonalne i wytrzymałościowe oraz treningi przygotowawcze dla sportowców.

  Data dodania: 17 10 2014
 • Leczenie i rehabilitacja kręgosłupa - Fiejdasz Jakub

  Leczenie i rehabilitacja kręgosłupa - Fiejdasz Jakub Wiesz czym jest osteopatia? To jedna z groźniejszych chorób kręgosłupa. Musisz wiedzieć, że kręgosłup to jeden z najważniejszych elementów budowy ciała. Jeśli nie dbasz o swój kręgosłup, to niszczysz filar swojego organizmu. W trosce o swój kręgosłup powinieneś od czasu do czasu odwiedzić nasz gabinet fizjoterapii, albowiem każde schorzenie można wyleczyć pod warunkiem, że pacjent odda się w ręce sprawdzonego specjalisty. Nasz gabinet rehabilitacji to dobry wybór, jeśli pragniesz w krótkim czasie powrócić do pełnej sprawności. Oferujemy szereg zabiegów takich jak terapia manualna czy masaże. Zapraszamy na naszą stronę po więcej informacji.

  Data dodania: 20 01 2016
 • Ośrodki rehabilitacji po udarze mózgu

  Ośrodki rehabilitacji po udarze mózgu NORMAN to Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne. Największy nacisk kładziemy na wysoko wyspecjalizowany zespół lekarzy oraz fizjoterapeutów, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Od ponad 23 lat pomagamy osobom po udarze mózgu, dzieciom ze schorzeniami neurologicznymi, osobom po wypadkach. To u nas wiele osób postawiło po raz kolejny swoje pierwsze kroki, wielu nauczyło się chodzić od nowa. Z nami można zyskać zupełnie nowy komfort życia. Dowiedz się więcej o naszej ofercie na stronie internetowej.

  Data dodania: 26 07 2016
 • Zamykanie naczynek Warszawa - instytut-urody.com

  Zamykanie naczynek Warszawa - instytut-urody.com Szukasz kliniki zajmującej się szeroko rozumianą medycyną estetyczną? Skorzystaj z renomowanej kliniki Instytut-urody, która oferuje różnego rodzaju zabiegi w tym mezoterapia, peeling migdałowy, usuwanie włókniaków. Do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie, a podczas każdego zabiegu wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone sprzęty, które opatrzone są marka najlepszych producentów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki oraz do odwiedzenia naszej strony instytut-urody. com w celu poznania wszystkich zabiegów.

  Data dodania: 02 10 2017
 • Ortopedia

  Ortopedia Sprawdź ofertę Specjalistycznej Przychodni www. wsrmed. pl znajdującej się w Warszawie. Nasza Przychodnia oferuje konsultacje i wizyty u najlepszych w Polsce specjalistów ortopedów, fizjoterapeutów, rehabilitantów dziecięcych oraz niemowlęcych. Naszym priorytetem jest współpraca z najlepszymi lekarzami, rehabilitantami i psychologami na rynku. Indywidualnie i kompleksowo podchodzimy do pacjentów. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty. Oferujemy pomoc najlepszych specjalistów w kraju!

  Data dodania: 27 11 2018