Miniatura strony Psychotesty - Warszawa

Psychotesty - WarszawaOferujemy Państwu usługi psychologiczne dotyczące psychologii transportu oraz medycyny pracy. Skorzystać można z takich usług jak : psychotesty, badania psychologiczne kierowców czy badania psychotechniczne dla pracowników obsługujących np. wózki widłowe, suwnice czy inny sprzęt ciężki używany w budownictwie. Badania psychologiczne kierowców wykonywane są w oparciu o oryginalne testy, na nowoczesnej aparaturze do badań psychologiczny najwyższej klasy. Więcej informacji przeczytacie Państwo na stronie internetowej.

Szczegóły strony psychotestywarszawa.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Leczenie uzależnień, leczenie alkoholizmu i hazardu

  Leczenie uzależnień, leczenie alkoholizmu i hazardu Versumed Kraków to klinika do której możesz zgłosić się kiedy chcesz rozpocząć leczenia uzależnień. Prowadzimy diagnozę i leczenie alkoholizmu i hazardu oraz lekomanii. Trafna diagnoza jest w tych przypadkach najważniejszym elementem terapii - umożliwia dobranie skutecznego sposobu leczenia. Oferujemy zarówno terapię psychologiczną jak i specjalistyczne turnusy o różnej długości,w zależności od potrzeb. W ramach leczenia alkoholizmu prowadzimy także detoks (według zaleceń WHO, czyli w sposób bezpieczny dla pacjenta. Alkoholizm traktujemy jako chorobę, która wymaga podejścia systemowego, tak więc elementem leczenia alkoholizmu jest też (bezpłatna) terapia osób współuzależnionych. Nie stosujemy przestarzałych metod takich jak wszywki alkoholowe, esperal czy disulfiram. Zarówno leczenia alkoholizmu jak i leczenie hazardu oparte są na opracowanym przez naszych specjalistów programie, który łączy odwyk z psychoterapią. Jest to metoda, która przynosi najlepsze efekty, także po zakończeniu pobytu w ośrodku. W przypadku leczenia hazardu osoby walczące z uzależnieniem odbywają terapię w tej samej grupie co alkoholicy. Jest to szczególne istotne z tego względu, że pozwala im odkryć mechanizmy uzależnienia i uświadomić sobie, że hazard jest podobnym zagrożeniem jak alkohol czy leki. Nasze doświadczenia wskazują, że ta forma leczenia hazardu jest skuteczniejsza niż terapia, w której uczestniczą tylko osoby uzależnione od gier hazardowych. Nasza klinika leczenia uzależnień gwarantuje komfortowe warunku (istnieje możliwość skorzystania na przykład z masaży relaksacyjnych oraz basenu znajdującego się w pobliżu ośrodka) i fachową opiekę. Ośrodek znajduje się 10 kilometrów od Krakowa, co zapewnia nie tylko dobry dojazd ale także warunki sprzyjające relaksowi i terapii. Nie ograniczamy naszym pacjentom dostępu do komputera, telefonu i internetu także w czasie leczenia uzależnień mogą oni utrzymywać kontakt z bliskimi.

  Data dodania: 27 01 2012
 • Poradnia małżeńska Centrum JA

  Poradnia małżeńska Centrum JA Poradnia psychologiczna Centrum-Ja powstała w 2002 roku w Warszawie (Ursynów). Oferujemy pomoc psychologów, psychoterapeutów oraz lekarzy psychiatrów. Prowadzimy poradnię rodzinną i małżeńską. Leczymy depresje, bezsenność, stany lękowe. Zajmujemy się trudnościami w kontaktach zawodowych oraz interpersonalnych, przeprowadzamy testy psychologiczne i testy zawodowe. Dodatkowo nasza oferta obejmuje również wykłady oraz warsztaty psychologiczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zawartą na stronie internetowej.

  Data dodania: 12 08 2014
 • CARPE DIEM - centrum psychologiczne w Szczecinie

  CARPE DIEM - centrum psychologiczne w Szczecinie Centrum Psychologiczno - Terapeutyczne Carpe Diem znajduje się w Szczecinie. Przyjmujemy dorosłych, dzieci również młodzież od poniedziałku do soboty. Udostępniamy formy pomocy, takie jak konsultacja psychologiczna dodatkowo psychoterapia indywidualna. Prowadzimy psychoterapię, w tym terapię małżeńską, rodzinną, terapię uzależnień. Przeprowadzamy terapię grupową również wyjazdową. Prócz tego prowadzimy testy psychologiczne i ustalamy diagnozę. Korzystamy z mediacji przy rozwiązywaniu konfliktów szkolnych, rodzinnych czy sąsiedzkich. prowadzimy szkolenia również treningi dla kadry zarządzającej oraz pracowników firm. Więcej informacji podaliśmy na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 09 2014
 • Dobry psychoterapeuta w Krakowie

  Dobry psychoterapeuta w Krakowie Terapeuta Gestalt Bednarczyk Paweł, specjalizuje się w psychologii spełnienia. Jeśli przeszedłeś cierpienie, wychowywałeś się w trudnej rodzinie, przeszedłeś rozwód, straciłeś ukochaną osobę, masz problem z odnalezieniem celu w życiu, masz szansę skorzystać z eksperckiej pomocy psychoterapeuty.
  Paweł pomoże Ci pozbyć się także np. depresji, traumy, problemów własnych, pokonać kryzys małżeński, odbudować wiarę we własne możliwości i obcych ludzi.
  Dzięki psychoterapii z najlepszym terapeutą, przez konwersację, stawianie pytań i odnajdywanie odpowiedzi, dasz radę szybko i prawidłowo wyzbyć się każdego kłopotu, które sprawiają, że żyje się trudno. Zapomnisz o trudnej przeszłości i będziesz potrafił skoncentrować się na budowaniu szczęścia i realizowaniu planów życiowych.

  Data dodania: 15 09 2015
 • Organizacja psychoterapi - ptppd.pl

  Organizacja psychoterapi - ptppd.pl Jako Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej chcielibyśmy wyjść do wszystkich osób, które związane są z psychoterapią i chciałyby wymienić się doświadczeniem w tym kierunku. Jeżeli nie inaczej jest również w Waszym przypadku, nie mamy wątpliwości, że znajdziesz u nas coś w sam raz dla siebie. To najlepsze miejsce do tego, aby spotkać się ze specjalistami z branży i wymienić się z nimi swoim doświadczeniem. Jesteś gotowy na to, aby dołączyć do tego zacnego grona najlepszych psychoterapeutów w Polsce?

  Data dodania: 24 05 2017