Miniatura strony Psychoterapia młodzieży poznań - leczenieosobowosci.pl

Psychoterapia młodzieży poznań - leczenieosobowosci.plGłównym założeniem naszego ośrodka jest leczenie osobowości. Tworzymy wszystkie usługi po to, aby pomóc przywrócić właściwy stan umysłu naszym pacjentom. Wszystko to możemy realizować poprzez leczenie zaburzeń osobowości Poznań na terapiach indywidualnych prowadzonych przez wykwalifikowanych psychologów i psychoterapeutów. Nasi psychologowie pracują przede wszystkim z dziećmi i młodzieżą. Konsultacje udzielane są również parom oraz małżeństwom. W naszym ośrodku zatrudniony jest również seksuolog Poznań, który pomaga leczyć zaburzenia osobowości oraz nerwice.

Szczegóły strony leczenieosobowosci.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia w Krakowie. Terapia Gestalt.

  Psychoterapia w Krakowie. Terapia Gestalt. Pracujemy jako psychoterapeuci, ponieważ sami doświadczyliśmy i wciąż doświadczamy ogromniej zmiany jakości życia dzięki psychoterapii. Wierzymy, że każdy z nas może się zmieniać, a zmieniając siebie, może również zmieniać swoje codzienne życie. Uważamy, że warto to robić świadomie. Terapia Gestalt poszerza znajomość swoich emocji, pragnień, relacji z rodziną, a także relacji zawodowych. Ta świadomość daje możliwość obserwacji i dokonywania najlepszych w danym momencie życia wyborów.
  Podczas spotkań terapeutycznych towarzyszymy swoim klientom w odkrywaniu siebie i świata w taki sposób, aby każde odkrycie było w konsekwencji pozytywnym i budującym doświadczeniem. Pomagamy w kryzysach życiowych, leczeniu depresji, stanów lękowych oraz uzależnień.

  Data dodania: 20 01 2011
 • Psycholog Psychoterapeuta w Katowicach

  Psycholog Psychoterapeuta w Katowicach Katowicki Śląski Ośrodek Psychoterapii Psychodynamicznej proponuje pomoc w następujących obszarach:

  zaburzenia nerwicowe ( nerwice )
  depresje,
  zaburzenia osobowości,
  zaburzenia łaknienia,
  przeżywanie żałoby

  Formy pracy naszego ośrodka:

  Konsultacje
  Psychoterapia indywidualna
  Psychoterapia grupowa
  Psychoterapia wspierająca

  Profesjonalnie wykształceni Psychoterapeuci, będący pod ciągłą superwizją najlepszych specjalistów w Polsce, gwarantują życzliwe podejście, pracę z poszanowaniem uznawanych przez Państwa wartości, świadomej woli i decyzji oraz zgodnie z Kodeksem Etycznym Psychoterapeuty. W celu uzyskania bliższych informacji lub umówienia się na konsultację prosimy o kontakt telefoniczny:
  0 608 710 094 0 608 638 150

  Data dodania: 07 07 2011
 • Gabinetypsychoterapii.com

  Gabinetypsychoterapii.com Zajmujemy się w naszym gabinecie psychoterapeutycznym realizowaniem profesjonalnych terapii dla osób mających problemy związane między innymi z problemami emocjonalnymi, stanami depresyjnymi, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami odżywiania. Prowadzimy między innymi terapie dla osób dorosłych w formach indywidualnych, a także psychoterapie kierowane również dla par, małżeństw, rodzin oraz dzieci i młodzieży. Osoby zaintrygowane zaprezentowaną propozycją całym sercem zapraszamy do natychmiastowego zapoznania się z jej szczegółami na naszej stronie internetowej, gdzie odnajdziesz szczegółowe dane.

  Data dodania: 18 12 2015
 • Terapia rodzin - Warszawa

  Terapia rodzin - Warszawa W obecnych czasach coraz więcej małżonków i partnerów traci poczucie wzajemnej więzi i bliskości. Małżonkowie coraz częściej rozwodzą się i zastanawiają się nad sensem własnego życia. Coraz częściej cierpią na depresje, nerwice i stany lękowe.
  Wszystkim, którzy czują się osamotnieni, mają problemy ze zrozumieniem siebie i mają problem w relacjach z bliskimi osobami ale próbują wychodzić z zaistniałej sytuacji polecam konsultacje w Gabinecie Psychologa i skorzystanie z psychoterapii.
  Psychoterapia to proces służący lepszemu zrozumieniu siebie, umożliwia uzyskania wgląd w siebie oraz umożliwia poznania tego co jest poza naszą jasną świadomością.
  Jako psycholog i psychoterapeuta zapraszam do swojego gabinetu w Warszawie na Muranowie. Oferuję terapię behavioralno-poznawczą dla osób, par lub rodzin pozostających w kryzysie.
  Psycholog Psychoterapeuta Jolanta Szczepaniak zaprasza.
  Terapia par i terapia rodzin to główne obszary mojej pracy.
  Udzielam konsultacji w następującym zakresie:
  - terapia par
  - terapia rodzin
  - terapia uzależnień
  - diagnoza psychologiczna
  - diagnoza zawodowa
  Więcej informacji na www. szczepaniak-psychology. eu

  Data dodania: 01 07 2018
 • Dobry psycholog - osrodekprzystan.com

  Dobry psycholog - osrodekprzystan.com Życie bywa bardzo nieprzewidywalne i pisze nam różnego rodzaju scenariusze. Czasem wszystko jest super, a czasami jest źle. Jeżeli zauważymy problemy w naszym życiu lub relacji z bliskimi – to warto zastanowić się nad wizytą u psychologa. Nasze Centrum Psychoterapii świadczy kompleksową pomoc psychologiczną na terenie miasta Wrocławia kropkę Oferujemy terapię indywidualne, terapię dla dzieci jak i również terapię rodzinne i dla par. Znajdziecie u nas również terapie grupowe. Więcej informacji o naszym centrum dostępnych jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 27 11 2020