Miniatura strony Prywatny Ośrodek Terapii w Janowcu

Prywatny Ośrodek Terapii w JanowcuJeśli poszukują Państwo profesjonalnej i kompleksowej pomocy w leczeniu uzależnień zapraszamy do Ośrodka Terapii w Janowcu. Oferujemy fachową terapię uzależnień dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Nasza oferta obejmuje terapię alkoholizmu, narkomanii, uzależnienia od dopalaczy, hazadu, Internetu. Zapewniamy całodobową opiekę terapeutów i wsparcie medyczne. Pobyt w Ośrodku każdy pacjent rozpoczyna od rzetelnej diagnozy medycznej i terapeutycznej. W trakcie pobytu realizuje swój Osobisty Plan Terapii. Uczestniczy w terapii grupowej, spotkaniach indywidualnych, warsztatach, treningach praktycznych i wykładach. Nasz zespół tworzą kompetentni, oddani terapeuci z bardzo dużym doświadczeniem zawodowym w pracy z osobami uzależnionymi. Gwarantujemy Państwu dyskrecję, spokój i komfort pobytu w atrakcyjnym Ośrodku w pobliżu Kazimierza Dolnego w województwie lubelskim. Oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesny Ośrodek z ogrodem, stawem, infrastruktura sportową i rekreacyjną. To miejsce idealne do pracy, wyciszenia się i relaksu. Czekamy właśnie na Ciebie!

Szczegóły strony terapiawjanowcu.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Terapia - Nałęczów

  Terapia - Nałęczów Gościsz na profilu Prywatnego Ośrodka Odwykowego Terapia Nałęczów. Może znalazłeś się tu bo szukasz pomocy. Pamiętaj, że tu znajdziesz pomoc. Oferujemy profesjonalną i natychmiastową terapię. Warunkiem otrzymania pomocy jest jedynie Twoja akceptacja. Dysponujemy nowoczesnym ośrodkiem o powierzchni 1000m2, znajdującym się niedaleko Nałęczowa. Nasi pacjenci mają świetne warunki rekonwalescencji. Budynek wyposażony jest w basen, saunę i siłownię – ogrodzony ogromnym ogrodem. Pobyt w naszym ośrodku to szansa na lepsze życie. Gwarantujemy dyskrecję i anonimowość. Terapię rozpoczynamy od rozmowy by lepiej poznać siebie i problem. Jeśli nie radzisz sobie z używkami lub innym uzależnieniem, nie zwlekaj, przyjdź po pomoc.

  Data dodania: 11 08 2015
 • ŚWIERADÓW-CZERNIAWA sanatoria

  ŚWIERADÓW-CZERNIAWA sanatoria Jest nam niezmiernie miło móc przedstawić Państwu ofertę Uzdrowiska Świerardów. Nasz ośrodek mieści się w Świerardowie-Zdrój, w samym sercu Gór Izerskich. Jest to piękna okolica otoczona pasmami lasów świerkowych, jaka słynie z leczniczego mikroklimatu za sprawą wód mineralnych, radonowych oraz pokładów borowiny. Przygotowaliśmy dla Państwa szereg zabiegów uzdrawiających taki jak np. : masaże, inhalacje, kąpiele świerkowe, okłady z borowiny, kuracje pitne i wiele innych. Zatrudniona kadra medyczna z pełnym zaangażowaniem zajmie się Państwa ciałem i duszą. Zaciekawionych prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny. Szczegóły na stronie internetowej.

  Data dodania: 06 11 2015
 • Prywatny Dom Seniora Dom opieki Magdalenka

  Prywatny Dom Seniora Dom opieki Magdalenka Dom Opieki Magdalenka zapewnia pobyty dzienne, krótkoterminowe oraz długoterminowe. Nasi pacjenci są pod regularną opieką lekarza. Na obiekcie znajduje się całodobową opiekę wykwalifikowanego personelu medycznego. Gwarantujemy duże, przestronne pokoje z możliwością wykończenia ich zgodnie z zaleceniami podopiecznego. W każdym pokój jest łazienkę, instalacja przywoławcza, TV, bezprzewodowy oraz internet WiFi.
  Dodatkowym atutem domu senior jest przestronna jadalnia, przestronny pokój dzienny, salki terapeutyczne, sale rehabilitacyjne. Posiłki przygotowywane w naszej kuchni są ze świeżych składników zgodnie z zaleceniami dietetycznymi i indywidualnymi dietami podopiecznych. Nie zapominamy o rehabilitacji ruchowej. Dodatkowo posiadamy w pełni wyposażone sale rehabilitacyjne, w których indywidualnie dopasujemy terapię do potrzeb podopiecznego.
  Terapia zajęciowa oraz biblioteka to dodatkowe atuty domu seniora.
  Priorytetem jest aktywizacja seniorów w Domu jak i poza nim. Dla każdego seniora oferujemy opiekę duszpasterską we własnej kaplicy. Organizujemy również w obrębie Domu opieki koncerty, gry, zabawy, seanse filmowe i wiele innych imprez okolicznościowych.

  Data dodania: 07 01 2016
 • Sanatorium - sanatorium-ustron.pl

  Sanatorium - sanatorium-ustron.pl Ośrodki Leczniczo – Rehabilitacyjne Magnolia i Tulipan znajdujące się w popularnej miejscowości uzdrowiskowej Ustroń zapraszają do skorzystania ze swojej oferty leczniczej! Realizują szeroką gamę zabiegów m. in. w ramach balneoterapii, hydroterapii, termoterapii, fizykoterapii, a także prowadzą inhalacje i masaże. Sanatorium specjalizuje się w chorobach ortopedyczno-urazowych, układu nerwowego, krążenia, oddechowego, reumatycznych. Z pobytów można korzystać w ramach ubezpieczenia NFZ i pełnopłatnie – bez skierowania.

  Data dodania: 07 01 2019
 • Ośrodek leczenia uzależnień Arka

  Ośrodek leczenia uzależnień Arka Ośrodek ARKA oferuje kompleksową terapię uzależnień od: alkoholu, narkotyków, leków psychotropowych, nasennych i przeciwbólowych, oraz hazardu. Oferta terapeutyczna zawiera: farmakoterapię, indywidualny plan terapii optymalny do problemu i sytuacji pacjenta, terapię rodzin lub związków, intensywną psychoterapię indywidualną, psychoedukację, psychoterapię grupową, leczenie dietą stosowną do choroby. Proponujemy również wsparcie po zakończeniu terapii podstawowej oraz inne formy pomocy przy pokonywaniu uzależnień. Podstawowym warunkiem znalezienia się u nas jest wola zerwania z nałogiem, naprawa błędów i zmiana dotychczasowego trybu życia na dający satysfakcję i spełnienie. Ośrodek Arka znajduje się w Wiśle, w atrakcyjnym, ale i dyskretnym miejscu. Nasz zespół to wykwalifikowani terapeuci: psychologowie, pedagodzy i specjaliści terapii uzależnień, a także opiekunowie medyczni, którzy dzięki przygotowaniu zawodowemu zapewniają pełen profesjonalizm w swojej dziedzinie. Pacjenci mogą podjąć się: 2 tygodniowej terapii wstępnej, 3 lub 4 tygodniowej terapii podstawowej, czy tygodniu detoksykacji. W naszym Ośrodku obowiązuje 100% anonimowość i dyskrecja. Zawalcz o lepsze jutro!

  Data dodania: 06 08 2020