Miniatura strony Pramed - przychodnia medyczna w Szczecinie

Pramed - przychodnia medyczna w SzczeciniePramed - przychodnia medyczna w Szczecinie to specjalistyczna placówka oferująca konsultacje w lekarzami wielu specjalności. Na stronie internetowej pramed. pl dostępny jest dokładny wykaz specjalistów oraz godziny przyjęć. Warto skorzystać z wygodnego i intuicyjnego systemu e-rejestracji. Przychodnia Pramed oferuje poradnictwo z zakresu medycyny pracy oraz medycyny podróży. Pramed Szczecin to placówka korzystająca z najwyższej klasy sprzętu medycznego oraz gwarantuje krótkie terminy oczekiwania na wizytę.

Szczegóły strony pramed.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Loveair.pl

  Loveair.pl W dobie rozwiniętego przemysłu i wszechobecnych spalin, trudno o zdrowe powietrze. Nasza firma wychodzi na przeciw tym problemom i proponuje Państwu nowoczesną walkę z zanieczyszczonym powietrzem. Posiadamy w swojej ofercie nowoczesne oczszczacze powietrza, które za sprawą wielowarstwowego filtra usuwają z powietrza liczne, szkodliwe związki chemiczne i mikroskopijne pyły. Pozwól odetchnąć sobie czystym i wolnym od zanieczyszczeń powietrzem. Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty i zadbaj o siebie!

  Data dodania: 26 06 2016
 • Zapalenie stawów

  Zapalenie stawów Na stronie znajdziecie wiedzę specjalistyczną na temat chorób reumatycznych. Reumatologia jest dziedziną medycyny, która zajmuje się schorzeniami reumatycznymi kości, stawów oraz ogólnoustrojowymi stanami zapalnymi kolagenozy. Pod pojęciem reumatyzmu kryje się liczna grupa chorób reumatycznych. Choroby te odpowiadają za większość dolegliwości związanych z bólem stawów i kości. Jeżeli chodzi o cierpienie pacjenta, część schorzeń charakteryzuje się łagodnym przebiegiem, ale są też takie, które mogą doprowadzić do śmierci.

  Data dodania: 07 08 2016
 • KERPRO - Masy do rekonstrukcji paznokci

  KERPRO - Masy do rekonstrukcji paznokci Nasza główna specjalizacja to sprzedaż materiałów i narzędzi do gabinetów podologicznych – kosmetycznych. Mamy peelingi do stóp, wyselekcjonowane kremy, balsamy oraz pianki. Polecamy dział z zestawami do ochrony palców, dobieramy efektywne techniki korekcji paznokci. Przedstawiamy też dział z plastrami i opatrunkami aktywnymi. Dzięki nam skompletujecie Państwo podstawowe narzędzia do pedicure, frezy ze stali nierdzewnej, kamienie szlifierskie oraz zaawansowane frezarki połączone z pochłaniaczem pyłu.

  Data dodania: 26 06 2017
 • Operacja haluksów - www.operacjestopy.pl

  Operacja haluksów - www.operacjestopy.pl Zapraszamy do skorzystania z usług medycznych Poradni Chorób Stopy. Zapewniamy leczenie i kompleksową opiekę medyczną osobom po urazach, oraz zmagającym się ze schorzeniami stóp i stawu skokowego. Wykonujemy operacje haluksów, palucha koślawego, palca młotkowatego i sztywnego. Tworzymy zespól doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Oferujemy usługi medyczne na najwyższym poziomie. Zapewniamy komfortowe warunki leczenia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej.

  Data dodania: 01 04 2019
 • Prowadzenie ciąży - blumedica.pl

  Prowadzenie ciąży - blumedica.pl Jeśli rozglądasz się za gabinetem ginekologicznym, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Co więcej, pomoc ginekologa to jedna z wielu dostępnych propozycji, staramy się wychodzić naprzeciw różnym oczekiwaniom (wszelkie szczegóły znajdziesz na www. blumedica. pl).
  Zatrzymując się jeszcze przy podejmowanych działaniach, na pewno trzeba podkreślić kompleksowe podejście. Uszczęśliwienie wszystkich zainteresowanych jest najważniejsze.

  Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, warto zastanowić się nad naszą działalnością.

  Data dodania: 08 05 2020