Miniatura strony Pomoc doświadczonego psychologa - Warszawa

Pomoc doświadczonego psychologa - WarszawaProblemy zaczęły nas przerastać? Nie panikujmy – to nic niespotykanego. Współcześnie coraz więcej ludzi mówi o tym, że szuka wsparcia. W rzeczywistości każdy z nas walczy w pewnym okresie życia z problemami zawodowymi czy w domu. Ponieważ nierzadko nie znajdujemy ich rozwiązania, zaczynamy czuć się odosobnieni, mamy problemy z zasypianiem, nasze kontakty z otoczeniem ulegają pogorszeniu. W takiej sytuacji może pomóc nam doświadczony psycholog. W witrynie gabinetu psychologicznego (Psycholog Mokotów) znajdziemy ofertę profesjonalnego gabinetu psychologicznego, w której przewidziano również możliwość konsultacji przez Internet.

Szczegóły strony www.helianthus.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia w Poznaniu - mgr Ewa Stasiewska

  Psychoterapia w Poznaniu - mgr Ewa Stasiewska Profesjonalna psychoterapia w nurcie Gestalt prowadzona jest przez doświadczoną psychoterapeutkę posiadającą Europejski Certyfikat Psychoterapeuty.

  Jest to prawdziwe spotkanie JA - TY; klienta i terapeuty, podczas którego, uczestnik terapii w pełnej szacunku, bezpiecznej atmosferze ma możliwość zrozumienia siebie i swoich wzorców zachowań.
  Jest także tworzeniem warunków, w których klient może za pomocą doświadczenia pełniej skontaktować się ze swoimi uczuciami, potrzebami, myślami i doznaniami płynącymi z ciała

  Data dodania: 15 10 2011
 • Psycholog we Wrocławiu

  Psycholog we Wrocławiu W dzisiejszych czasach nie jest wstydem korzystać z porad psychologa czy psychoterapeuty. Nawet największe gwiazdy właśnie w ten sposób radzą sobie z problemami. Więc jeśli coś Cię dręczy, masz za dużo stresu albo niskie poczucie własnej wartości, nie czekaj, zgłoś się do nas. Biuro Porad Psychologicznych prowadzimy już od paru dobrych lat. Działamy na obszarze zabytkowego miasta jakim jest Wrocław. Nasi wykwalifikowani psycholodzy świadczą swoje usługi bardzo skutecznie. Zaufało nam już grono Klientów. Nasi psychoterapeuci kwalifikacje zawodowe zdobywali szkoląc się między innymi w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, w ramach  rocznego kursu Podstawy Psychoterapii Psychodynamicznej. W trosce o wysoką jakość wykonywanej pracy i dobro swoich pacjentów regularnie superwizują oni swoją pracę psychoterapeutyczną. Oferta biura jest wbrew pozorom bardzo szeroka. Pomagamy między innym w takich problemach jak: depresja oraz inne zaburzenia nastroju, nerwice i zaburzenia lękowe (fobie, napady lęku, zespół lęku uogólnionego), zaburzenia psychosomatyczne, zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia, otyłość), zaburzenia osobowości, zaburzenia snu, psychozy, Zespół Stresu Pourazowego, przemoc (psychiczna, fizyczna, seksualna), straty prokreacyjne (poronienie, aborcja, śmierć dziecka),  żałoba po stracie (bliskiej osoby, rozstanie, utrata pracy itp.) czy DDA i DDD.

  Data dodania: 15 01 2013
 • Danuta Długosz

  Danuta Długosz Gabinet Terapeutyczny Danuty Długosz mieszczący się w Krakowie świadczy usługi psychoterapeutyczne oparte na kilku nowoczesnych metodach. Sesje terapeutyczne skierowane są w stronę osób walczących z depresją, nerwicą, przewlekłym stresem oraz wszystkich, którzy chcą poznać przyczyny swoich problemów, popracować nad rozwojem interpersonalnym oraz zmianami w życiu. W ofercie gabinetu znajdą Państwo psychoterapię opartą o założenia Gestalt, sesje chirurgii Fantomowej oraz sesje z wykorzystaniem metod medytacyjnych, relaksacyjnych i wizualizacyjnych.

  Data dodania: 12 01 2015
 • Badania na broń

  Badania na broń Oferujemy badania i konsultacje psychologiczne, badania psychiatryczne, badania psychotechniczne dla kierowców w Warszawie, szkolenia, konsultacje dla kandydatów do służb mundurowych. Na stronie www. psychotechnika. pl szczegółowo przedstawiamy wszystkie informacje dotyczące naszych działań w przedstawionym zakresie. Zapraszamy do naszego gabinetu oraz do kontaktu mailowego pod adresem persona@psychotechnika.pl. Wejdź już teraz na naszą stronę i sprawdź ofertę! Nasz zespół składa się z doświadczonych lekarzy!

  Data dodania: 14 01 2015
 • Centrum zdrowia psychicznego centrum-psych.pl

  Centrum zdrowia psychicznego centrum-psych.pl Centrum Zdrowia i Psychoterapii z Warszawy zapewnia opiekę zdrowotną już od 1998 roku. Placówka jest niepubliczną poradnią zdrowia psychicznego zatrudniającą lekarzy psychiatrów, psychologów, certyfikowanych psychoterapeutów. Pomoc udzielana jest osobom dorosłym oraz dzieciom i młodzieży. Dostępne są konsultacje psychologiczne i psychiatryczne, terapia indywidualna, grupowa oraz par i małżeństw, terapia uzależnień. Psychoterapia prowadzona jest metodą behawioralno-poznawczą oraz psychodynamiczną. Oferta obejmuje także coaching.

  Data dodania: 09 12 2015