Miniatura strony Ośrodek odwykowy dla alkoholików- osrodek-leczenia-uzaleznien.pl

Ośrodek odwykowy dla alkoholików- osrodek-leczenia-uzaleznien.plNasz prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień działa na terenie Brodnicy Dolnej w województwie pomorskim, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednie warunki do realizowania terapii leczenia różnego typu uzależnień. W naszym ośrodku realizowana jest między innymi terapia na podstawie strategiczno-strukturalnego modelu leczenia uzależnień. Zapewniamy leczenie z alkoholizmu z zachowaniem dyskrecji naszym pacjentom a także z oferowaniem również wsparcia, które realizowane jest po zakończeniu leczenia w ośrodku.

Szczegóły strony osrodek-leczenia-uzaleznien.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pensjonat Pod Lipami w miejscowości Woźniki

  Pensjonat Pod Lipami w miejscowości Woźniki Znajdujący się w miejscowości Woźniki Pensjonat Pod Lipami jest prywatnym domem opieki nad osobami starszymi. Pensjonat oferuje osobom starszym całodobową opiekę medyczną oraz przyjazną i miłą atmosferę. Pensjonat dysponuje pokojami jednoosobowymi 13 m kw oraz apartamentami z tarasem 25 m kw. Ponadto obiekt posiada świetlicę, jadalnię, salę gimnastyczną wraz ze sprzętem rehabilitacyjnym i rekreacyjnym, czy też kaplicę. Na terenie obiektu dostępna jest też palarnia oraz winda. Obiekt przystosowany jest też do opieki nad osobami niepełnosprawnymi.

  Data dodania: 23 01 2014
 • Zajęcia grupowe dla dzieci na Ursynowie

  Zajęcia grupowe dla dzieci na Ursynowie Subtelnie obserwując swoje dziecko i sposób jego zachowania, jesteśmy w stanie wychwycić zawczasu potencjalne problemy, z jakimi się boryka.
  To bardzo ważne - im prędzej spostrzeżemy trudności, tym większe możliwości damy dziecku na właściwy rozwój.
  Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej "Promyk" powstało z myślą o wsparciu dzieci i ich bliskich.
  Dziedzina, w której się specjalizujemy to integracja sensoryczna - jej zaburzenia powodują u dziecka wiele zachowań dysfunkcyjnych, na przykład: problemy z koncentracją, trudności w nauce, ogólne kłopoty z koordynacją, zaległości w mowie, nadwrażliwość na impulsy zewnętrzne.
  Jesteśmy przekonani, że dzięki bezzwłocznej diagnozie i prawidłowo dobranej terapii jesteśmy w stanie poprawić stan zdrowia małego pacjenta. W czasie zajęć, prowadzonych przez najlepszych psychologów-terapeutów, posługujemy się niezawodnymi metodami i najlepszym sprzętem.
  Uważamy, że końcowy sukces jest rezultatem wspólnej pracy – w jego osiągnięciu ma swój udział zarówno pacjent, jak i rodzina, psycholog, logopeda.
  Stawiamy więc na współdziałanie..
  W naszej ofercie znajdą Państwo także propozycje, wspomagające terapię integracji sensorycznej - prowadzimy m. in. zajęcia dla opiekunów dziecka, leczenie logopedyczne, zajęcia grupowe dla dzieci, terapię widzenia i terapię ręki.

  Data dodania: 18 12 2014
 • Lokiectenisisty.pl - leczenie zespołu łokcia tenisisty

  Lokiectenisisty.pl - leczenie zespołu łokcia tenisisty Wyróżnia nas siedemnastoletnie doświadczenie w nieinwazyjnym leczeniu schorzeń stawów. Schorzenie stawu łokciowego tenisisty w większości sytuacji nie wymaga operacji. Zabiegi takie jak prądy o wysokim woltażu, laseroterapia punktowa, terapia magnetyczna, terapia falą uderzeniową, krioterapia, ultradźwięki oraz innowacyjny system Algonix skutecznie leczą tą chorobę. Wykonujemy ponad to badania obrazowe rezonansem i ultrasonografem. Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące naszych usług medycznych znajdują się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 16 08 2018
 • Suplementacja organizmu

  Suplementacja organizmu W ramach naszej specjalistycznej strony internetowej wszystkoozdrowiu. pl jesteśmy w stanie zapewnić dostęp do informacji dotyczących skutecznego dbania o stan zdrowia. Jesteśmy w stanie zapewnić porady dotyczące między innymi suplementów. Pozwala to zapoznać się z rynkiem naturalnych suplementów, a także efektów, które mogą oferować poszczególne suplementy diety. Jednocześnie strona internetowa to również wiele przydatnych, praktycznych porad, które mogą być zastosowane w ramach codziennego dbania o stan zdrowia.

  Data dodania: 28 10 2019
 • Kamagra giold - itnpolska.pl

  Kamagra giold - itnpolska.pl Jeżeli interesujesz się Kamagrą, to dobry moment, żeby zainteresować się stroną itnpolska. pl.

  Pewnie zastanawiasz się nad tym, co można powiedzieć na temat tej strony. Odnosząc się od razu do szczegółów, nie jest to sklep. Maksymalnie upraszczając, chodzi o portal informacyjny.
  Nie ulega wątpliwości, że świadomość jest bardzo ważna (w końcu nieświadomość może skutkować złymi decyzjami i oczywiście tyczy się to nie tylko Kamagry).

  Jeśli nie wszystko jest jasne, najwyższa pora na zapoznanie się z niektórymi tekstami.

  Data dodania: 03 04 2020