Miniatura strony Ośrodek leczenia uzależnień Tęcza w Krakowie

Ośrodek leczenia uzależnień Tęcza w KrakowieW ośrodku leczenia uzależnień Tęcza leczymy wszelkiego rodzaju uzależnienia. Uzależnienie od hazardu leczone jest głównie za pomocą całkowitego wyciszenia pacjenta. Leczenie hazardu polega więc na izolacji pacjenta. Terapia alkoholowa prowadzona jest we współpracy z lekarzem, który wystawia zwolnienie lekarskie na cały czas pobytu pacjenta w naszym ośrodku. Odtrucie alkoholowe polega na odpowiednim podawaniu płynów, aby łagodnie przejść fazę zespołu abstynencyjnego. Leczenie uzależnień Kraków to szansa, abyś wrócił to swojego dawnego, normalnego życia. Nie zmarnuj jej.

Szczegóły strony www.teczacpt.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Terapia - Nałęczów

  Terapia - Nałęczów Gościsz na profilu Prywatnego Ośrodka Odwykowego Terapia Nałęczów. Może znalazłeś się tu bo szukasz pomocy. Pamiętaj, że tu znajdziesz pomoc. Oferujemy profesjonalną i natychmiastową terapię. Warunkiem otrzymania pomocy jest jedynie Twoja akceptacja. Dysponujemy nowoczesnym ośrodkiem o powierzchni 1000m2, znajdującym się niedaleko Nałęczowa. Nasi pacjenci mają świetne warunki rekonwalescencji. Budynek wyposażony jest w basen, saunę i siłownię – ogrodzony ogromnym ogrodem. Pobyt w naszym ośrodku to szansa na lepsze życie. Gwarantujemy dyskrecję i anonimowość. Terapię rozpoczynamy od rozmowy by lepiej poznać siebie i problem. Jeśli nie radzisz sobie z używkami lub innym uzależnieniem, nie zwlekaj, przyjdź po pomoc.

  Data dodania: 11 08 2015
 • ŚWIERADÓW-CZERNIAWA sanatoria

  ŚWIERADÓW-CZERNIAWA sanatoria Jest nam niezmiernie miło móc przedstawić Państwu ofertę Uzdrowiska Świerardów. Nasz ośrodek mieści się w Świerardowie-Zdrój, w samym sercu Gór Izerskich. Jest to piękna okolica otoczona pasmami lasów świerkowych, jaka słynie z leczniczego mikroklimatu za sprawą wód mineralnych, radonowych oraz pokładów borowiny. Przygotowaliśmy dla Państwa szereg zabiegów uzdrawiających taki jak np. : masaże, inhalacje, kąpiele świerkowe, okłady z borowiny, kuracje pitne i wiele innych. Zatrudniona kadra medyczna z pełnym zaangażowaniem zajmie się Państwa ciałem i duszą. Zaciekawionych prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny. Szczegóły na stronie internetowej.

  Data dodania: 06 11 2015
 • Prywatny Dom Seniora Dom opieki Magdalenka

  Prywatny Dom Seniora Dom opieki Magdalenka Dom Opieki Magdalenka zapewnia pobyty dzienne, krótkoterminowe oraz długoterminowe. Nasi pacjenci są pod regularną opieką lekarza. Na obiekcie znajduje się całodobową opiekę wykwalifikowanego personelu medycznego. Gwarantujemy duże, przestronne pokoje z możliwością wykończenia ich zgodnie z zaleceniami podopiecznego. W każdym pokój jest łazienkę, instalacja przywoławcza, TV, bezprzewodowy oraz internet WiFi.
  Dodatkowym atutem domu senior jest przestronna jadalnia, przestronny pokój dzienny, salki terapeutyczne, sale rehabilitacyjne. Posiłki przygotowywane w naszej kuchni są ze świeżych składników zgodnie z zaleceniami dietetycznymi i indywidualnymi dietami podopiecznych. Nie zapominamy o rehabilitacji ruchowej. Dodatkowo posiadamy w pełni wyposażone sale rehabilitacyjne, w których indywidualnie dopasujemy terapię do potrzeb podopiecznego.
  Terapia zajęciowa oraz biblioteka to dodatkowe atuty domu seniora.
  Priorytetem jest aktywizacja seniorów w Domu jak i poza nim. Dla każdego seniora oferujemy opiekę duszpasterską we własnej kaplicy. Organizujemy również w obrębie Domu opieki koncerty, gry, zabawy, seanse filmowe i wiele innych imprez okolicznościowych.

  Data dodania: 07 01 2016
 • Prywatny Ośrodek Terapii w Janowcu

  Prywatny Ośrodek Terapii w Janowcu Jeśli poszukują Państwo profesjonalnej i kompleksowej pomocy w leczeniu uzależnień zapraszamy do Ośrodka Terapii w Janowcu. Oferujemy fachową terapię uzależnień dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Nasza oferta obejmuje terapię alkoholizmu, narkomanii, uzależnienia od dopalaczy, hazadu, Internetu. Zapewniamy całodobową opiekę terapeutów i wsparcie medyczne. Pobyt w Ośrodku każdy pacjent rozpoczyna od rzetelnej diagnozy medycznej i terapeutycznej. W trakcie pobytu realizuje swój Osobisty Plan Terapii. Uczestniczy w terapii grupowej, spotkaniach indywidualnych, warsztatach, treningach praktycznych i wykładach. Nasz zespół tworzą kompetentni, oddani terapeuci z bardzo dużym doświadczeniem zawodowym w pracy z osobami uzależnionymi. Gwarantujemy Państwu dyskrecję, spokój i komfort pobytu w atrakcyjnym Ośrodku w pobliżu Kazimierza Dolnego w województwie lubelskim. Oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesny Ośrodek z ogrodem, stawem, infrastruktura sportową i rekreacyjną. To miejsce idealne do pracy, wyciszenia się i relaksu. Czekamy właśnie na Ciebie!

  Data dodania: 28 01 2016
 • Ciechocinek sanatorium

  Ciechocinek sanatorium Ciechocinek turnusy sanatoryjne

  Ciechocinek to miejscowość słynąca głównie z pobytów w ośrodkach sanatoryjnych. Najbardziej znanym punktem uzdrowiska są tężnie solankowe. Co ciekawe także niektóre sanatoria zdecydowały się na wybudowanie tężni solankowych na swoim terenie. Jednym z takich obiektów jest Sanatorium Uzdrowiskowe ZNP lezące przy ulicy Lorentowicza. W sanatorium znajduje się zadbany ogród, który ma właściwości zdrowotne nie tylko ze względu na piękną zieleń tu występującą, ale także ze względu na stojącą tu tężnię solankową. Oczywiście baza zabiegowa tego ośrodka to nie tylko tężnia. W obiekcie znajduje się kilkadziesiąt gabinetów, w których oferowanych jest około 50 zabiegów leczniczych.

  Do Sanatorium przyjmowane są osoby mające pobyt dofinansowany z NFZ, turnusy rehabilitacyjne finansowane z PFRON, a także prywatne pobyty pełnopłatne. Cenionym przez kuracjuszy elementem jest atmosfera - wyjątkowo przyjazna i życzliwa. Jeśli planujemy pobyt w sanatorium warto przemyśleć czy Ciechocinek to nie dobry kierunek na spędzenie turnusu. Po więcej informacji odnośnie Sanatorium ZNP w Ciechocinku zajrzyjmy na stronę internetową tego obiektu - http://www. znpciechocinek. pl

  Data dodania: 19 01 2017