Miniatura strony Ośrodek leczenia uzależnień Arka

Ośrodek leczenia uzależnień ArkaOśrodek ARKA oferuje kompleksową terapię uzależnień od: alkoholu, narkotyków, leków psychotropowych, nasennych i przeciwbólowych, oraz hazardu. Oferta terapeutyczna zawiera: farmakoterapię, indywidualny plan terapii optymalny do problemu i sytuacji pacjenta, terapię rodzin lub związków, intensywną psychoterapię indywidualną, psychoedukację, psychoterapię grupową, leczenie dietą stosowną do choroby. Proponujemy również wsparcie po zakończeniu terapii podstawowej oraz inne formy pomocy przy pokonywaniu uzależnień. Podstawowym warunkiem znalezienia się u nas jest wola zerwania z nałogiem, naprawa błędów i zmiana dotychczasowego trybu życia na dający satysfakcję i spełnienie. Ośrodek Arka znajduje się w Wiśle, w atrakcyjnym, ale i dyskretnym miejscu. Nasz zespół to wykwalifikowani terapeuci: psychologowie, pedagodzy i specjaliści terapii uzależnień, a także opiekunowie medyczni, którzy dzięki przygotowaniu zawodowemu zapewniają pełen profesjonalizm w swojej dziedzinie. Pacjenci mogą podjąć się: 2 tygodniowej terapii wstępnej, 3 lub 4 tygodniowej terapii podstawowej, czy tygodniu detoksykacji. W naszym Ośrodku obowiązuje 100% anonimowość i dyskrecja. Zawalcz o lepsze jutro!

Szczegóły strony www.osrodekarka.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ośrodek leczenia uzależnień Tęcza w Krakowie

  Ośrodek leczenia uzależnień Tęcza w Krakowie W ośrodku leczenia uzależnień Tęcza leczymy wszelkiego rodzaju uzależnienia. Uzależnienie od hazardu leczone jest głównie za pomocą całkowitego wyciszenia pacjenta. Leczenie hazardu polega więc na izolacji pacjenta. Terapia alkoholowa prowadzona jest we współpracy z lekarzem, który wystawia zwolnienie lekarskie na cały czas pobytu pacjenta w naszym ośrodku. Odtrucie alkoholowe polega na odpowiednim podawaniu płynów, aby łagodnie przejść fazę zespołu abstynencyjnego. Leczenie uzależnień Kraków to szansa, abyś wrócił to swojego dawnego, normalnego życia. Nie zmarnuj jej.

  Data dodania: 30 07 2015
 • Terapia - Nałęczów

  Terapia - Nałęczów Gościsz na profilu Prywatnego Ośrodka Odwykowego Terapia Nałęczów. Może znalazłeś się tu bo szukasz pomocy. Pamiętaj, że tu znajdziesz pomoc. Oferujemy profesjonalną i natychmiastową terapię. Warunkiem otrzymania pomocy jest jedynie Twoja akceptacja. Dysponujemy nowoczesnym ośrodkiem o powierzchni 1000m2, znajdującym się niedaleko Nałęczowa. Nasi pacjenci mają świetne warunki rekonwalescencji. Budynek wyposażony jest w basen, saunę i siłownię – ogrodzony ogromnym ogrodem. Pobyt w naszym ośrodku to szansa na lepsze życie. Gwarantujemy dyskrecję i anonimowość. Terapię rozpoczynamy od rozmowy by lepiej poznać siebie i problem. Jeśli nie radzisz sobie z używkami lub innym uzależnieniem, nie zwlekaj, przyjdź po pomoc.

  Data dodania: 11 08 2015
 • Prywatny Ośrodek Terapii w Janowcu

  Prywatny Ośrodek Terapii w Janowcu Jeśli poszukują Państwo profesjonalnej i kompleksowej pomocy w leczeniu uzależnień zapraszamy do Ośrodka Terapii w Janowcu. Oferujemy fachową terapię uzależnień dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Nasza oferta obejmuje terapię alkoholizmu, narkomanii, uzależnienia od dopalaczy, hazadu, Internetu. Zapewniamy całodobową opiekę terapeutów i wsparcie medyczne. Pobyt w Ośrodku każdy pacjent rozpoczyna od rzetelnej diagnozy medycznej i terapeutycznej. W trakcie pobytu realizuje swój Osobisty Plan Terapii. Uczestniczy w terapii grupowej, spotkaniach indywidualnych, warsztatach, treningach praktycznych i wykładach. Nasz zespół tworzą kompetentni, oddani terapeuci z bardzo dużym doświadczeniem zawodowym w pracy z osobami uzależnionymi. Gwarantujemy Państwu dyskrecję, spokój i komfort pobytu w atrakcyjnym Ośrodku w pobliżu Kazimierza Dolnego w województwie lubelskim. Oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesny Ośrodek z ogrodem, stawem, infrastruktura sportową i rekreacyjną. To miejsce idealne do pracy, wyciszenia się i relaksu. Czekamy właśnie na Ciebie!

  Data dodania: 28 01 2016
 • Ciechocinek sanatorium

  Ciechocinek sanatorium Ciechocinek turnusy sanatoryjne

  Ciechocinek to miejscowość słynąca głównie z pobytów w ośrodkach sanatoryjnych. Najbardziej znanym punktem uzdrowiska są tężnie solankowe. Co ciekawe także niektóre sanatoria zdecydowały się na wybudowanie tężni solankowych na swoim terenie. Jednym z takich obiektów jest Sanatorium Uzdrowiskowe ZNP lezące przy ulicy Lorentowicza. W sanatorium znajduje się zadbany ogród, który ma właściwości zdrowotne nie tylko ze względu na piękną zieleń tu występującą, ale także ze względu na stojącą tu tężnię solankową. Oczywiście baza zabiegowa tego ośrodka to nie tylko tężnia. W obiekcie znajduje się kilkadziesiąt gabinetów, w których oferowanych jest około 50 zabiegów leczniczych.

  Do Sanatorium przyjmowane są osoby mające pobyt dofinansowany z NFZ, turnusy rehabilitacyjne finansowane z PFRON, a także prywatne pobyty pełnopłatne. Cenionym przez kuracjuszy elementem jest atmosfera - wyjątkowo przyjazna i życzliwa. Jeśli planujemy pobyt w sanatorium warto przemyśleć czy Ciechocinek to nie dobry kierunek na spędzenie turnusu. Po więcej informacji odnośnie Sanatorium ZNP w Ciechocinku zajrzyjmy na stronę internetową tego obiektu - http://www. znpciechocinek. pl

  Data dodania: 19 01 2017
 • Sanatorium - sanatorium-ustron.pl

  Sanatorium - sanatorium-ustron.pl Ośrodki Leczniczo – Rehabilitacyjne Magnolia i Tulipan znajdujące się w popularnej miejscowości uzdrowiskowej Ustroń zapraszają do skorzystania ze swojej oferty leczniczej! Realizują szeroką gamę zabiegów m. in. w ramach balneoterapii, hydroterapii, termoterapii, fizykoterapii, a także prowadzą inhalacje i masaże. Sanatorium specjalizuje się w chorobach ortopedyczno-urazowych, układu nerwowego, krążenia, oddechowego, reumatycznych. Z pobytów można korzystać w ramach ubezpieczenia NFZ i pełnopłatnie – bez skierowania.

  Data dodania: 07 01 2019