Miniatura strony Metodologia badań medycznych

Metodologia badań medycznychOferujemy usługi skierowane w stronę wszystkich, którzy poszukują naukowej informacji medycznej. Nasza oferta obejmuje usługi o charakterze edukacyjno-redaktorskim oraz informacyjno-konsultingowym. Wykonujemy analizy desk research, analizy statystyczne wraz z interpretacją, zajmujemy się korektą artykułów naukowych. Oferta obejmuje także analizy i monitoring prasy oraz Internetu pod kątem naukowej informacji medycznej, opracowanie bibliografii do publikacji naukowych oraz prac magisterskich, dyplomowych, doktoranckich wraz z elektronicznym zestawieniem materiałów.

Szczegóły strony www.inspiracje-medyczne.eu:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Magazyn Zdrovie24.pl

  Magazyn Zdrovie24.pl Magazyn „Żyj Zdrowo” zaprasza Państwa na stronę Zdrowie24. W serwisie czytelnicy znajdą wersję elektroniczną aktualnego wydania. Specjalnie dla naszych czytelników przygotowujemy wiele pomocnych informacji na temat problemów zdrowotnych, chorób i ich leczenia. Piszemy także o profilaktyce i zdrowym stylu życia, dostępnych na rynku lekach oraz suplementach diety. Wśród artykułów nie zabrakło również sprawdzonych porad lekarzy oraz informacji o nowościach i promocjach na rynku farmaceutycznym. Zapraszamy!

  Data dodania: 11 06 2014
 • Szpital Św. Elżbiety - Warszawa Mokotów

  Szpital Św. Elżbiety - Warszawa Mokotów Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony internetowej nowoczesnego Szpitala Świętej Elżbiety który mieści się na Warszawskim Mokotowie. Jesteśmy nowoczesną kliniką medyczną która oferuje między innymi zabiegi leczenie niestabilności stawu skokowego, leczenie urazu łąkotki, leczenie pęknięcia łąkotki, leczenie zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa, rehabilitacja stożka rotatorów. To tylko nieliczne zabiegi jakie wykonujemy w Szpitalu Św. Elżbiety. Wejdź już teraz na naszą stronę i sprawdź całą ofertę.

  Data dodania: 17 10 2014
 • Przyczyny-objawy-leczenie.pl

  Przyczyny-objawy-leczenie.pl Na stronie internetowej przyczyny-objawy-leczenie. pl można znaleźć wiele pytań na temat wszelkiego rodzaju kłopotów ze zdrowiem. Zaprezentowane są nie tylko przyczyny chorób oraz objawy, pomagające w ich rozpoznaniu, ale również najskuteczniejsze sposoby leczenia, również te domowe, znane od pokoleń. Na stronie publikowane są artykuły dotyczące chorób układu krążenia, układu pokarmowego czy układu ruchu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy. W tym celu wystarczy odwiedzić stronę www.

  Data dodania: 18 12 2014
 • Badania diagnostyczne

  Badania diagnostyczne Jesteśmy nowoczesną placówką medyczną, która oferuje kompleksową pomoc wszystkim mieszkańcom Warszawy i okolic. Nasze pięć przychodni zagwarantuje pomoc lekarza każdej specjalności – w tym również stomatologa, profesjonalną rehabilitację, a także usługi w zakresie badań diagnostycznych – w tym rezonansu magnetycznego. Dogodne warunki finansowe oraz najwyższa jakość usług gwarantowane. Poznaj nas bliżej jeszcze dziś! Jeżeli zafrapowała cię przedstawiona propozycja, to zachęcamy całym sercem do prędkiego wejścia na naszą witrynę www, ponieważ to właśnie tam znajdziesz obszerne informacje.

  Data dodania: 16 07 2015
 • Mlektury.pl

  Mlektury.pl Na stronie internetowej mlektury. pl zapewniamy zestawy informacji dotyczących suplementów. Za pośrednictwem strony można zapoznać się między innymi z informacjami o substancjach stosowanych w poszczególnych produktach z rynku suplementów diet. W ten sposób znacznie łatwej można wybrać takie suplementy diety, które mogą być bezpiecznie stosowane przez konkretną osobę, a jednocześnie mogące oferować oczekiwane efekty. Jednocześnie na stronie można znaleźć również porady dotyczące skutecznego dbania o zdrowie.

  Data dodania: 28 10 2019