Miniatura strony Magdalena Chwiałkowska (Pietrzak) - Rehabilitacja Dzieci Poznań

Magdalena Chwiałkowska (Pietrzak) - Rehabilitacja Dzieci PoznańZapewniamy realizowanie usług fizjoterapeutycznych dla dzieci. W naszej ofercie możemy zapewnić wykonanie między innymi takich działań jak ocena rozwoju psychomotorycznego niemowląt, diagnostyka funkcjonalna starszych dzieci. Prowadzimy również indywidualną rehabilitację między innymi w ramach wykorzystania metody NDT Bobath. Doświadczenie posiadane przez fizjoterapeutę pozwala również na oferowanie fachowego doradztwa w zakresie między innymi dopasowania obuwia korekcyjnego a także profilaktycznego dla dzieci.

Szczegóły strony magdapietrzak.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rehabilitacja Warszawa Arena Zdrowia

  Rehabilitacja Warszawa Arena Zdrowia Zajmujemy się w naszej przychodni wysokospecjalistycznej realizowaniem szerokiego zakresu leczenie ortopedycznego a także usług rehabilitacji. Posiadamy rozbudowany sprzęt medyczny zarówno zabiegowy jak też diagnostyczny. Jednocześnie w naszej przychodni oferujemy usługi rehabilitowania realizowane przez zespół doświadczonych terapeutów, usług rehabilitowania oraz masaży, które realizowane są na podstawie terapii, które są przygotowane i dopasowane do indywidualnych przypadłości zdrowotnych naszych pacjentów.

  Data dodania: 16 05 2016
 • Ośrodki rehabilitacji po udarze mózgu

  Ośrodki rehabilitacji po udarze mózgu NORMAN to Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne. Największy nacisk kładziemy na wysoko wyspecjalizowany zespół lekarzy oraz fizjoterapeutów, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Od ponad 23 lat pomagamy osobom po udarze mózgu, dzieciom ze schorzeniami neurologicznymi, osobom po wypadkach. To u nas wiele osób postawiło po raz kolejny swoje pierwsze kroki, wielu nauczyło się chodzić od nowa. Z nami można zyskać zupełnie nowy komfort życia. Dowiedz się więcej o naszej ofercie na stronie internetowej.

  Data dodania: 26 07 2016
 • Zamykanie naczynek Warszawa - instytut-urody.com

  Zamykanie naczynek Warszawa - instytut-urody.com Szukasz kliniki zajmującej się szeroko rozumianą medycyną estetyczną? Skorzystaj z renomowanej kliniki Instytut-urody, która oferuje różnego rodzaju zabiegi w tym mezoterapia, peeling migdałowy, usuwanie włókniaków. Do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie, a podczas każdego zabiegu wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone sprzęty, które opatrzone są marka najlepszych producentów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki oraz do odwiedzenia naszej strony instytut-urody. com w celu poznania wszystkich zabiegów.

  Data dodania: 02 10 2017
 • Ortopedia

  Ortopedia Sprawdź ofertę Specjalistycznej Przychodni www. wsrmed. pl znajdującej się w Warszawie. Nasza Przychodnia oferuje konsultacje i wizyty u najlepszych w Polsce specjalistów ortopedów, fizjoterapeutów, rehabilitantów dziecięcych oraz niemowlęcych. Naszym priorytetem jest współpraca z najlepszymi lekarzami, rehabilitantami i psychologami na rynku. Indywidualnie i kompleksowo podchodzimy do pacjentów. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty. Oferujemy pomoc najlepszych specjalistów w kraju!

  Data dodania: 27 11 2018
 • May Thai Masaż Kraków

  May Thai Masaż Kraków Studio masażu tajskiego May Thai Massage funkcjonuje od 2010 r. w Krakowie przy ulicy Św. Agnieszki, a od 2014 również przy ul. Poselskiej. Dbając o wierne odtworzenie tradycyjnych metod, osoby zatrudnione posiadają doświadczenie oraz dyplomy ukończenia renomowanych szkół masażu w Tajlandii. Wyciszone pokoje, klimatyczna muzyka oraz jasne kolory pomagają lepiej się zrelaksować a dodatkowo wzmacniają doznania. W ofercie tajski masaż z kompresami ziołowymi, z olejkami aromatycznymi czy klasyczny. Dzięki stosowaniu masażu tajskiego poprawia się krążenie krwi, a jednocześnie szybsze odprowadzenie zbędnych produktów przemiany materii, przyśpiesza się zaopatrzenie komórek w substancje odżywcze, usprawnia się działanie systemu odpornościowego, utrzymuje i poprawia elastyczność mięśni, stawów, ścięgien i więzadeł, utrzymuje i poprawia zakres ruchów w stawach - utrzymuje się prawidłowe napięcie mięśniowe, redukują się bóle głowy i migreny, redukuje się napięcie psychiczne. Serdecznie zapraszamy do salonów masażu tajskiego.

  Data dodania: 05 08 2020