Miniatura strony Http://www.euroimmundna.pl

Http://www.euroimmundna.plWraz z rozwijającą się w bardzo szybkim tempie diagnostyką laboratoryjną, wzrasta możliwość wczesnego wykrywania przeróżnych schorzeń, mających podłoże genetyczne. Niejednokrotne wczesne rozpoznanie choroby przyczynia się do jej łagodniejszego przebiegu, dlatego nie ulega wątpliwości, że warto się badać. Nasze Laboratorium Diagnostyczne Euroimmun DNA zapewnia Państwu bardzo szeroką gamę wszelkiego rodzaju testów. Badamy naszych pacjentów na obecność markerów nowotworowych, nietolerancji pokarmowych czy też ukrytych infekcji. Zapraszamy.

Szczegóły strony www.euroimmundna.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Badanie wody legionella

  Badanie wody legionella Nasze laboratorium prowadzi bardzo dokładne oraz nowoczesne badania wody, które staramy się realizować na najnowocześniejszym dostępnym sprzęcie. Dlatego każdy nasz klient oczekiwać może doskonałego i dokładnego wyniku na każdym parametrze, który będzie kontrolowany. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji, również dlatego, że nasze badania realizowane są dla klientów z całego kraju. Ciekawe będzie również to, że badanie wody można zamówić bez wychodzenia z domu, co jest wygodne dla klienta.

  Data dodania: 14 05 2016
 • Chromatografia - analytical.pl

  Chromatografia - analytical.pl W 2009 roku na terenie łódzkiego Technoparku powstała nasza firma. Jej powstanie było związane z myślą o innych firmach. Dokładnie, chcieliśmy dostarczać im nowoczesne i profesjonalne rozwiązania analityczne. Za swój główny cel uważamy spełnienie oczekiwań klientów dzięki odpowiedniemu rozpoznaniu ich potrzeb. Usługi badawcze, które świadczymy odznaczają się najwyższym poziomem. Metody przez nas stosowane są uznane i sprawdzone. Więcej informacji możecie znaleźć na stronie internetowej naszej firmy. Macie jakieś pytania?

  Data dodania: 30 06 2016
 • Próba wysiłkowa i spirometria w Łodzi

  Próba wysiłkowa i spirometria w Łodzi Przeprowadzamy test spirometryczny, próbę wydolnościową i EKG wysiłkowe. Profilaktyczne wykonanie badań zwiększa szansę na wczesne wykrycie większości chorób układu sercowo-naczyniowego i oddechowego takich jak: niedokrwienie serca, miażdżyca, zaburzenia miarowości serca lub choroby obturacyjne płuc. Badania proponowane są również sportowcom planującym trening. Od dwudziestu lat stale poszerzamy naszą ofertę i kwalifikacje. W naszej placówce przyjmują specjaliści z większości dziedzin medycyny.

  Data dodania: 25 07 2018
 • USG Doppler Łódź

  USG Doppler Łódź Poszukujesz sposobów na pozbycie się niewygodnego problemu, jakim są żylaki? Wejdź na terapia. lodz. pl i poznaj pełną ofertę prywatnej placówki. Najdłużej działające prywatna placówka specjalizuje się w chorobach naczyń i oferuje tylko sprawdzone i skuteczne formy leczenia. Nie wahaj się i już teraz zdecyduj się na najlepszą placówkę Terapia. Zakład opieki zdrowotnej oferuje: leczenie chorób tętnic i żył, usuwanie żylaków i pajączków, skleroterapię, leczenie stopy cukrzycowej, USG DOPPLER tętnic i żył, USG, i nie tylko.

  Data dodania: 19 08 2020
 • Punkt pobrań FabMed - badania laboratoryjne Warszawa Bemowo

  Punkt pobrań FabMed - badania laboratoryjne Warszawa Bemowo FabMed - punkt pobrań Warszawa Bemowo to miejsce, w którym prowadzone są specjalistyczne badania laboratoryjne. Współpracujemy z ogólnopolską siecią nowoczesnych laboratoriów diagnostycznych w Polsce ALAB, dzięki czemu możemy zaproponować naszym pacjentom szeroki zakres badań kału, moczu oraz krwi. Prawie wszystkie badania można u nas wykonać bez skierowania oraz bez konieczności długiego oczekiwania w kolejkach. Przeprowadzamy bezpieczne badania dzieci oraz dorosłych, które dają wiarygodne wyniki.

  Data dodania: 17 09 2020