Miniatura strony Fantom - pomoce dydaktyczne

Fantom - pomoce dydaktyczne



Strona firmy Fantom zajmującej sie dystrybucją na terenie kraju nowoczesnych fantomów treningowych, modeli anatomicznych, sprzętu medycznego i pomocy dydaktycznych z zakresu Anatomii, Zoologii, Botaniki i Fizyki.
Na szczególną uwagę zasługuje Model Anatomiczny - Głowa i Szyja.

Cechy:
- Skala 1:1,
- Model 19-częściowy,
- Model można podzielić na dwie połowy w płaszczyźnie strzałkowej pośrodkowej,
- Na połowie głowy uwidocznione mięśnie żucia, wyrazowe głowy i szyi, na drugiej połowie widoczne elementy szkieletowe oraz zęby górne i dolne, struktury anatomiczne znajdujące się w kanale żuchwy, oraz m. skroniowy,
- Naczynia i nerwy powierzchowne i głębokie oraz mięśnie górnej części klatki piersiowej uwidocznione po obu stronach modelu,
- Jama czaszki z mózgowiem (8 części), na podstawie mózgowia widoczne naczynia krwionośne,
- Możliwość demontażu oka wraz z nerwem wzrokowym,
- Mmożliwość demontażu mięśnia mostkowo-obojczykowo-sutkowego, m. czworobocznego,
- Możliwość demontażu m. piersiowego większego, naramiennego oraz obojczyka,
- Uwidocznione elementy stawu skroniowo-żuchwowego,
- Model umieszczony na podstawie z zaczepem.
Nr katalogowy: BS3.

Szczegóły strony www.fantom-fw.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • APS MARCIN WALASEK - rękawiczki medyczne

  APS MARCIN WALASEK - rękawiczki medyczne SOLO MEDICA to firma, która oferuje klientom produkty medyczne w sprzedaży internetowej. Nasz sklep internetowy z wyrobami medycznymi. Kluczowym elementem oferty firmowej są artykuły jednorazowe, takie jak ręczniki papierowe, pojemniki na odpady czy maseczki ochronne. Na stronie www. solomedica. pl znajdują się też produkty ginekologiczne, materiały opatrunkowe, odzież ochronna. Poprzez system dystrybucji internetowej możemy pominąć koszta, które generowane są przez telemarketerów, sprzedawców, sklepy stacjonarne czy handlowców.

  Data dodania: 01 04 2016
 • Sklep ortopedyczny

  Sklep ortopedyczny Firma realizuje wnioski z NFZ na sprzęt ortopedyczny i pomocniczy. Działamy jako wypożyczalnia oraz skup sprzętu rehabilitacyjnego. Wykonujemy wkładki ortopedyczne. Współtworzymy gabinety lekarskie, w których przyjmują lekarze specjaliści. Adaptujemy pomieszczenia i obiekty dla osób niepełnosprawnych i zajmujemy się specjalistycznym doradztwem. Produkujemy aparaty korekcyjne Marcin na halluksy. Neuron zajmuje się przede wszystkim sprzętem rehabilitacyjnym, ortopedycznym, z którym można zapoznać się na stronie.

  Data dodania: 11 07 2016
 • Wynajem sprzętu medycznego Szubert Medical

  Wynajem sprzętu medycznego Szubert Medical Potrzebny jest Ci sprzęt rehabilitacyjny najwyższej jakości? Zajmujemy się wynajmem, sprzedażą oraz serwisem tego rodzaju sprzętu. Znajdujemy się w Łodzi, jednak transport i montaż oferujemy na obszarze 150km od siedziby firmy. W ofercie mamy między innymi wózki inwalidzkie, łóżka rehabilitacyjne, krzesła toaletowe, ssaki elektryczne oraz wiele innych produktów. Naszymi partnerami jest wiele różnych firm wśród, których są między innymi „Habilitas Rehabilitacja”, „Seni” czy też „Szubert Medical”. Wspieramy głównie osoby prywatne, ale oferujemy nasze usługi także dla szpitali i innych placówek medycznych.

  Data dodania: 10 10 2017
 • Sprzęt do wibroterapii

  Sprzęt do wibroterapii Vitberg to firma, która jest rozwiązaniem w przypadku różnego rodzaju dolegliwości. Mówiąc wprost — proponujemy Ci bezpieczny, mobilny i skuteczny system do wibroterapii. Być może pojawiło się pytanie, dlaczego mam zdecydować się na urządzenie firmy Vitberg? Najlepszą odpowiedzią jest fakt, że mowa o liderze w rozwoju urządzeń i badań do wibroterapii. Warto mieć na uwadze także to, że działamy razem z uczelniami wyższymi i naukowcami.
  Dobrze może jeszcze dodać, że mowa o nowoczesnej metodzie terapeutycznej zgodnej z naturą.

  Data dodania: 08 03 2019
 • Sprzęt medyczny - aljameedica.pl

  Sprzęt medyczny - aljameedica.pl Jeżeli potrzebujesz produktów medycznych, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – nasza oferta powinna Cię usatysfakcjonować. Co by nie mówić, jesteśmy przygotowani na różne okoliczności – mamy choćby sprzęt przeciwodleżynowy czy odzież i obuwie medyczne.
  Patrząc pod kątem jakości, na pewno należy podkreślić, że działamy od 2010 roku (można powiedzieć, że mamy ugruntowaną pozycję na rynku).

  Jeśli interesują Cię wszystkie propozycje, jedynym słusznym wyjściem jest jak najszybsze zapoznanie się ze stroną sklepu.

  Data dodania: 22 05 2020