Miniatura strony Fantom - pomoce dydaktyczne

Fantom - pomoce dydaktyczneStrona firmy Fantom zajmującej sie dystrybucją na terenie kraju nowoczesnych fantomów treningowych, modeli anatomicznych, sprzętu medycznego i pomocy dydaktycznych z zakresu Anatomii, Zoologii, Botaniki i Fizyki.
Na szczególną uwagę zasługuje Model Anatomiczny - Głowa i Szyja.

Cechy:
- Skala 1:1,
- Model 19-częściowy,
- Model można podzielić na dwie połowy w płaszczyźnie strzałkowej pośrodkowej,
- Na połowie głowy uwidocznione mięśnie żucia, wyrazowe głowy i szyi, na drugiej połowie widoczne elementy szkieletowe oraz zęby górne i dolne, struktury anatomiczne znajdujące się w kanale żuchwy, oraz m. skroniowy,
- Naczynia i nerwy powierzchowne i głębokie oraz mięśnie górnej części klatki piersiowej uwidocznione po obu stronach modelu,
- Jama czaszki z mózgowiem (8 części), na podstawie mózgowia widoczne naczynia krwionośne,
- Możliwość demontażu oka wraz z nerwem wzrokowym,
- Mmożliwość demontażu mięśnia mostkowo-obojczykowo-sutkowego, m. czworobocznego,
- Możliwość demontażu m. piersiowego większego, naramiennego oraz obojczyka,
- Uwidocznione elementy stawu skroniowo-żuchwowego,
- Model umieszczony na podstawie z zaczepem.
Nr katalogowy: BS3.

Szczegóły strony www.fantom-fw.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wózki inwalidzkie - Ortezy - Sprzęt rehabilitacyjny - MEDI+

  Wózki inwalidzkie - Ortezy - Sprzęt rehabilitacyjny - MEDI+ Miło nam powitać Państwa na stronach firmy MEDI+, której domeną jest dostarczanie osobom niepełnosprawnym profesjonalnego sprzętu rehabilitacyjnego. W naszej ofercie znajdą Państwo m. in. wózki inwalidzkie dla dzieci i dorosłych, ortezy, pionizatory, łóżka i kształtki rehabilitacyjne, foteliki, a także akcesoria takie jak peruki.

  Nasze szczególne podejście do tematu niepełnosprawności opiera się na rzetelnym doradztwie, fachowym dopasowaniu sprzętu oraz uwzględnieniu indywidualnych potrzeb danego Pacjenta. Dołożymy wszelkich starań, aby sprzęt rehabilitacyjny, który Państwu zaproponujemy, niezależnie od tego czy będą to np. ortezy czy też wózki inwalidzkie elektryczne, zmienił Państwa życie na plus.

  Zapraszamy

  Data dodania: 21 12 2013
 • Ubrania medyczne - alga-bis.com.pl

  Ubrania medyczne - alga-bis.com.pl Firma Alga – Bis posiada w swej ofercie odzież medyczną i chirurgiczną. Jesteśmy producentem certyfikowanej odzieży wysokiej jakości, która trafia do gabinetów przychodni i szpitali w całej Polsce. Nasze produkty dostarczamy także na rynek zagraniczny. W ofercie garsonki, fartuchy, spodnie. Proponujemy Państwu także odzież antyelektrostatyczną dla przemysłu. Możemy Państwu zagwarantować pełne zadowolenie z naszej oferty – odzież jest solidnie wykonana, z dobrych gatunkowo materiałów, przy tym dbamy o jej estetykę wykonania i komfort noszenia. Zapraszamy.

  Data dodania: 06 02 2016
 • Laryngoskopy - riester.pl

  Laryngoskopy - riester.pl Specjalizujemy się w sprzedaży sprzętu medycznego. Opaski uciskowe, termometry cyfrowe, rozwiązania diagnostyczne przeznaczone okulistom, laryngologom, ginekologom a także weterynarzom to tylko niektóre z naszych kluczowych propozycji. Oferujemy także sprzęt diagnostyczny. Mamy też części zamienne do medycznego sprzętu diagnostycznego. Korzystacie Państwo ze sprawdzonych rozwiązań marki Riester. Zapraszamy na naszą witrynę internetową gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące naszego sklepu medycznego.

  Data dodania: 11 03 2017
 • Zamki ortodontyczne - ortofan.pl

  Zamki ortodontyczne - ortofan.pl Zapewniamy w ORTO-FAN nowoczesne rozwiązania z takich branż jak ortodoncja czy stomatologia. Możemy naszym klientom zapewnić bogatą ofertę zarówno narzędzi a także produktów, które oferujemy stomatologom. Jednocześnie zajmujemy się dostarczaniem materiałów dla protetyków a także organizowaniem specjalistycznych kursów oraz konferencji. Oferta naszej firmy to między innymi aparaty elastyczne, zamki, pierścienie, które są wyrobami, z których korzystają najlepsi specjaliści na świecie z różnych obszarów stomatologii.

  Data dodania: 03 12 2017
 • Metrum

  Metrum Polska firma Metrum Cryoflex to znany na całym świecie producent wysokiej klasy urządzeń medycznych, w tym popularnych laserów medycznych do wielu zastosowań: w anestezjologii, urologii, medycynie estetycznej, laryngologii czy dermatologii. Metrum Cryoflex prowadzi własne badania nad rozwojem i tworzeniem produktów medycznych w takich dziedzinach jak kriochirurgia, krioterapia, masaż limfatyczny, ozonoterapia i medycyna laserowa. Firma produkuje także własny preparat Ozonosept do szerokiego zastosowania w ozonoterapii.

  Data dodania: 30 07 2018