Miniatura strony Ciechocinek sanatorium

Ciechocinek sanatoriumCiechocinek turnusy sanatoryjne

Ciechocinek to miejscowość słynąca głównie z pobytów w ośrodkach sanatoryjnych. Najbardziej znanym punktem uzdrowiska są tężnie solankowe. Co ciekawe także niektóre sanatoria zdecydowały się na wybudowanie tężni solankowych na swoim terenie. Jednym z takich obiektów jest Sanatorium Uzdrowiskowe ZNP lezące przy ulicy Lorentowicza. W sanatorium znajduje się zadbany ogród, który ma właściwości zdrowotne nie tylko ze względu na piękną zieleń tu występującą, ale także ze względu na stojącą tu tężnię solankową. Oczywiście baza zabiegowa tego ośrodka to nie tylko tężnia. W obiekcie znajduje się kilkadziesiąt gabinetów, w których oferowanych jest około 50 zabiegów leczniczych.

Do Sanatorium przyjmowane są osoby mające pobyt dofinansowany z NFZ, turnusy rehabilitacyjne finansowane z PFRON, a także prywatne pobyty pełnopłatne. Cenionym przez kuracjuszy elementem jest atmosfera - wyjątkowo przyjazna i życzliwa. Jeśli planujemy pobyt w sanatorium warto przemyśleć czy Ciechocinek to nie dobry kierunek na spędzenie turnusu. Po więcej informacji odnośnie Sanatorium ZNP w Ciechocinku zajrzyjmy na stronę internetową tego obiektu - http://www. znpciechocinek. pl

Szczegóły strony www.znpciechocinek.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ośrodek leczenia uzależnień Tęcza w Krakowie

  Ośrodek leczenia uzależnień Tęcza w Krakowie W ośrodku leczenia uzależnień Tęcza leczymy wszelkiego rodzaju uzależnienia. Uzależnienie od hazardu leczone jest głównie za pomocą całkowitego wyciszenia pacjenta. Leczenie hazardu polega więc na izolacji pacjenta. Terapia alkoholowa prowadzona jest we współpracy z lekarzem, który wystawia zwolnienie lekarskie na cały czas pobytu pacjenta w naszym ośrodku. Odtrucie alkoholowe polega na odpowiednim podawaniu płynów, aby łagodnie przejść fazę zespołu abstynencyjnego. Leczenie uzależnień Kraków to szansa, abyś wrócił to swojego dawnego, normalnego życia. Nie zmarnuj jej.

  Data dodania: 30 07 2015
 • Terapia - Nałęczów

  Terapia - Nałęczów Gościsz na profilu Prywatnego Ośrodka Odwykowego Terapia Nałęczów. Może znalazłeś się tu bo szukasz pomocy. Pamiętaj, że tu znajdziesz pomoc. Oferujemy profesjonalną i natychmiastową terapię. Warunkiem otrzymania pomocy jest jedynie Twoja akceptacja. Dysponujemy nowoczesnym ośrodkiem o powierzchni 1000m2, znajdującym się niedaleko Nałęczowa. Nasi pacjenci mają świetne warunki rekonwalescencji. Budynek wyposażony jest w basen, saunę i siłownię – ogrodzony ogromnym ogrodem. Pobyt w naszym ośrodku to szansa na lepsze życie. Gwarantujemy dyskrecję i anonimowość. Terapię rozpoczynamy od rozmowy by lepiej poznać siebie i problem. Jeśli nie radzisz sobie z używkami lub innym uzależnieniem, nie zwlekaj, przyjdź po pomoc.

  Data dodania: 11 08 2015
 • Prywatny Dom Seniora Dom opieki Magdalenka

  Prywatny Dom Seniora Dom opieki Magdalenka Dom Opieki Magdalenka zapewnia pobyty dzienne, krótkoterminowe oraz długoterminowe. Nasi pacjenci są pod regularną opieką lekarza. Na obiekcie znajduje się całodobową opiekę wykwalifikowanego personelu medycznego. Gwarantujemy duże, przestronne pokoje z możliwością wykończenia ich zgodnie z zaleceniami podopiecznego. W każdym pokój jest łazienkę, instalacja przywoławcza, TV, bezprzewodowy oraz internet WiFi.
  Dodatkowym atutem domu senior jest przestronna jadalnia, przestronny pokój dzienny, salki terapeutyczne, sale rehabilitacyjne. Posiłki przygotowywane w naszej kuchni są ze świeżych składników zgodnie z zaleceniami dietetycznymi i indywidualnymi dietami podopiecznych. Nie zapominamy o rehabilitacji ruchowej. Dodatkowo posiadamy w pełni wyposażone sale rehabilitacyjne, w których indywidualnie dopasujemy terapię do potrzeb podopiecznego.
  Terapia zajęciowa oraz biblioteka to dodatkowe atuty domu seniora.
  Priorytetem jest aktywizacja seniorów w Domu jak i poza nim. Dla każdego seniora oferujemy opiekę duszpasterską we własnej kaplicy. Organizujemy również w obrębie Domu opieki koncerty, gry, zabawy, seanse filmowe i wiele innych imprez okolicznościowych.

  Data dodania: 07 01 2016
 • Prywatny Ośrodek Terapii w Janowcu

  Prywatny Ośrodek Terapii w Janowcu Jeśli poszukują Państwo profesjonalnej i kompleksowej pomocy w leczeniu uzależnień zapraszamy do Ośrodka Terapii w Janowcu. Oferujemy fachową terapię uzależnień dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Nasza oferta obejmuje terapię alkoholizmu, narkomanii, uzależnienia od dopalaczy, hazadu, Internetu. Zapewniamy całodobową opiekę terapeutów i wsparcie medyczne. Pobyt w Ośrodku każdy pacjent rozpoczyna od rzetelnej diagnozy medycznej i terapeutycznej. W trakcie pobytu realizuje swój Osobisty Plan Terapii. Uczestniczy w terapii grupowej, spotkaniach indywidualnych, warsztatach, treningach praktycznych i wykładach. Nasz zespół tworzą kompetentni, oddani terapeuci z bardzo dużym doświadczeniem zawodowym w pracy z osobami uzależnionymi. Gwarantujemy Państwu dyskrecję, spokój i komfort pobytu w atrakcyjnym Ośrodku w pobliżu Kazimierza Dolnego w województwie lubelskim. Oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesny Ośrodek z ogrodem, stawem, infrastruktura sportową i rekreacyjną. To miejsce idealne do pracy, wyciszenia się i relaksu. Czekamy właśnie na Ciebie!

  Data dodania: 28 01 2016
 • Sanatorium - sanatorium-ustron.pl

  Sanatorium - sanatorium-ustron.pl Ośrodki Leczniczo – Rehabilitacyjne Magnolia i Tulipan znajdujące się w popularnej miejscowości uzdrowiskowej Ustroń zapraszają do skorzystania ze swojej oferty leczniczej! Realizują szeroką gamę zabiegów m. in. w ramach balneoterapii, hydroterapii, termoterapii, fizykoterapii, a także prowadzą inhalacje i masaże. Sanatorium specjalizuje się w chorobach ortopedyczno-urazowych, układu nerwowego, krążenia, oddechowego, reumatycznych. Z pobytów można korzystać w ramach ubezpieczenia NFZ i pełnopłatnie – bez skierowania.

  Data dodania: 07 01 2019