Miniatura strony Alergia u noworodka

Alergia u noworodkaFundacja „Zawsze O Krok Przed Astmą” założona została 6 listopada 2013 roku w Piasecznie. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego specjalizującą się w niesieniu pomocy osobom chorującym na astmę lub alergie. Udzielamy pomocy chorym oraz ich rodzinom, a także szpitalom oraz placówkom medycznym specjalizującym się w leczeniu chorób alergicznych i astmy. Prowadzimy także szereg szkoleń profilaktycznych i upowszechniamy wiedzę na temat przyczyn oraz skutków zachorowań. Zapraszamy na stronę naszej fundacji – zamieszczamy tutaj szczegóły prowadzonych programów.

Szczegóły strony www.zawszeokrokprzedastma.org:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Logopeda - Grunwald

  Logopeda - Grunwald Zapraszamy wszystkich rodziców, którzy chcą zadbać o właściwą wymowę swojego dziecka. Nasz gabinet logopedyczno-pedagogiczny mieści się w Poznaniu. Podstawą oferty jest diagnozowanie wad wymowy u dzieci od drugiego do siódmego roku życia oraz ich terapia. Zajmujemy się również terapią pedagogiczną kierunkową na przyspieszenie procesu nauki czytania oraz pisania. Wizyta w naszej poradni pozwoli Państwu upewnić się, że artykulacja dziecka rozwija się prawidłowo lub szybko wyeliminować ewentualne wady wymowy.

  Data dodania: 18 09 2014
 • Porady zdrowotne - zdrowyportal.pl

  Porady zdrowotne - zdrowyportal.pl Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej Zdrowy Portal, dzięki której dowiesz się naprawdę sporo o chorobach, ich leczeniu i objawach. Dowiedz się więcej o zespole policystycznych jajników z naszego portalu. Rozpoznaj jak najszybciej pierwsze objawy ciąży najwcześniej jak tylko się da. Na stronie znajdują się informacje o chorobach męskich. Można przeczytać o żylakach powrózka nasiennego, które tworzą się wokół moszny i wcale nie należą do rzadkich chorób. Już dziś skorzystaj z informacji.

  Data dodania: 16 03 2016
 • Zdrowie w Firmie

  Zdrowie w Firmie Nasza firma specjalizuje się w realizowaniu wdrażania pakietów medycznych dla pracowników. W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić rozwiązania dopasowane zarówno do potrzeb a także struktury firmy. Jednocześnie gwarantujemy naszym klientom fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiednich świadczeń a także przy wybieraniu odpowiednich placówek medycznych. W naszej firmie zapewniamy zarówno reprezentowanie klientów jak też konfigurowanie optymalnych zakresów świadczeń oraz monitorowania jakość świadczeń.

  Data dodania: 17 07 2017
 • Podolog Kraków - agnieszkakaszuba.pl

  Podolog Kraków - agnieszkakaszuba.pl Agnieszka Kaszuba to profesjonalny i wykwalifikowany podolog z Krakowa, dla którego kondycja Twoich stóp jest najwyższym priorytetem. Dzięki wykształceniu, wieloletniemu doświadczeniu oraz współpracy ze specjalistami innych dziedzin medycyny, Agnieszka Kaszuba świadczy kompleksową pomoc. Nowoczesny sprzęt, bezpieczne materiały oraz rygorystycznie przestrzegane zasady higieny pozwalają każdemu pacjentowi na zyskanie zdrowych stóp! Zyskaj pielęgnację stóp, na którą zasługujesz razem z Agnieszką Kaszubą!

  Data dodania: 27 02 2020
 • Cistusherbs na oczyszczanie organizmu

  Cistusherbs na oczyszczanie organizmu Poszukujesz ziół które wspomogą codzienne funkcjonowanie Twojego organizmu? Wejdź na stronę cistusherbs. pl i poznaj mieszankę ziołową Cistus Herbs. Cistus Herbs wspomaga w takich kwestiach jak: poprawa metabolizmu, zwiększanie odporności, poprawa wyglądu skóry, walka z wolnymi rodnikami, usuwanie nadmiaru wody z organizmu czy wsparcie pracy nerek. W skład całkowicie naturalnej herbatki wchodzi: ziele czystka, ziele skrzypu, liść zielonej herbaty, ziele mniszka lekarskiego, kwiat czarnego bzu, ziele pokrzywy oraz kwiat hibiskusa.

  Data dodania: 21 07 2020