Miniatura strony Agnieszka Kręblewska - psychoterapia poznawczo behawioralna Kraków

Agnieszka Kręblewska - psychoterapia poznawczo behawioralna KrakówDo Gabinetu Psychologiczno-Psychoterapeutycznego z siedzibą przy ulicy Przedwiośnie 2a/40 w Krakowie Zapraszam wszystkich pacjentów, którzy doświadczają niezrozumiałego smutku, lęku i napięcia, cierpią na dolegliwości natury somatycznej oraz mają stany depresyjne. Prowadzę konsultacje psychologiczne oraz Zapraszam na terapie indywidualne. Ze swojej strony mogę Państwu zagwarantować pełen profesjonalizm. Cechuje mnie duże doświadczenie oraz wyrozumiałość. Po więcej informacji Zapraszam na psychoterapia-kreblewska. pl.

Szczegóły strony psychoterapia-kreblewska.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia w Częstochowie - psychoterapeuta

  Psychoterapia w Częstochowie - psychoterapeuta Psychoterapeuta, psycholog Oliwia Mazelewska- Sokołowska zaprasza na konsultację, doradztwo oraz psychoterapię w problemach: nerwicowych, lękowych, depresyjnych, emocjonalnych i zachowania, osobowościowych, związanych ze stresem, terapię związków partnerskich oraz wsparcie i pomoc we wszelkiego rodzaju kryzysach rozwojowych i osobistych. Gabinet mieści się Częstochowie w samym jej centrum. Konsultacje i psychoterapia prowadzone są przez wykwalifikowanego psychologa, psychoterapeutę. Szczegóły na temat kwalifikacji psychologa oraz tego w jaki sposób prowadzona jest psychoterapia znajdziemy na stronie internetowej gabinetu.

  Data dodania: 25 04 2012
 • Psycholog we Wrocławiu

  Psycholog we Wrocławiu W dzisiejszych czasach nie jest wstydem korzystać z porad psychologa czy psychoterapeuty. Nawet największe gwiazdy właśnie w ten sposób radzą sobie z problemami. Więc jeśli coś Cię dręczy, masz za dużo stresu albo niskie poczucie własnej wartości, nie czekaj, zgłoś się do nas. Biuro Porad Psychologicznych prowadzimy już od paru dobrych lat. Działamy na obszarze zabytkowego miasta jakim jest Wrocław. Nasi wykwalifikowani psycholodzy świadczą swoje usługi bardzo skutecznie. Zaufało nam już grono Klientów. Nasi psychoterapeuci kwalifikacje zawodowe zdobywali szkoląc się między innymi w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, w ramach  rocznego kursu Podstawy Psychoterapii Psychodynamicznej. W trosce o wysoką jakość wykonywanej pracy i dobro swoich pacjentów regularnie superwizują oni swoją pracę psychoterapeutyczną. Oferta biura jest wbrew pozorom bardzo szeroka. Pomagamy między innym w takich problemach jak: depresja oraz inne zaburzenia nastroju, nerwice i zaburzenia lękowe (fobie, napady lęku, zespół lęku uogólnionego), zaburzenia psychosomatyczne, zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia, otyłość), zaburzenia osobowości, zaburzenia snu, psychozy, Zespół Stresu Pourazowego, przemoc (psychiczna, fizyczna, seksualna), straty prokreacyjne (poronienie, aborcja, śmierć dziecka),  żałoba po stracie (bliskiej osoby, rozstanie, utrata pracy itp.) czy DDA i DDD.

  Data dodania: 15 01 2013
 • Organizacja psychoterapi - ptppd.pl

  Organizacja psychoterapi - ptppd.pl Jako Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej chcielibyśmy wyjść do wszystkich osób, które związane są z psychoterapią i chciałyby wymienić się doświadczeniem w tym kierunku. Jeżeli nie inaczej jest również w Waszym przypadku, nie mamy wątpliwości, że znajdziesz u nas coś w sam raz dla siebie. To najlepsze miejsce do tego, aby spotkać się ze specjalistami z branży i wymienić się z nimi swoim doświadczeniem. Jesteś gotowy na to, aby dołączyć do tego zacnego grona najlepszych psychoterapeutów w Polsce?

  Data dodania: 24 05 2017
 • Gabinet Psychoterapii Kraków - psycholog-roza.pl

  Gabinet Psychoterapii Kraków - psycholog-roza.pl Centrum Wsparcia i Rozwoju Róża z Krakowa to gabinet prowadzący profesjonalne konsultacje psychoterapeutyczne dla osób oraz dla par borykających się z różnymi problemami. Gabinet zapewnia klientom wsparcie w wielu przypadkach wymagających fachowej interwencji, między innymi takich jak: depresja, utrata bliskich osób, problemy w nawiązywaniu kontaktów. Gabinet czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-22:00. Centrum Wsparcia i Rozwoju Róża – gabinet psychoterapii Kraków – zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty on-line!

  Data dodania: 24 12 2018
 • Psychoterapia Gestalt Rzeszów

  Psychoterapia Gestalt Rzeszów Prowadzę psychoterapię indywidualną, gestalt w Rzeszowie. Mój gabinet to miejsce zorientowane na komfortowe prowadzenie dorosłych i młodszych pacjentów. Przyjmuję Państwa w atmosferze maksymalnego zaufania, także w sesjach online na życzenie. Podpowiadam w wychowaniu dzieci rodzicom. Rozmawiam z pacjentami odczuwającymi stały niepokój, narażonych na duży stres, w wyraźnych standach depresyjnych. Gabinet psychoterapii w Rzeszowie to szansa, aby opanować większość emocjonalnych problemów, dyskretnie i ze specjalistą o potwierdzonych osiągnięciach.

  Data dodania: 03 07 2020