Miniatura strony A. Brzezińska - masaże relaksacyjne w Poznaniu

A. Brzezińska - masaże relaksacyjne w PoznaniuW firmie Masaże i terapie manualne Agnieszka Brzezińska oferują wykonanie masażu z wykorzystaniem indywidualnie dopasowanych technik. Wykonują masaż, które wykorzystują również bardzo różnorodne techniki manualne. Oferta dotyczy między innymi masaży leczniczych. Jednocześnie realizują również masaże głębokie. Poszczególne techniki masażu pozwalają na uzyskanie takich efektów terapeutycznych jak między innymi elastyczność i równowaga mięśniowa, powięziowa, prawidłowy zakres ruchu w stawach, zmniejszanie bólu.

Szczegóły strony masazeiterapiemanualne.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kampania społeczna - zarzadzaniekaloriami.pl

  Kampania społeczna - zarzadzaniekaloriami.pl Jeśli pragniesz w końcu zmienić swoje ciało na lepsze, to najlepiej zacząć już teraz. Na stronie projektu Zarządzanie Kaloriami możesz znaleźć wszystko, co będzie Ci do tego potrzebne. Na bieżąco publikujemy sporo informacji na temat diety, treningów i zdrowego trybu życia. Z pewnością każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową, do której adres znajdą Państwo w szczegółach tej wizytówki.

  Data dodania: 13 05 2016
 • Podolodzy.pl - Usuwanie odcisków

  Podolodzy.pl - Usuwanie odcisków Strona podolodzy. pl jest najlepszym sposobem na znalezienie najlepszego podologa, gabinetu lub zabiegu podologicznego. Kiedy znajdziesz się na naszej stronie musisz po prostu wybrać to, czego szukasz. Jeżeli ciekawią Cię ostatnio dodani podolodzy, masz możliwość sprawdzenia, kto należy do tej grupy. Wyszukiwarka nie jest wszystkim, co możemy zaproponować. Publikujemy porady podologiczne. Inaczej nazywamy je naszą bazą wiedzy. Koniecznie zapoznajcie się z nią. Zachęcamy też do śledzenia nas na portalach społecznościowych.

  Data dodania: 08 09 2016
 • Terapia par Warszawa

  Terapia par Warszawa Gabinet Psychoterapii Bez Iluzji znajduje się w Warszawie. Uczucia znajdują ujście w postaci przystosowawczych działań i korektywnych doświadczeń. W trakcie terapii pacjent wnika w swój wewnętrzny świat i rozpoznaje nieświadome czynniki i zjawiska, które wpływają na jego życie. To mogą być nieświadome emocje, motywy, przekonania, pragnienia, potrzeby, które determinują aktualne funkcjonowanie. Rozpoznanie emocji oraz ich wyrażenie jest drogą psychoterapii. Pełną ofertę Gabinetu poznasz na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 09 2016
 • Keyners.pl

  Keyners.pl Na stronie internetowej keyners. pl prezentujemy informacje dotyczące suplementów, które mogą być stosowane w celu poprawy funkcjonowania sfery seksualnej. Prezentujemy rzetelne informacje, które mogą być wykorzystane przy wybieraniu preparatów dostępnych na rynku. Pozwala to zdecydować się na takie suplementy, które są bezpieczne oraz oparte na odpowiednim składzie. W ten sposób można wyselekcjonować takie leki, które pozwalają uzyskać w bezpieczny sposób oczekiwane efekty w zakresie poprawienia potencji.

  Data dodania: 28 10 2019
 • CardioTeam Sp. z o.o.

  CardioTeam Sp. z o.o. Jeśli szukasz przychodni profesjonalnej, w której tradycja i rodzinna atmosfera łączą się w idealnej harmonii z nowoczesnym podejściem do medycyny, koniecznie odwiedź przychodnię wielospecjalistyczną CardioTeam sp. z o. o., mieszczącą się na ulicy Cichej w Warszawie! Miejsce to zostało założone przed wieloma laty przez wybitnego warszawskiego kardiologa i do dziś zajmuje się w głównej mierze leczeniem chorób serca. Możesz tu jednak trafić również na profesjonalistów z dziedzin diabetologii lub neurologii.

  Data dodania: 18 03 2020