Miniatura strony Wizy do Kazachstanu

Wizy do KazachstanuNasz biznes nazywa się Wizarussia i - jak łatwo się domyślić widząc nazwę firmy - trudni się pozyskiwaniem pisemnych zezwoleń takich jak wizy. Należy jednakże napomknąć, że nie uzyskujemy wiz tylko do Rosji, albowiem to, czym jednocześnie możemy się zająć to wizy do Kazachstanu oraz wizy na Białoruś. Zatem widać jak na dłoni, że w obszarze koncentracji naszego przedsiębiorstwa jest nade wszystko kierunek na wschód od naszego kraju. Oprócz tego Wizarussia ma na celu danie pomocy cudzoziemcom, która to pomoc jest zależna od uzyskania stosownych zezwoleń, do których możemy zaliczyć między innymi następujące - zezwolenia na pracę.

Szczegóły strony www.wizarussia.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • CORTINA TRAVEL TOUR wyjazdy integracyjne dla firm

  CORTINA TRAVEL TOUR wyjazdy integracyjne dla firm Cortina Travel to biuro podróży, którego siedziba mieści się w Warszawie. Wykonuje swoje usługi nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także w sektorze biznesowym, urządza wyjazdy dla szkół oraz pielgrzymki dla parafii. Wszelka z propozycji jest sporządzana indywidualnie na zlecenie klienta oraz tylko do jego możliwości przystosowywana. Cortina to biuro podróży o kapitale polsko-włoskim, dlatego podróże do Włoch są jedną z jego zasadniczych ofert. Inne miejsca, do jakich oferuje wyjazdy, to Hiszpania, Francja oraz Portugalia. Dzięki dobrej znajomości hoteli, restauracji i bezpośrednich kontaktach z ludźmi z tych krajów, możliwa jest dokładna kontrola jakości świadczeń. Więcej na stronie.

  Data dodania: 19 09 2014
 • Expert Wakacje - Biuro Podróży w Żorach

  Expert Wakacje - Biuro Podróży w Żorach Poszukujesz niezwykłego miejsca na spędzenie ferii w niskiej cenie? Nie wiesz, jaki atrakcyjny kraj można odwiedzić w trakcie letniego bądź zimowego urlopu? Skorzystaj z usług kompetentnego biura podróży Expert Wakacje, które posiada w ofercie wyjazdy do wielu państw świata. Wiemy, iż wybranie ferii nie jest prostą sprawą, dlatego poszukujemy sprawdzonych baz noclegowych i najlepszych szlaków wycieczkowych. Nasi pracownicy mają duże doświadczenie w turystyce i dzięki temu mogą proponować każdemu z klientów wyjazd w największym stopniu dostosowany do jego możliwości finansowych i oczekiwań. Sprawdź aktualne oferty last minute oraz ceny przelotów na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 24 11 2014
 • Internetowe biuro podróży | Biuro podróży w Warszawie | SunCenter

  Internetowe biuro podróży | Biuro podróży w Warszawie | SunCenter Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą tanie, wakacje all inclusive, wczasy nad morzem, w kraju i zagranicą, wakacje last minute i wyjazdy first minute w atrakcyjnych cenach. Troszczymy się o komfort i bezpieczeństwo naszych klientów. Zapewniamy luksusowe hotele, wycieczki objazdowe z przewodnikiem oraz aktywny wypoczynek na plaży. Zapoznaj się z naszą ofertą na wakacje 2016! Zapraszamy na naszą słoneczną stronę.
  Grecja? Chorwacja? Cypr? Hiszpania? Emiraty Arabskie? A może wypoczynek nad polskim morzem? Internetowe biuro podróży Sun Center przedstawia szeroki wybór ofert: wypoczynek w kraju i egzotyczne podróże all inclusive. Nie pozwolimy Ci się nudzić. Gwarantujemy aktywny wypoczynek, pobyt w luksusowym hotelu i wycieczki objazdowe. Sun Center to najlepszy sposób na udany urlop!

  Data dodania: 08 06 2016
 • Podróże szyte na miarę - feelthetravel.pl

  Podróże szyte na miarę - feelthetravel.pl Nasze biuro podróży Feel The Travel to z pewnością nietypowe miejsce. W przeciwieństwie do konkurencji, nie wysyłamy naszych klientów w nieznane miejsca. Naszym sporym atutem jest fakt, że to klienci mogą dobierać każdy z elementów wyprawy. W ten oto sposób nie spotkają ich żadne przykre niespodzianki na miejscu. W szczególności zapraszamy do sprawdzenia naszej specjalnej oferty dla nowożeńców. Specjalizujemy się zwłaszcza w egzotycznych destynacjach. Zapraszamy do sprawdzenia naszej najnowszej oferty!

  Data dodania: 06 04 2018
 • Wakacje tui bielsko

  Wakacje tui bielsko Nasza firma działa na rynku turystycznym, na którym jesteśmy w stanie zapewnić doskonałą ofertę wyjazdów turystycznych. Nasze biuro podróży tui bielsko-biała jest w stanie zapewnić możliwość korzystania z wyjazdów turystycznych realizowanych w ramach jednego operatora turystycznego. Jednocześnie oferujemy indywidualnie dopasowane oferty do oczekiwań naszych klientów. Gwarantujemy w TUI również profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowania wyjazdu, czyli od odprawy na lotnisku aż po opiekę na miejscu wypoczynku.

  Data dodania: 27 04 2018