Miniatura strony Przewodnik po Wilnie

Przewodnik po WilnieWilno - stolica Litwy - to przepiękne wielokulturowe miasto, ważne tak samo dla Polaków, jak i dla Litwinów. Miasto, które powstało jeszcze za czasów Litwy pogańskiej, było świadkiem wielu bardzo ważnych wydarzeń historycznych. Było i jest z nim związane bardzo wielu ludzi kultury i sztuki, żeby wspomnieć choćby Adama Mickiewicza. Wilno to też miasto piękne architektonicznie, szczególnie biorąc pod uwagę jego klasycystyczne budowle. Kto jeszcze Wilna nie widział, musi to zrobić, a więcej informacji znajdziesz na wilno.nblog.eu

Szczegóły strony wilno.nblog.eu:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Atrakcje w Kołobrzegu

  Atrakcje w Kołobrzegu Chciałbyś wyjechać na wspaniały wypoczynek, jednak nie wiesz gdzie możesz go spędzić? Skorzystaj z oferty, jaką ma dla Ciebie miasto Kołobrzeg! Na stronie www.KlimatycznyKolobrzeg.pl znajdziesz wiele ciekawych informacji związanych z turystyką nad morzem. Szukasz noclegu? A może chciałbyś dowiedzieć się jakie wydrzeni kulturalne, lub sportowe czekają Cię w najbliższym czasie w Kołobrzegu? Wejdź na stronę i dowiedz się wszystkiego!

  Data dodania: 13 05 2010
 • Wyszukiwarka wycieczek i ofert wakacyjnych

  Wyszukiwarka wycieczek i ofert wakacyjnych Wyszukiwarka ofert wycieczkowych wśród biur podróży. Obecnie, skupia około 51 organizatorów. Za jej pośrednictwem można wyszukać każdy typ wyjazdów, od wycieczek sticte objazdowych, wycieczki wypoczynkowe, po rejsy, obozy czy kursy. Dodatkowo, na stronie internetowej można znaleźć najważniejsze informacje na temat poszczególnych biur turystycznych, jak chociażby Itaka czy Ecco Travel. Oferty można wyszukiwać dzięki kilku kryteriom takim jak: kierunek lub typ. Udostępnia poradnik dla turystów oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

  Data dodania: 13 01 2018
 • Godzinowa prognoza pogody

  Godzinowa prognoza pogody Geometeo jest innowacyjną aplikacją pozwalającą zaplanować bezpieczną trasę. Zaprojektowana została ona z myślą o turystach, kierowcach, żeglarzach oraz wszystkich, którzy dużą podróżują. Użytkownicy z Geometeo z powodzeniem mogą korzystać za pomocą niemal wszystkich urządzeń mobilnych. Podstawową funkcjonalnością naszej aplikacji jest możliwość sprawdzenia szczegółowej pogody w czasie rzeczywistym (w dokładnym miejscu). Aplikacja powiadomi również o warunkach panujących na drodze, szlaku turystycznym czy akwenie wodnym (za pomocą SMS), pomoże odnaleźć konkretny obiekt oraz ostrzeże przed zagrożeniem.

  Data dodania: 06 10 2014
 • Trójmiejska kuchnia

  Trójmiejska kuchnia Zapraszamy na nasz serwis internetowy pod adresem turystanadmorzem. p, gdzie znajdą Państwo bardzo wiele ciekawych propozycji ap ropo spędzenia czasu nad morzem. Przedstawiamy ciekawe oferty, słoneczne plaże, duże okręty, luksusowe hotele, nadmorskie bulwary, deptaki pełne turystów, miejsca które na pewno warto odwiedzić. Zapraszamy do regularnego czytania naszych artykułów oraz korzystania z atrakcji przez nas przedstawionych. Dzięki nam już żadna atrakcja nie umknie nikomu! Zadowolenie gwarantowane!

  Data dodania: 12 01 2015
 • Wypożyczalnia nart Szklarska Poręba - karkonoszego.pl

  Wypożyczalnia nart Szklarska Poręba - karkonoszego.pl Podpowiadamy Państwu, co warto zobaczyć w Karkonoszach i jak lepiej zaplanować wypoczynek w górskim klimacie. Podajemy zawsze aktualne informacje turystyczne, w tym kalendarz wydarzeń regionalnych. Dzięki temu zaplanujecie Państwo wakacje w bardzo dynamicznych okresach. Informujemy o wygodnych noclegach w Szklarskiej Porębie, o działalnościach gastronomicznych, strefach odnowy biologicznej, basenach i godzinach otwarcia. Promujemy profesjonalnie zarządzane schroniska turystyczne oraz najlepsze trasy rowerowe po Karpaczu.

  Data dodania: 26 06 2020