Miniatura strony Sklep dla firm transportowych i kierowców

Sklep dla firm transportowych i kierowcówNet Polska zaprasza do swojego sklepu internetowego gdzie możecie się Państwo zapoznać z bogatą ofertą przeznaczoną dla firm transportowych.
Tachografy cyfrowe obsługa to dział w którym znajdziecie Państwo wszelkie informacje jak dodać wpis manualny, co to jest czas UTC a lokalny, instrukcje obsługi tachografu cyfrowego Siemens, Stoneridge oraz duży wybór filmów jak obsługiwać tachograf cyfrowy. W dziale czytniki do tachografów cyfrowych znajdziecie Państwo opisy i porównania czytników tachografów oraz czytniki kart kierowcy. Poznacie Państwo zasady współpracy oprogramowania do ewidencji i analizy danych z tachografu cyfrowego i czytnika tachografu czy karty. Dla tych którzy potrzebują pomocy w doborze urządzenia do pobierania danych przygotowaliśmy specjalną stronę gdzie można dokonać porównania czytników kart i dobrać odpowiednie urządzenie do tachografu. Od ponad 10 lat dostarczamy naszym klientom nie tylko urządzenia i czytniki tacho ale także posiadamy specjalistyczne oprogramowanie do zarządzania flotą pojazdów czy kierowców. Programy do delegacji krajowych i zagranicznych czy spedycja to tylko wybrane z szeregu oprogramowania dla firm transportowych. Wszystkich szukających materiałów szkoleniowych o tachografach czy literatury zapraszamy do naszej księgarni transportowca. W niej prezentujemy najnowsze pozycje dotyczące wykonywania transportu, znajdują się tam książki na certyfikat krajowy i międzynarodowy w transporcie, książki na kursy dokształcające i okresowe dla kierowców, encyklopedie transportu, broszury, symulator tachografy cyfrowego i wiele innych.
Nowością jest dział alkomaty alkotesty - w specjalnych cenach dla kierowców i pracodawców.
Zapraszamy

Szczegóły strony www.netpolska.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Transport HDS Tomasz Suda

  Transport HDS Tomasz Suda Firma SUDA Transportt Specjalistyczny zlokalizowana w Warszawie w branży obecna jest już od 1986 roku. Naszą podstawową usługą jest wynajem samochodów ciężarowych z HDS o ładowności do 24 ton. Proponujemy także transport niskopodwoziowy. Posiadamy zestaw MAN TGA 18. 440 z naczepą niskopodwoziową o ładowności do 24 ton (wysokość ładunków do 3, 2 m). Dodatkowo zajmujemy się specjalistycznym przewozem oraz ustawianiem wszelkiego typu maszyn i urządzeń. Dysponujemy dźwigami do transportu pionowego oraz wózkami widłowymi o udźwigu do 20 ton.

  Data dodania: 18 07 2014
 • Zarządzanie flota pojazdów, monitoring i lokalizacja floty AutoGuard

  Zarządzanie flota pojazdów, monitoring i lokalizacja floty AutoGuard System zarządzania flotą AutoGuard to sprawdzone narzędzie, które nie tylko optymalizuje koszty w firmie transportowej ale znacząco ułatwia pracę szefa floty. Bieżąca lokalizacja GPS w czasie rzeczywistym, kontrola kierowców i ich łatwe rozliczanie, oszczędności na paliwie i mniejsze koszty ubezpieczeń to tylko niektóre z zalet naszego systemu GPS. Sprawdź ile możesz zaoszczędzić i jak efektywnie usprawnić swoją pracę. System umożliwa też łatwą ewidencję jazd z podziałem na jazdy służbowe i prywatne.

  Data dodania: 25 06 2015
 • Pasy transportowe PAS-KAM

  Pasy transportowe PAS-KAM Pas – Kam to firma działająca w branży motoryzacyjnej. Na rynku istniejemy od ponad piętnastu lat. Specjalizujemy się w sprzedaży artykułów motoryzacyjnych do zastosowań w profesjonalnym transporcie. W ofercie między innymi pasy transportowe, liny holownicze, narożniki, kable rozruchowe, szereg akcesoriów. Nasz asortyment to produkty doskonałej jakości, niezawodne, o długiej żywotności. W razie pytań, zespół sprzedażowy jest do Państwa dyspozycji. Chętnie odpowiemy na pytania i podpowiemy optymalne rozwiązania.

  Data dodania: 17 08 2016
 • Przejazdy Niemcy-Polska

  Przejazdy Niemcy-Polska POLCAR to firma, która oferuje przewozy osób i paczek na trasie Polska - Niemcy. Od 25 lat pracujemy na zaufanie Klientów i nigdy nie zawodzimy. Nasza kadra to nie tylko świetni profesjonaliści, ale też dobrzy i mili ludzie, którzy zawsze służą pomocą. Dysponujemy bogatą flotą busów najlepszej marki Mercedes Benz. Z nami możesz nie tylko dojechać bezpiecznie na miejsce, ale też zapewniamy wysoki komfort jazdy. Z pełną ofertą naszej firmy możesz już dziś zapoznać się na stronie internetowej. Polecamy!

  Data dodania: 01 11 2016
 • Paczki na Słowację - olzalogistic.com

  Paczki na Słowację - olzalogistic.com Działamy na rynku logistyki Polska-Czechy, ogólnie Europa środkowo-wschodnia. Jesteśmy w stanie dostarczyć paczki na Słowację, do Rumunii i na Węgry z zachowaniem bardzo krótkich terminów. Umożliwiamy wygenerowanie sporych oszczędności polskim sklepom internetowym, nawet w okolicach 80%. Przygotowaliśmy optymalne narzędzia do zamawiania paczek. Gwarantujemy też pomoc przy zwrotach, optymalizację formalności, pomoc marketingową. Zachęcamy do wykorzystania naszego know how przydatnego w rozwoju na rynkach zagranicznych.

  Data dodania: 03 07 2020