Miniatura strony Loty nad Półwyspem Helskim - www.loty-widokowe.info

Loty nad Półwyspem Helskim - www.loty-widokowe.infoZapraszamy wszystkich, którzy chcą podziwiać zakątki Półwyspu Helskiego z lotu Ptaka. Firma FlyJet zajmuje się organizacją lotów widokowych na Lotnisku Jastarnia. Trasa naszych lotów obejmuje Jastarnię, Hel i Władysławowo (około 10 minut). Zajmujemy się również organizacją lotów widokowych nad Warszawą (Babice, Stadion Narodowy, Most Sierakowski). Zapraszamy klientów indywidualnych oraz firmy (nasze loty mogą stać się atrakcją imprezy integracyjnej czy spotkania biznesowego). Ponadto proponujemy loty z banerem reklamowym.

Szczegóły strony www.loty-widokowe.info:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Bilety lotnicze - wyszukiwarka - tanie loty.

  Bilety lotnicze - wyszukiwarka - tanie loty. Serwis www.biletylotniczenajtaniej.pl stanowi bardzo przydatne narzędzie w wyszukiwaniu najlepszych ofert biletów lotniczych. Obszerna baza internetowych biur podróży i ponad 600 linii lotniczych umożliwiają dostęp do najlepszych połączeń na całym świecie. Sposób wyszukiwania jest prosty, intuicyjny i zajmuje tylko krótką chwilę. Oferty na tanie loty udostępniane są poza tradycyjnymi liniami lotniczymi - także przez przewoźników low cost. Korzystanie z wyszukiwarki eliminuje konieczność przeszukiwania wielu stron internetowych linii lotniczych, skutkiem czego jest oszczędność czasu i pieniędzy w postaci najtańszych biletów lotniczych.

  Data dodania: 15 07 2011
 • Taksówka powietrzna

  Taksówka powietrzna Firma FlyJet zajmuje się prywatnym czarterem samolotów, zarządzaniem samolotami oraz ich sprzedażą. Z tą firma spokojnie dobierzesz samolot na dowolną długość planowanej trasy. Dzięki temu w ekstremalnie szybkim tempie dotrzesz wszędzie tam gdzie tylko planowałeś. Flota samolotów w FlyJet składa się z samolotów, zdolnych do lądowania na najkrótszych pasach trawiastych w Polsce czy Europie. W FlyJet można co więcej wypożyczyć samoloty wykonujący loty transkontynentalne- odrzutowce średniego i dalekiego zasięgu. Dzięki czemu możesz podróżować w sposób jak najbardziej komfortowy.

  Data dodania: 10 02 2014
 • Części do silników samolotowych

  Części do silników samolotowych PZL Kalisz jest przedsiębiorstwem produkującym oraz sprzedającym bogaty asortyment części, które są przeznaczone dla przemysłu lotniczego. Oferowane są chociażby wysokiej jakości, nowoczesne silniki samolotowe, jak silniki tłokowe czy wiele części zamiennych oraz niezbędnych podzespołów. Firma posiada certyfikaty, które są dowodem na jakość jej produktów, na przykład NADCAP. Każdy artykuł podlega drobiazgowym badaniom jakości. Więcej informacji na naszej stronie internetowej pod adresem pzlkalisz. pl.

  Data dodania: 21 01 2015
 • Sendfast.pl - tani kurier

  Sendfast.pl - tani kurier W ramach oferty naszej firmy SendFast jesteśmy w stanie zapewnić za pośrednictwem naszego serwisu internetowego zapewnić dostęp do sprawdzonych na rynku firm kurierskich, które oferują dostarczenie paczek, kopert zarówno na terenie kraju a także poza granicami kraju. Jednocześnie nasze doświadczenie na rynku spedycyjnym pozwala nam zapewnić naszym klientom biznesowym również dostęp do zautomatyzowanych usług Web API. Takie usługi pozwalają na wygodne realizowanie przesyłek w sklepach internetowych czy magazynach.

  Data dodania: 09 02 2018
 • Wyszukiwarka lotów - uniticket.pl

  Wyszukiwarka lotów - uniticket.pl UniTicket. pl to strona, na której można znaleźć tanie loty w różne części świata. Jeśli chodzi o szczegóły, na stronie jest wyszukiwarka lotów, która uwzględnia loty z miast polskich i zagranicznych. Wszyscy powinni znaleźć coś na miarę potrzeb.
  Co by nie mówić, wyszukiwarka lotów jest w pewnych sytuacjach nieoceniona. Co do szczegółów, ma to związek, z tym że samodzielne przejrzenie wszystkich propozycji jest czasochłonne.

  Jeśli jest coś, o co chcesz się zapytać, pora zapoznać się ze stroną UniTicket. pl.

  Data dodania: 03 02 2020