Miniatura strony VoIP - Spikon.pl

VoIP - Spikon.plNowoczesna platforma telefoniczna SPIKON oferuje szeroki wachlarz usług dla domu oraz firmy. Nasza platforma oparta jest o technologię VoIP. Proponujemy darmowe rozmowy w ramach sieci oraz tanie połączenia krajowe i zagraniczne. Wśród funkcjonalności znajdą Państwo także połączenia wideo, nagrania rozmów, konferencje głosowe, pocztę głosową. A wszystko to, dostępne za pomocą intuicyjnego w obsłudze panelu klienta. Firmom proponujemy również wirtualne centrale telefoniczne, wirtualne Call Center oraz usługę SIP Trunk.

Szczegóły strony www.spikon.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dlaczego warto korzystać z wirtualnego faxu w HaloNet?

  Dlaczego warto korzystać z wirtualnego faxu w HaloNet? Fax w formie sprzętowej zaczyna być już przeżytkiem. Korzystanie z tradycyjnego faxu jest kosztowne i niewygodne, fax przecież zajmuje miejsce na naszym biurku a większość z nas woli mieć na nim jak najwięcej wolnej przestrzeni. Póki co jednak bardzo wiele firm i instytucji korzysta z faxu i częstokroć jesteśmy zobligowani przesłać korespondencję właśnie tą drogą. To jednak nie oznacza, że musimy również taki sprzęt kupować lub realizować to przez pocztę (chociaż w tym przypadku urzędy pocztowe również dopasowują się do wymogów naszych czasów i przestają świadczyć taką usługę). Telefonia internetowa HaloNet proponuje fax internetowy. To rozwiązanie które jest bardzo proste i bardzo tanie. Dokument wysyłamy drogą internetową a adresat odbiera go ze swojego faxu. Możemy też zrobić odwrotnie odebrać dokument który został wysłany z faxu poprzez naszą skrzynkę mailową. Dla tej drugiej opcji konieczne jest posiadanie numeru faxowego w HaloNet. Jego koszt jest jednak na tyle symboliczny (wynosi od 1 zł na rok), że przy kilku odebranych mailach okazuje się że tak naprawdę płacimy za odbiór kilka groszy.

  Data dodania: 02 10 2013
 • Mokotów

  Mokotów Portal internetowy iMokotow. pl to świetne miejsce dla osób, które są zainteresowane Mokotowem - a więc dzielnicą Warszawy. Na stronie są takie działy jak aktualności, osiedla, forum, ogłoszenia, firmy, gazeta, imprezy oraz blogi. Można śmiało powiedzieć, że każda osoba, która zamieszkuje Mokotów bądź po prostu jest zainteresowana z jakichś powodów tą dzielnicą, powinna do nas zajrzeć. Zapraszamy bardzo serdecznie. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszym portalem internetowym. Adres do niego znajdą Państwo w szczegółach tej wizytówki.

  Data dodania: 05 07 2016
 • Ekskluzywne towary

  Ekskluzywne towary Jeśli ktoś lubi czuć się wyjątkowo i luksusowo to bez wątpienia oferta Lux Life będzie mu odpowiadać. Postaraliśmy się o przygotowywanie sklepu, w ramach którego możemy zaoferować doskonałe akcesoria. W sprzedaży mamy wiele ciekawych propozycji produktów najbardziej znanych marek i jesteśmy przekonani, że będą one spełniać wasze oczekiwania. To co oferujemy to jednak produkty z najwyższych półek, dlatego musicie się liczyć z dużym wydatkiem, jeśli chcecie tego luksusowego życia posmakować. Z drugiej strony jednak rzeczywiście warto.

  Data dodania: 14 07 2016
 • Abcbudowlane

  Abcbudowlane Pokazujemy, jak praktycznie podejść do budowy domu jednorodzinnego i uniknąć podstawowych błędów technicznych. Podpowiadamy, jakich formalności należy koniecznie dopełnić przed rozpoczęciem inwestycji. Wskazujemy na najważniejsze instalacje i na elementy, o które warto zadbać, aby uniknąć kosztów konserwacji. Mamy wskazówki dedykowane inwestorom planującym remont nieruchomości od podstaw. Dzielimy się wiedzą o wykończeniu kuchni, czy innych pomieszczeń mieszkalnych. Nasz poradnik budowlany funkcjonuje w bezpłatnym modelu.

  Data dodania: 11 04 2018
 • Data center - 3s.pl

  Data center - 3s.pl W firmie 3S specjalizujemy się w usług na rynku telekomunikacji. Naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić między innymi usługi data center, które możemy na najwyższym poziomie zapewnić naszym klientom firmowym. Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom zarówno bezpieczne, jak też nowoczesne rozwiązania w zakresie Internetu czy telefonii internetowej. W naszej firmie telekomunikacyjnej możemy zapewnić również odpowiednie dopasowanie poszczególnych usług do indywidualnych potrzeb naszych klientów biznesowych.

  Data dodania: 21 12 2019