Miniatura strony VoIP - Spikon.pl

VoIP - Spikon.plNowoczesna platforma telefoniczna SPIKON oferuje szeroki wachlarz usług dla domu oraz firmy. Nasza platforma oparta jest o technologię VoIP. Proponujemy darmowe rozmowy w ramach sieci oraz tanie połączenia krajowe i zagraniczne. Wśród funkcjonalności znajdą Państwo także połączenia wideo, nagrania rozmów, konferencje głosowe, pocztę głosową. A wszystko to, dostępne za pomocą intuicyjnego w obsłudze panelu klienta. Firmom proponujemy również wirtualne centrale telefoniczne, wirtualne Call Center oraz usługę SIP Trunk.

Szczegóły strony www.spikon.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dlaczego warto korzystać z wirtualnego faxu w HaloNet?

  Dlaczego warto korzystać z wirtualnego faxu w HaloNet? Fax w formie sprzętowej zaczyna być już przeżytkiem. Korzystanie z tradycyjnego faxu jest kosztowne i niewygodne, fax przecież zajmuje miejsce na naszym biurku a większość z nas woli mieć na nim jak najwięcej wolnej przestrzeni. Póki co jednak bardzo wiele firm i instytucji korzysta z faxu i częstokroć jesteśmy zobligowani przesłać korespondencję właśnie tą drogą. To jednak nie oznacza, że musimy również taki sprzęt kupować lub realizować to przez pocztę (chociaż w tym przypadku urzędy pocztowe również dopasowują się do wymogów naszych czasów i przestają świadczyć taką usługę). Telefonia internetowa HaloNet proponuje fax internetowy. To rozwiązanie które jest bardzo proste i bardzo tanie. Dokument wysyłamy drogą internetową a adresat odbiera go ze swojego faxu. Możemy też zrobić odwrotnie odebrać dokument który został wysłany z faxu poprzez naszą skrzynkę mailową. Dla tej drugiej opcji konieczne jest posiadanie numeru faxowego w HaloNet. Jego koszt jest jednak na tyle symboliczny (wynosi od 1 zł na rok), że przy kilku odebranych mailach okazuje się że tak naprawdę płacimy za odbiór kilka groszy.

  Data dodania: 02 10 2013
 • Suplementy

  Suplementy Sklep z suplementami to strona internetowa, która traktuje o przeróżnych suplementach diety. Jeśli chcesz wybierać je świadomie, czyli tak by rzeczywiście pomogły, a nie zaszkodziły, powinieneś zapoznać się z naszą ofertą. Tu można znaleźć suplementy diety dla kobiet i mężczyzn, na serce, na układ krwionośny, na kości, na stawy, na odchudzanie. Sam również możesz dobrać suplement do konkretnego składnika, korzystając z naszej wyszukiwarki suplementów. Sprawdź też aktualny ranking najwyżej ocenianych suplementów.

  Data dodania: 30 03 2015
 • Ekskluzywne towary

  Ekskluzywne towary Jeśli ktoś lubi czuć się wyjątkowo i luksusowo to bez wątpienia oferta Lux Life będzie mu odpowiadać. Postaraliśmy się o przygotowywanie sklepu, w ramach którego możemy zaoferować doskonałe akcesoria. W sprzedaży mamy wiele ciekawych propozycji produktów najbardziej znanych marek i jesteśmy przekonani, że będą one spełniać wasze oczekiwania. To co oferujemy to jednak produkty z najwyższych półek, dlatego musicie się liczyć z dużym wydatkiem, jeśli chcecie tego luksusowego życia posmakować. Z drugiej strony jednak rzeczywiście warto.

  Data dodania: 14 07 2016
 • Wymiana szybki wyświetlacza - Warszawa, Poznań, Łódź, Kraków

  Wymiana szybki wyświetlacza - Warszawa, Poznań, Łódź, Kraków Jeśli okazało się, że szybka w Waszym smartfonie została uszkodzona możecie liczyć na profesjonalną pomoc ze strony naszej firmy. Zajmujemy się profesjonalną wymianą szybek w nowoczesnych smartfonach, dbamy o dobrą jakość naszej pracy. Przede wszystkim pracujemy wyłącznie na profesjonalnym parku maszynowym, który jest także stosowany przez firmy tworzące urządzenia. Dzięki temu macie gwarancje jakości wykonanej usługi i pewność, że Wasze urządzenie nie straci na użytkowej wartości będzie nadal pracować bez zarzutu.

  Data dodania: 29 06 2017
 • OTVARTA - najlepszy abonament na komórkę

  OTVARTA - najlepszy abonament na komórkę W firmie OTVARTA zapewniamy naszym klientom korzystną ofertę telefonii mobilnej. W naszej firmie możemy zapewnić korzystne oferty jak tani abonament na komórkę. Jednocześnie nasi klienci mogą również decydować się na odpowiednie dopasowanie poszczególnych ofert, co pozwala wybrać najlepszy abonament komórkowy. Nasza firma oferuje również usługi internetowe jak przenośny internet LTE ze stałym IP. Wszystkie usługi w naszej firmie realizowane są w sposób profesjonalny oraz gwarantujący wysoki standard dostępu do Internetu i usług telekomunikacyjnych.

  Data dodania: 27 03 2018