Miniatura strony Telefon w pakiecie z Internetem

Telefon w pakiecie z InternetemJeśli nadal posiadasz telefon stacjonarny i ani myślisz z niego rezygnować zapoznaj się z naszą hipnotyzującą ofertą! Nie musisz płacić ogromnych sum za abonament. Tylko u nas będziesz miał telefon w pakiecie z Internetem za 2 złote miesięcznie przez pół roku. Niesamowite oferty to nasza specjalność! Zadzwoń na bezpłatną infolinię i zapoznaj się ze szczegółami oferty. Gwarantujemy, że się nie zawiedziesz!

Szczegóły strony www.netia.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dlaczego warto korzystać z wirtualnego faxu w HaloNet?

  Dlaczego warto korzystać z wirtualnego faxu w HaloNet? Fax w formie sprzętowej zaczyna być już przeżytkiem. Korzystanie z tradycyjnego faxu jest kosztowne i niewygodne, fax przecież zajmuje miejsce na naszym biurku a większość z nas woli mieć na nim jak najwięcej wolnej przestrzeni. Póki co jednak bardzo wiele firm i instytucji korzysta z faxu i częstokroć jesteśmy zobligowani przesłać korespondencję właśnie tą drogą. To jednak nie oznacza, że musimy również taki sprzęt kupować lub realizować to przez pocztę (chociaż w tym przypadku urzędy pocztowe również dopasowują się do wymogów naszych czasów i przestają świadczyć taką usługę). Telefonia internetowa HaloNet proponuje fax internetowy. To rozwiązanie które jest bardzo proste i bardzo tanie. Dokument wysyłamy drogą internetową a adresat odbiera go ze swojego faxu. Możemy też zrobić odwrotnie odebrać dokument który został wysłany z faxu poprzez naszą skrzynkę mailową. Dla tej drugiej opcji konieczne jest posiadanie numeru faxowego w HaloNet. Jego koszt jest jednak na tyle symboliczny (wynosi od 1 zł na rok), że przy kilku odebranych mailach okazuje się że tak naprawdę płacimy za odbiór kilka groszy.

  Data dodania: 02 10 2013
 • Podsłuchy

  Podsłuchy Nasz sklep ma do zaoferowania podsłuchy dla każdego i na każdą kieszeń. W naszej ofercie znajdują się między innymi miniaturowe podsłuchy radiowe, podsłuchy GSM a także podsłuch na telefon komórkowy. Oprócz tego możemy zaproponować urządzenia rejestrujące obraz takie jak: mini kamery, mini rejestratory czy nawet kamery szpiegowskie. Dla osób ceniących sobie własną prywatność posiadamy wykrywacz podsłuchów, szyfrator rozmów lub też zagłuszacz GSM.

  Data dodania: 17 11 2011
 • Fabrykasms.pl – serwer sms premium

  Fabrykasms.pl – serwer sms premium Zajmujemy się udostępnianiem zaawansowanych technologicznie rozwiązań mobilnych, które znajdują zastosowanie w bardzo wielu sferach. Z naszych usług z satysfakcją korzysta bardzo wielu przedsiębiorców, którzy doceniają stabilny serwer sms, za którego pośrednictwem mogą wysłać jednocześnie nawet tysiące wiadomości SMS/MMS. To wygodne narzędzie do informowania klientów o promocjach. Niektóre systemy informatyczne firm pozwalają wdrożyć w nich naszą funkcjonalność, jaką jest przypomnienie SMS, a więc SMS-y informujące o nadchodzącym terminie spotkania, wizyty u lekarza.

  Data dodania: 01 09 2014
 • Portal Kadrowy - Kadry, Płace, Zus

  Portal Kadrowy - Kadry, Płace, Zus Jeżeli szukasz porad ekspertów w dziedzinach, jakimi są kadry i płace, koniecznie odwiedź stronę www. portalkadrowy. pl. Jest to sprawdzony i rzetelny portal kadrowy, gdzie doświadczeni eksperci z branży udzielają fachowych porad. Są tutaj także dostępne wzory dokumentów, kalkulatory czy webinaria i szkolenia. Dodatkowo masz możliwość zadawania pytań specjalistom. Nasza baza informacji aktualizowana jest na bieżąco, dlatego z tematyki kadrowo – płacowej będziesz zawsze na czasie, jeśli przeczytasz nasze artykuły i porady.

  Data dodania: 15 02 2016
 • Ekspresy do kawy Saeco

  Ekspresy do kawy Saeco Firma Saeco zajmuje się produkcją, sprzedażą, wynajmem oraz serwisem doskonałej jakości ekspresów do kawy. Ekspres można również wydzierżawić lub wziąć w leasing – elastyczność w stosunku do potrzeb i oczekiwań klienta pozytywnie wyróżnia firmę na tle konkurencji. Urządzenia dostarczone przez Saeco charakteryzuje niezawodność, wysoka jakość i prostota obsługi, dzięki której zyskały sobie niemałe uznanie wśród właścicieli i pracowników firm, które zdecydowały się skorzystać z oferty tego przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 14 07 2016