Miniatura strony LTE Trainings, LTE PHY and MAC Specialists

LTE Trainings, LTE PHY and MAC SpecialistsOur company provide worldwide LTE courses based on own LTE Lab - the LTE simulator.

LTE LAB is a LTE simulation suite. It includes link-level (LTE PHY Lab) and system-level (LTE MAC Lab) blocks. All simulations are calculated under Matlab.

Our company hosts LTE trainings globally. Our trainers are also experienced engineers. Each our LTE course is practical and interactive, containing a variety of practical cases.

Szczegóły strony is-wireless.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Forum o Sony Ericssonie

  Forum o Sony Ericssonie Forum zrzeszające posiadaczy telefonów komórkowych marki Sony Ericsson. Można tu znaleźć wiele plików na swoją komórkę, oraz wymienić się poglądami z innymi użytkownikami serwisu. Forum istnieje od 2007 roku, w tym czasie zaufało nam wiele użytkowników i z każdym dniem ta liczba rośnie. Wśród naszych użytkowników są również osoby pracujące w komisach GSM, jak również pracownicy salonów sieci telefonicznych takich jak: Era, Orange, Plus GSM oraz Play. Zachęcam do rejestracji

  Data dodania: 21 05 2010
 • Fabrykasms.pl – serwer sms premium

  Fabrykasms.pl – serwer sms premium Zajmujemy się udostępnianiem zaawansowanych technologicznie rozwiązań mobilnych, które znajdują zastosowanie w bardzo wielu sferach. Z naszych usług z satysfakcją korzysta bardzo wielu przedsiębiorców, którzy doceniają stabilny serwer sms, za którego pośrednictwem mogą wysłać jednocześnie nawet tysiące wiadomości SMS/MMS. To wygodne narzędzie do informowania klientów o promocjach. Niektóre systemy informatyczne firm pozwalają wdrożyć w nich naszą funkcjonalność, jaką jest przypomnienie SMS, a więc SMS-y informujące o nadchodzącym terminie spotkania, wizyty u lekarza.

  Data dodania: 01 09 2014
 • Interlab - mierniki mocy

  Interlab - mierniki mocy Witamy serdecznie na łamach naszej strony internetowej. Jako firma z doświadczeniem, świadczymy profesjonalne usługi, które dotyczą szkoleń z obsługi, między innymi spawarek światłowodowych. Dodatkowo, zajmujemy się także wynajmem sprzętu. Dzięki temu, mamy gwarancję zestawienia wiedzy z praktycznymi umiejętnościami w zakresie prawidłowego wykorzystywania tych urządzeń. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów oraz zapisów na nasze szkolenia. Na wszelkie pytania, z chęcią odpowiemy telefonicznie lub mailowo.

  Data dodania: 18 08 2016
 • Transmisjeonline.pl - transmisje - Warszawa

  Transmisjeonline.pl - transmisje - Warszawa Coraz częściej możemy natknąć się na szkolenia lub prezentacje organizowane na żywo przez Internet. Transmisje Warszawa stają się coraz bardziej popularne i chętnie wykorzystywane. Warto podkreślić, że obecnie usługa taka pozwala na komunikację dwukierunkową dzięki streaming Warszawa. Decydując się na przeprowadzenie webinarium Warszawa za naszym pośrednictwem, każdy zleceniodawca może liczyć na fachową pomoc już na etapie planowania wydarzenia. Udostępniamy odpowiednie oprogramowanie, dzięki czego webinar Warszawa przebiega sprawnie i bez zakłóceń. Dodatkowo można dołączyć czat lub inne podobne rozwiązania pozwalające na komunikację z odbiorcami.

  Data dodania: 02 02 2017
 • Serwis Apple Bydgoszcz - iclinica.pl

  Serwis Apple Bydgoszcz - iclinica.pl Zajmujemy się w firmie iClinica realizowaniem profesjonalnych oraz specjalistycznych usług na rynku naprawiania urządzeń Apple. Posiadamy doświadczenie na rynku serwisowania takich urządzeń, co pozwala nam zapewnić, że serwis apple zostanie wykonany w sposób pozwalający na uzyskanie oczekiwanych efektów, czyli sprawnie działające urządzenia, które nie musi być ponownie naprawiane. Jednocześnie w naszej firmie naprawa iphone jest realizowana przez zespół doświadczonych specjalistów, co pozwala zapewnić rzetelne usługi.

  Data dodania: 27 01 2020