Miniatura strony Interlab - mierniki mocy

Interlab - mierniki mocyWitamy serdecznie na łamach naszej strony internetowej. Jako firma z doświadczeniem, świadczymy profesjonalne usługi, które dotyczą szkoleń z obsługi, między innymi spawarek światłowodowych. Dodatkowo, zajmujemy się także wynajmem sprzętu. Dzięki temu, mamy gwarancję zestawienia wiedzy z praktycznymi umiejętnościami w zakresie prawidłowego wykorzystywania tych urządzeń. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów oraz zapisów na nasze szkolenia. Na wszelkie pytania, z chęcią odpowiemy telefonicznie lub mailowo.

Szczegóły strony www.interlab.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Anteny do modemów

  Anteny do modemów Jesteśmy producentem oraz hurtownikiem anten i okablowania GMS/3G/WiFi/CDMA. W naszej ofercie znajdą Państwo anteny kierunkowe do modemów Huawei, Anydata, Axesstel, ZTE, Sierra, Option, Novatel oraz konektory i kable antenowe.
  Z wykorzystaniem anten można powiększyć siłę i zasięg sygnału w lokalizacjach gdzie jest on zbyt niski lub nawet dotąd nieosiągalny do poprawnego odbioru internetu.
  Doradzamy przy wyborze wyposażenia.

  Data dodania: 13 02 2012
 • LTE Trainings, LTE PHY and MAC Specialists

  LTE Trainings, LTE PHY and MAC Specialists Our company provide worldwide LTE courses based on own LTE Lab - the LTE simulator.

  LTE LAB is a LTE simulation suite. It includes link-level (LTE PHY Lab) and system-level (LTE MAC Lab) blocks. All simulations are calculated under Matlab.

  Our company hosts LTE trainings globally. Our trainers are also experienced engineers. Each our LTE course is practical and interactive, containing a variety of practical cases.

  Data dodania: 17 09 2012
 • Fabrykasms.pl – serwer sms premium

  Fabrykasms.pl – serwer sms premium Zajmujemy się udostępnianiem zaawansowanych technologicznie rozwiązań mobilnych, które znajdują zastosowanie w bardzo wielu sferach. Z naszych usług z satysfakcją korzysta bardzo wielu przedsiębiorców, którzy doceniają stabilny serwer sms, za którego pośrednictwem mogą wysłać jednocześnie nawet tysiące wiadomości SMS/MMS. To wygodne narzędzie do informowania klientów o promocjach. Niektóre systemy informatyczne firm pozwalają wdrożyć w nich naszą funkcjonalność, jaką jest przypomnienie SMS, a więc SMS-y informujące o nadchodzącym terminie spotkania, wizyty u lekarza.

  Data dodania: 01 09 2014
 • Podsłuch gsm

  Podsłuch gsm Szukasz wysokiej jakości podsłuchów? Jeżeli tak to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy w stanie zapewnić podsłuchy komputera, na telefon, stacjonarne oraz wiele innych produktów. Jesteśmy pewni, że dzięki nam każdy kupi najwyższej jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. W razie wątpliwości nasza kadra specjalistów jest w stanie pomóc w wyborze odpowiednich produktów. Zapewniamy nie tylko ich szeroki wybór, ale także bardzo atrakcyjne ceny. Warto zaufać naszej firmie.

  Data dodania: 31 08 2016
 • Transmisjeonline.pl - transmisje - Warszawa

  Transmisjeonline.pl - transmisje - Warszawa Coraz częściej możemy natknąć się na szkolenia lub prezentacje organizowane na żywo przez Internet. Transmisje Warszawa stają się coraz bardziej popularne i chętnie wykorzystywane. Warto podkreślić, że obecnie usługa taka pozwala na komunikację dwukierunkową dzięki streaming Warszawa. Decydując się na przeprowadzenie webinarium Warszawa za naszym pośrednictwem, każdy zleceniodawca może liczyć na fachową pomoc już na etapie planowania wydarzenia. Udostępniamy odpowiednie oprogramowanie, dzięki czego webinar Warszawa przebiega sprawnie i bez zakłóceń. Dodatkowo można dołączyć czat lub inne podobne rozwiązania pozwalające na komunikację z odbiorcami.

  Data dodania: 02 02 2017