Miniatura strony Dlaczego warto korzystać z wirtualnego faxu w HaloNet?

Dlaczego warto korzystać z wirtualnego faxu w HaloNet?Fax w formie sprzętowej zaczyna być już przeżytkiem. Korzystanie z tradycyjnego faxu jest kosztowne i niewygodne, fax przecież zajmuje miejsce na naszym biurku a większość z nas woli mieć na nim jak najwięcej wolnej przestrzeni. Póki co jednak bardzo wiele firm i instytucji korzysta z faxu i częstokroć jesteśmy zobligowani przesłać korespondencję właśnie tą drogą. To jednak nie oznacza, że musimy również taki sprzęt kupować lub realizować to przez pocztę (chociaż w tym przypadku urzędy pocztowe również dopasowują się do wymogów naszych czasów i przestają świadczyć taką usługę). Telefonia internetowa HaloNet proponuje fax internetowy. To rozwiązanie które jest bardzo proste i bardzo tanie. Dokument wysyłamy drogą internetową a adresat odbiera go ze swojego faxu. Możemy też zrobić odwrotnie odebrać dokument który został wysłany z faxu poprzez naszą skrzynkę mailową. Dla tej drugiej opcji konieczne jest posiadanie numeru faxowego w HaloNet. Jego koszt jest jednak na tyle symboliczny (wynosi od 1 zł na rok), że przy kilku odebranych mailach okazuje się że tak naprawdę płacimy za odbiór kilka groszy.

Szczegóły strony www.halonet.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sprzedaż telefonów komórkowych

  Sprzedaż telefonów komórkowych Nasza firma Telkom została założona w 2004 roku i od tego czasu zajmujemy się naprawą i sprzedażą telefonów nowych i używanych. Również prowadzimy sprzedaż i serwis tabletów, modemów, nawigacji. W naszym asortymencie znajdują się także akcesoria telefoniczne, zestawy głośnomówiące, kable, ładowarki, pokrowce, baterie. Nasz sklep znajduje się w Pruszkowie. Zachęcamy do odwiedzenia zarówno naszego sklepu stacjonarnego, jak i internetowego. W obu miejscach można zapoznać się z pełną ofertą. Zapraszamy!

  Data dodania: 25 11 2014
 • VoIP - Spikon.pl

  VoIP - Spikon.pl Nowoczesna platforma telefoniczna SPIKON oferuje szeroki wachlarz usług dla domu oraz firmy. Nasza platforma oparta jest o technologię VoIP. Proponujemy darmowe rozmowy w ramach sieci oraz tanie połączenia krajowe i zagraniczne. Wśród funkcjonalności znajdą Państwo także połączenia wideo, nagrania rozmów, konferencje głosowe, pocztę głosową. A wszystko to, dostępne za pomocą intuicyjnego w obsłudze panelu klienta. Firmom proponujemy również wirtualne centrale telefoniczne, wirtualne Call Center oraz usługę SIP Trunk.

  Data dodania: 04 12 2014
 • Lekarze online - dimedic.eu

  Lekarze online - dimedic.eu Szukającym pomocy w leczeniu mniej bądź bardziej wstydliwych schorzeń - choroby narządów płciowych i podróżnych, łysienie, nietrzymanie moczu czy chociażby zapalenie pęcherza moczowego, chcielibyśmy polecić nowoczesną platformę medyczną o nazwie DiMedic. Dzięki właśnie niej można uzyskać profesjonalną konsultację medyczną, odpowiedź na wszystkie pytania, a nawet leki - wystarczy zarejestrować się i spróbować. Wszystkich zafrapowanych przedstawioną propozycją zachęcamy gorąco do prędkiego wejścia na witrynę internetową, ponieważ to właśnie tam przeczytasz rzetelne dane o nas i naszych usługach.

  Data dodania: 17 07 2015
 • Data center - 3s.pl

  Data center - 3s.pl W firmie 3S specjalizujemy się w usług na rynku telekomunikacji. Naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić między innymi usługi data center, które możemy na najwyższym poziomie zapewnić naszym klientom firmowym. Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom zarówno bezpieczne, jak też nowoczesne rozwiązania w zakresie Internetu czy telefonii internetowej. W naszej firmie telekomunikacyjnej możemy zapewnić również odpowiednie dopasowanie poszczególnych usług do indywidualnych potrzeb naszych klientów biznesowych.

  Data dodania: 21 12 2019
 • Serwis Apple Bydgoszcz - iclinica.pl

  Serwis Apple Bydgoszcz - iclinica.pl Zajmujemy się w firmie iClinica realizowaniem profesjonalnych oraz specjalistycznych usług na rynku naprawiania urządzeń Apple. Posiadamy doświadczenie na rynku serwisowania takich urządzeń, co pozwala nam zapewnić, że serwis apple zostanie wykonany w sposób pozwalający na uzyskanie oczekiwanych efektów, czyli sprawnie działające urządzenia, które nie musi być ponownie naprawiane. Jednocześnie w naszej firmie naprawa iphone jest realizowana przez zespół doświadczonych specjalistów, co pozwala zapewnić rzetelne usługi.

  Data dodania: 27 01 2020