Miniatura strony Http://www.printex.pl/

Http://www.printex.pl/W ofercie przedsiębiorstwa Printex znajdziecie Państwo drukarki laserowe, wielofunkcyjne czy laserowe. Specjalizujemy się również w produkcji bardzo ekonomicznych tonerów do drukarek laserowych, które nie różnią się jakością od oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. W naszym sklepie internetowym udostępniamy dodatkowo bębny, taśmy, papier do drukarek (fotograficzny, etykiety, standardowy). Sugerujemy ostatecznie konkurencyjny cenowo skup tonerów. Naszych klientów wspieramy długoletnimi gwarancjami.

Szczegóły strony www.printex.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Naprawa Lodówek w Krakowie

  Naprawa Lodówek w Krakowie Chłodzenie w lodówce odbywa się za pomocą chłodniczego urządzenia absorpcyjnego lub sprężarkowego. Ciecz zwana czynnikiem chłodniczym (płyn parujący przy niskiej temperaturze) pobiera ciepło z chłodzonego otoczenia przechodzi przez parownik (powyginana esowato rurka). Parownik jest najzimniejszą częścią lodówki, zazwyczaj umieszcza się go w zamrażalniku.

  Najczęściej domowe lodówki to chłodziarki sprężarkowe. Tego typu chłodziarka wyposażona jest w sprężarkę napędzaną silnikiem elektrycznym, który zmusza czynnik chłodzący do krążenia w obiegu. Sprężarka, przeważnie tłokowa, przetłacza parę czynnika chłodniczego do skraplacza, w którym para skrapla się oddając ciepło, potem czynnik paruje pobierając ciepło od chłodzonych produktów.

  Ważnym elementem w lodówce jest termostat. W razie zwiększenia się temperatury termostat włącza agregat, wyłącza go, gdy temperatura jest za niska. Dzięki temu lodówka nie musi pracować bez przerwy i pozwala zmniejszyć zużycie energii elektrycznej.

  Lodówka musi być oczywiście wyizolowana termicznie. Z zewnątrz nie może dostawać się do wnętrza lodówki ciepło. Przypływ ciepła podniósłby, temperaturę w lodówce. W takim przypadku termostat włączyłby agregat chłodniczy, który cały czas pobierał by dużo energii elektrycznej aby mógł bez przerwy pracować i stale utrzymywać niską temperaturę w lodówce. Jeśli przestanie działać twoja lodówka wezwij serwis lodówek w Krakowie który szybko usunie awarię z twojej lodówki.

  Data dodania: 17 03 2014
 • MARKDOM - Serwis AGD i sprzedaż części

  MARKDOM - Serwis AGD i sprzedaż części MARKDOM jest serwisem, którego główna działalność to naprawa pralek, zmywarek, lodówek i piekarników na terenie Poznania i okolic.
  Doświadczeni serwisanci gwarantują wysoką jakość wykonywanych usług. Dlatego zdiagnozowanie i naprawa usterki odbywa się w możliwie najkrótszym czasie.
  Firma posiada także swój punkt na ul. Jaworowej 60 w Poznaniu gdzie odbywa się serwis odkurzaczy, mikrofalówek, ekspresów do kawy, maszyn do szycia. Można tu także dostać liczną ofertę części zamiennych AGD. M. in. akcesoria i worki do odkurzaczy, szczotki węglowe do silników, a także łożyska.

  Data dodania: 26 02 2015
 • Wymiana szybek w tabletach - ss24h.pl

  Wymiana szybek w tabletach - ss24h.pl SmartSerwis24 – profesjonalny serwis smartfonów z Chorzowa oferuje szeroką gamę usług dla właścicieli telefonów wszystkich marek. Wśród usług serwisu znajdują się: wymiana szybek w smartfonach, wymiana szybek w tabletach, wymiana wyświetlaczy i podzespołów, naprawa telefonów po zalaniu, usunięcie blokady Google, czy wgrywanie oprogramowania. W serwisie można kupić też akcesoria do telefonów w przystępnych cenach. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty i cennika na stronie internetowej SmartSerwis24!

  Data dodania: 10 05 2018
 • Wymiana szybki iphone Kraków

  Wymiana szybki iphone Kraków Nasz serwis to doskonałe rozwiązanie dedykowane właścicielom smartfonów marki Apple. Nasz serwis Apple funkcjonuje na krakowskim rynku od ponad ośmiu lat, co jest jednym z najlepszych lokalnie wyników. Dostarczamy zawsze oryginalne części i skupiamy się na prawidłowej diagnostyce problemów, co skraca zdecydowanie czas serwisu. Tania wymiana szybki Iphone, czy naprawa telefonu po zalaniu to tylko niektóre z naszych najważniejszych propozycji. Odpowiadamy na wszystkie pytania przed podjęciem decyzji o współpracy.

  Data dodania: 18 10 2018
 • Quadra NET obsługa serwisowa

  Quadra NET obsługa serwisowa Misją naszej firmy Quadra Net jest dostarczenie kontrahentom i klientom usług najwyższej jakości. W ich zakresie znajdują się ekspertyza sprzętu elektronicznego, obsługa serwisowa, naprawy gwarancyjne, outsourcing usług serwisowych bądź mówiąc ogólnie ''naprawy produktów elektroniki konsumpcyjnej i produktów gospodarstwa domowego''. Działamy na terenie Polski, krajów bałtyckich i Europy południowej, dzięki naszym partnerom serwisowym stowarzyszonym w sieci. Bardzo zależy nam na pełnej satysfakcji klienta, osiąganiu wysokich współczynników wykonania usług, rozwoju naszych partnerów serwisowych i ciągłym ulepszaniu procesów biznesowych i organizacyjnych. Po szczegóły oferty zapraszamy na quadra-net. pl.

  Data dodania: 28 01 2020