Miniatura strony Epitaxy services

Epitaxy servicesVIGO System to producent zaawansowanych technologicznie niechłodzonych fotodetektorów, wykorzystywanych w sektorze: bezpieczeństwa, obronności, przemysłowym, medycznym czy ochrony środowiska. Dzięki tworzeniu struktur epitaksjalnych zapewniamy naszym klientom przewagę nad konkurencję poprzez opracowanie struktur EPI dla laserów czy tranzystorów. Oferujemy więc rozwiązania technologiczne, które wykraczają poza poznane standardy wiedzy. Wytaczamy nowe trendy i gwarantujemy profesjonalne usługi epitaksjalne (epitaxy services) dostosowane do potrzeb każdego klienta.

Szczegóły strony ent-epitaxy.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • EL 12

  EL 12 El12 to prężnie rozwijająca się spółka z specjalności elektrycznej, oferująca Państwu usługi z zakresu sprzedaży oraz fachowego montażu sprzętów elektrotechnicznych i elektroinstalacyjnych. Wysokie standardy oferowanych przez nas artykułów potwierdza nasza wieloletnia obecność na rynku, a także przyznane nam certyfikaty i wyróżnienia. Zakres naszej działalności obejmuje wiele województw zlokalizowanych w różnych rejonach Polski, a główne nasze siedziby mieszczą się w Opolu, Gliwicach, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Gdyni, Dąbrowie Górniczej i Częstochowie. Wszystkich zainteresowanych kooperacją zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 19 09 2014
 • Naprawa elektroniki przemysłowej - www.bpm.pl

  Naprawa elektroniki przemysłowej - www.bpm.pl Firma BMP specjalizuje się w naprawach elektroniki przemysłowej. Jej siedziba mieści się w Łodzi. BMP posiada ogromne doświadczenie, dlatego gwarantuje sprawne usunięcie wszystkich problematycznych usterek. W jej ofercie znaleźć można między innymi naprawianie automatyki, falowników oraz sterowników. Ponadto, firma jest w stanie również zaprojektować system, który będzie służyć do automatycznego wykonywania pomiarów. Usterka może zostać zgłoszona przez stronę internetową. Na stronie internetowej znajdą Państwo również aktualną ofertę.

  Data dodania: 01 12 2014
 • Oświetlenie led do firm - hskledy.com.pl

  Oświetlenie led do firm - hskledy.com.pl Nasza firma działa na rynku od 2010 roku zajmując się oferowaniem sprzętu oświetleniowego LED. Dostarczamy wyroby do bardzo szerokiego zakresu zastosowań. W tym względzie nasza oferta obejmuje między innymi oprawy wewnętrzne, zewnętrzne czy przemysłowe. W naszej firmie posiadamy zespół doświadczonych specjalistów, co pozwala nam zapewnić dopasowanie poszczególnych wyrobów oświetleniowych do oczekiwań klientów. Jednocześnie nasze wyroby realizowane są w nowoczesnych parku produkcyjnych co przekłada się na jakość.

  Data dodania: 19 04 2017
 • Złącza kompresyjne

  Złącza kompresyjne Nasza firma zajmuje się projektowaniem i produkcją specjalistycznych urządzeń do transmisji sygnałów. Nasza oferta produktowa obejmuje elementy do budowy indywidualnych instalacji antenowych oraz wysoce wyspecjalizowane urządzenia elektroniczne wykorzystywane w technice cyfrowej do obsługi sieci HFC, infrastruktury optycznej, jak również do odbioru telewizji cyfrowej DVB-T w dużych instalacjach zbiorowych RTV/SAT. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z usług naszej firmy.

  Data dodania: 14 06 2017
 • Gniazdka - kontakt-simon.com.pl

  Gniazdka - kontakt-simon.com.pl Jeśli szukasz skutecznej i profesjonalnej firmy produkującej systemy rozprowadzania energii oraz osprzętu elektroinstalacyjnego, zainteresuj się ofertą firmy Kontakt-Simon. Wśród produktów, znajdują się oprawy izolacyjne, łączniki, bezpieczniki i wiele innych. Dzięki zaangażowaniu i indywidualnemu podejściu, firma gwarantuje sprawne i najwyższej jakości wykonywanie zleceń. Aby skontaktować się z Kontakt-Simon, zadzwoń na nr: (+48) 32 32 46 300 lub wypełnij formularz kontaktowy dostępny na stronie.

  Data dodania: 09 09 2020