Miniatura strony Elektryk warszawa - usterka.pl

Elektryk warszawa - usterka.plSpecjalistyczny serwis internetowy usterka. pl pozwala na wygodne zamówienie fachowców do naprawy sprzętu domowego, usuwania usterek w instalacjach wodnych, kanalizacyjnych, elektrycznych. Zapewniamy możliwość szybkiego umówienia wizyty dla klientów na terenie kraju, gdzie oferujemy usługi realizowane przez sprawdzonych fachowców. Za pośrednictwem naszego serwisu może być znaleziony elektryk, który może wykonać modernizacje instalacji, czy montaż. Gwarantujemy sprawne i terminowe realizowanie poszczególnych usług.

Szczegóły strony usterka.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wymiana szybki - gsm-sklep.pl

  Wymiana szybki - gsm-sklep.pl Zapewniamy Państwu szybkie naprawy telefonów komórkowych oraz tabletów. Nasz serwis GSM funkcjonuje na co dzień w Warszawie. Mamy ponad 15 – letnie doświadczenie w branży. Najważniejsze specjalizacje to wymiana wyświetlaczy, baterii, złącza karty SIM. Naprawę telefonów umożliwiamy w trybie standardowym i pilnym na życzenie. Radzimy sobie z telefonami po upadkach i zalaniach. Optymalizujemy problemy z oprogramowaniem. Obsługujemy serwis Samsung, iPhone, Huawei oraz Sony na dogodnych warunkach cenowych.

  Data dodania: 31 01 2018
 • Serwis AGD katowice - katowiceagd.pl

  Serwis AGD katowice - katowiceagd.pl Jako autoryzowany serwis Daewoo Electronics ze swoją ofertą wychodzimy do osób, których interesuje naprawa pralek lub innych urządzeń AGD. Naprawiamy bowiem też lodówki czy telewizory. Ze swojej strony możemy Państwu zagwarantować wysoką jakość usług oraz dostęp do szerokiej oferty części zamiennych. Swoją ofertę kierujemy do Klientów z Katowic i okolic. Nie mamy wątpliwości, że spełnimy Państwa wymagania. Po więcej informacji Zapraszamy na naszą stronę internetową katowiceagd. pl lub bezpośrednio do naszego serwisu przy ulicy Wrocławskiej 34 w Katowicach.

  Data dodania: 11 04 2018
 • Naprawa pralek bemowo

  Naprawa pralek bemowo Naprawy pralek w Warszawie, a także najbliższych okolicach to nasza kluczowa propozycja. Obsługujemy głównie dzielnice Bielany i Bemowo. Udzielamy bezpłatnych porad telefonicznych (codziennie do późnych godzin 8 – 22). Naprawiamy nawet najpoważniejsze usterki na miejscu. Dzięki temu szybko odzyskujecie Państwo maksymalną sprawność niezbędnego sprzętu gospodarstwa domowego. Obsługujemy pralki Siemens, LG, Samsung, Candy, AEG, Amica, czy Beko. Dodatkowo sugerujemy dwuletnią gwarancję na serwis pralek.

  Data dodania: 06 07 2018
 • ANDBAR Serwis - montaż piecyków gazowych Kraków

  ANDBAR Serwis - montaż piecyków gazowych Kraków Poszukujesz działalności, która może zagwarantować naprawę piecyków gazowych? Znajdujesz się w odpowiednim miejscu — naprawa piecyków gazowych to część naszej działalności. Warto też dodać, że decydując się na naszą firmę, masz pewność zapobiegnięcia ewentualnym awariom. Z czego wynika pewność, że ludzie pracujący u nas będą mogli pomóc? Realia przedstawiają się tak, że decydując się na nas, stawiasz na wiedzę, doświadczenie i wyposażenie w profesjonalne materiały instalacyjne. Krótko mówiąc — jest wszystko to, co najważniejsze.

  Data dodania: 24 02 2019
 • Quadra NET obsługa serwisowa

  Quadra NET obsługa serwisowa Misją naszej firmy Quadra Net jest dostarczenie kontrahentom i klientom usług najwyższej jakości. W ich zakresie znajdują się ekspertyza sprzętu elektronicznego, obsługa serwisowa, naprawy gwarancyjne, outsourcing usług serwisowych bądź mówiąc ogólnie ''naprawy produktów elektroniki konsumpcyjnej i produktów gospodarstwa domowego''. Działamy na terenie Polski, krajów bałtyckich i Europy południowej, dzięki naszym partnerom serwisowym stowarzyszonym w sieci. Bardzo zależy nam na pełnej satysfakcji klienta, osiąganiu wysokich współczynników wykonania usług, rozwoju naszych partnerów serwisowych i ciągłym ulepszaniu procesów biznesowych i organizacyjnych. Po szczegóły oferty zapraszamy na quadra-net. pl.

  Data dodania: 28 01 2020