Miniatura strony Żużel

ŻużelŻużel to sport dla prawdziwych twardzieli. Nie wystarczy umieć szybko jeździć, ale trzeba także mieć psychikę z granitu żeby zostać prawdziwym mistrzem jazdy po żużlu.Polska od wielu lat liczy się na świecie w tym sporcie i mamy naprawdę wielkich mistrzów. Podobnie jest z Polską ligą żużlową oraz popularnością tego sportu w sieci internetowej. Jeśli szukasz najnowszych i rzetelnych informacji oraz newsów o żużlu to zaglądaj na forum zuzel.org

Szczegóły strony www.zuzel.org:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Robert Kubica w formuła 1

  Robert Kubica w formuła 1 Formuła 1 to sport, który od samego początku, czyli od ponad stu lat cieszy się ogromną popularnością. Kojarzą się z tym oczywiście nie tylko wspaniałe bolidy, ale także wielkie pieniądze, show biznes oraz naprawdę piękne kobiety. W Polsce od kliku lat mamy swojego idola, który znakomicie wkomponował się w świat F1. Jest to oczywiście Robert Kubica, który od 2006 roku dostarcza nam ogromną ilość wrażeń podczas każdego wyścigu. Sprawdzaj na bieżąco najnowsze i sprawdzone informacje z torów Formuły 1 na portalu f1.pl.

  Data dodania: 16 05 2010
 • Newsy ze świata F1

  Newsy ze świata F1 Hardplayer jest serwisem, który celuje w żarliwych kibiców serialu Formuły 1. Dostarczamy autentyczne fotografie, ekskluzywne materiały widoe oraz twórcze teksty, poruszające wiecznie żywe, a także niewygodne, aspekty motosportu. Szanujemy Roberta Kubicę w pragnieniu zdobycia tytułu Mistrza Świata, badamy wyczyny Polaka i przeglądamy nabierającą tempa karierę w teamie Renault F1. Przedstawiamy zróżnicowane zdania oraz objaśnienia odnośnie newsów ze świata wyścigów samochodowych.

  Ukazujemy statystyki i streszczenia pracy ekip F1: Brawn GP, Toro Rosso, Toro Rosso. Redagujemy zmagania rozpoznawalnych kierowców: Mario Andretti, Heikki Kovalainen, Jarno Trulli. Dostarczamy wyniki przemyśleń partnerów, porządnie uzasadnione zdania i wzmocnione faktami zobrazowania podkreślonych zdarzeń pochodzących ze świata Formuły 1.

  Zawsze próbujemy osiągnąć status topowej jakości i zaspokojenia wśród użytkowników. Dużą uwagę przywiązujemy do sprawnego funkcjonowania w obrębie serwisów społecznościowych. Zapewniamy wparcie dla fanów platform promujących zespoły ludzi o jednakowych zamiłowaniach.

  Data dodania: 23 09 2010
 • Formuła 1

  Formuła 1 Dla wszystkich miłośników sportów motorowych a w szczególności fanów Formuły 1 przygotowujemy codziennie porcję nowych informacji, zdjęć i klasyfikacji. Na stronie formula-one.pl znajdziecie to, czym na co dzień żyją wszyscy kibice tej najbardziej prestiżowej klasy wyścigów samochodowych, czyli informacje na temat zawodników, zespołów, torów, przepisów i tego, co aktualnie najważniejsze w światku Formuły 1.

  Data dodania: 21 03 2011
 • F1 gra online

  F1 gra online Zobacz unikatową grę F1: Maxf1.com. Jest to jedyna gra na świecie, która łączy w sobie funkcje managerskie oraz możliwość prowadzenia bolidu. Kilkanaście sezonów zmagań wyłoniły już najlepszych graczy w tej rozgrywce - sprawdź swoje umiejętności i zobacz, czy będziesz w stanie nawiązać walkę z mistrzami Maxf1.com. Dodatkowym atutem będzie zmysł managerski, który umożliwi Ci odpowiednie pokierowanie swoją karierą kierowcy F1. Zapraszamy.

  Data dodania: 04 06 2013
 • Piotr Biesiekirski - pbk74.com

  Piotr Biesiekirski - pbk74.com Interesują Cię wyścigi motorowe? W szczególności mistrzostwa Europy Moto2? Biorąc to pod uwagę, musisz poznać (oczywiście zakładając, że jeszcze nie znasz) stronę pbk74. com. Zastanawiasz się nad tym, co można powiedzieć na temat strony? Strona dotyczy Piotra Biesiekirskiego, czyli Polaka startującego w motocyklowych mistrzostwach Europy Moto2. Warto też dodać, że Piotr Biesiekirski jest najmłodszym zawodnikiem na świecie.
  Masz jakieś pytania? Jeśli tak, nie pozostaje nic innego, jak zajrzeć na podaną wcześniej stronę.

  Data dodania: 04 07 2019