Miniatura strony Skkarate.lapiech.pl - Szamotulski Klub Karate

Skkarate.lapiech.pl - Szamotulski Klub KarateO nas

Szamotulski Klub Karate działa na terenie Szamotuł od 03.04 2002 roku.

W dniu 21.05.2003 klub otrzymuje osobowość prawną i przekształca się w stowarzyszenie sportowe.

Podstawowa działalność statutowa klubu to:

- Realizowanie działań w zakresie rozwoju sportu na zasadach obowiązujących w polskim ruchu sportowym.

- Tworzenie warunków i rozwijanie zainteresowań kulturą fizyczną, sportem i rekreacją wśród mieszkańców miasta i gminy Szamotuły w szczególności dzieci i młodzieży

- Prowadzenie działalności w zakresie sportu walki – karate.

Obecnie w klubie trenują dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe. Dzięki specyfice sportu- sztuce walki jakim jest karate. Swoje potrzeby z zakresu aktywności ruchowej mogą realizować zarówno osoby mając ambicje zawodnicze jak i te, które chcą uprawiać karate wyłącznie dla siebie.

Jako klub zapewniamy; nowoczesny i atrakcyjny system treningowy, egzaminy na stopnie uczniowskie, wyjazdy na zawody, zgrupowania, obozy, a także gwarantujemy poprawę samopoczucia i sprawności fizycznej.

Szczegóły strony skkarate.lapiech.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia Aff skokiwarszawa.pl

  Szkolenia Aff skokiwarszawa.pl W naszej szkoły spadochronowej zapewniamy profesjonalne szkolenia spadochronowe. Posiadamy własny tunel aerodynamiczny, w którym jesteśmy w stanie zapewnić organizację imprezy firmowych. Realizujemy również imprezy spadochronowe oraz lotnicze dla firm. Zespół doświadczonych instruktorów spadochroniarstwa w naszej szkole zapewnia również szkolenia, które pozwalają uzyskać umiejętności pozwalające na samodzielne skoki lub skoki w tandemie. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 23 03 2015
 • Iyengar Joga - Klub Joga Poznań

  Iyengar Joga - Klub Joga Poznań Oferujemy naszym klientom możliwość zapewnienia indywidualnie dopasowanych do oczekiwań naszych klientów ćwiczeń jogi, która realizowane są również pod okiem doświadczonych instruktorów oraz w ramach terminów, które pozwalają również zapewnić bardzo wygodne możliwości realizowania poszczególnych ćwiczeń. Jednocześnie możemy również zapewnić zestawy ćwiczeń jogi realizowane na różnych poziomach zawansowania, co pozwala na dopasowanie astan jogi do stopnia zaawansowania danej osoby, wieku czy stanu zdrowia.

  Data dodania: 04 03 2016
 • Treningi personalne w Vitality Boutique - vitalityboutique.pl

  Treningi personalne w Vitality Boutique - vitalityboutique.pl Vitality Boutique to profesjonalny klub sportowy. Działamy w Krakowie. Mamy programy treningowe dedykowane najmłodszym, seniorom, firmom. Nasz klub funkcjonuje w systemie limitowanego członkostwa, co gwarantuje bardziej swobodną atmosferę i indywidualne podejście trenerów. Polecamy salę z wolnymi ciężarami, rozbudowaną strefę cardio i spinningu, zaplecze do relaksu powiązane z grotą solną, zajęcia grupowe. Nasz klub możecie Państwo poznać bezpłatnie. Wystarczy do tego wydrukowanie zaproszenia ze strony.

  Data dodania: 19 12 2017
 • Klub Yuukan Judo

  Klub Yuukan Judo W Klubie Judo Yuukan zapewniamy realizowanie zajęć judo dla chłopców i dziewczynek już od czwartego roku życia. W naszym klubie nauka judo dla dzieci warszawa realizowana jest przez doświadczonych trenerów. Pozwala to zna zapewnienie zarówno kształtowania wartościowych nawyków, ale również skutecznie przygotowane ćwiczenia ogólnorozwojowe z elementami gimnastyki i akrobatyki. Dodatkowo oferujemy obozy letnie i zimowe judo warszawa, a także możliwość uczestnictwa w profesjonalnych zawodach sportowych.

  Data dodania: 02 12 2019
 • Rankingi, tabele, zestawienia sportowe

  Rankingi, tabele, zestawienia sportowe Serwis sportowy z różnymi sportami drużynowymi oraz indywidualnymi. Na stronie znajdziesz mnóstwo aktualnych rankingów, tabel oraz zestawień najpopularniejszych rankingów krajowych oraz światowych takich jak:
  Ranking Fifa, Uefa, Ekstraklasa, rankingi tenisowe ATP, WTA oraz zestawienia bokserów WBC, IBF.
  Sprawdzisz również na którym miejscu znajdują się polskie drużyny oraz Polacy.
  Rankingi-sportowe. pl to nie tylko blog sportowy ale także portal dla sympatyków bukmacherki oraz e-sporów. Znajdziesz tu kursy bukmacherskie oraz zestawienia legalnych polskich bukmacherów. Znajdziesz tu mnóstwo informacji odnośnie sportów wirtualnych.

  Data dodania: 24 09 2020