Miniatura strony Klub Yuukan Judo

Klub Yuukan JudoW Klubie Judo Yuukan zapewniamy realizowanie zajęć judo dla chłopców i dziewczynek już od czwartego roku życia. W naszym klubie nauka judo dla dzieci warszawa realizowana jest przez doświadczonych trenerów. Pozwala to zna zapewnienie zarówno kształtowania wartościowych nawyków, ale również skutecznie przygotowane ćwiczenia ogólnorozwojowe z elementami gimnastyki i akrobatyki. Dodatkowo oferujemy obozy letnie i zimowe judo warszawa, a także możliwość uczestnictwa w profesjonalnych zawodach sportowych.

Szczegóły strony yuukan-judo.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Skkarate.lapiech.pl - Szamotulski Klub Karate

  Skkarate.lapiech.pl - Szamotulski Klub Karate O nas

  Szamotulski Klub Karate działa na terenie Szamotuł od 03.04 2002 roku.

  W dniu 21.05.2003 klub otrzymuje osobowość prawną i przekształca się w stowarzyszenie sportowe.

  Podstawowa działalność statutowa klubu to:

  - Realizowanie działań w zakresie rozwoju sportu na zasadach obowiązujących w polskim ruchu sportowym.

  - Tworzenie warunków i rozwijanie zainteresowań kulturą fizyczną, sportem i rekreacją wśród mieszkańców miasta i gminy Szamotuły w szczególności dzieci i młodzieży

  - Prowadzenie działalności w zakresie sportu walki – karate.

  Obecnie w klubie trenują dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe. Dzięki specyfice sportu- sztuce walki jakim jest karate. Swoje potrzeby z zakresu aktywności ruchowej mogą realizować zarówno osoby mając ambicje zawodnicze jak i te, które chcą uprawiać karate wyłącznie dla siebie.

  Jako klub zapewniamy; nowoczesny i atrakcyjny system treningowy, egzaminy na stopnie uczniowskie, wyjazdy na zawody, zgrupowania, obozy, a także gwarantujemy poprawę samopoczucia i sprawności fizycznej.

  Data dodania: 21 08 2010
 • Skoki spadochronowe w tandemie

  Skoki spadochronowe w tandemie Szkoła spadochronowa Olympic Skydive znajduje się na terenie Wrocławia zapewnia swym klientom bardzo fachowe i specjalne kursy oraz szkolenia skoków spadochronowych. Posiada ona wykwalifikowaną kadrę instruktorów oraz nowoczesny sprzęt. Za bardzo atrakcyjną cenę otrzymasz fachową opiekę, zapewnienie bezpieczeństwa oraz najlepsze kursy i szkolenia. Sprawdź szczegóły na stronie internetowej tej szkoły. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego nasze usługi są zawsze profesjonalne.

  Data dodania: 25 11 2014
 • Szkolenia Aff skokiwarszawa.pl

  Szkolenia Aff skokiwarszawa.pl W naszej szkoły spadochronowej zapewniamy profesjonalne szkolenia spadochronowe. Posiadamy własny tunel aerodynamiczny, w którym jesteśmy w stanie zapewnić organizację imprezy firmowych. Realizujemy również imprezy spadochronowe oraz lotnicze dla firm. Zespół doświadczonych instruktorów spadochroniarstwa w naszej szkole zapewnia również szkolenia, które pozwalają uzyskać umiejętności pozwalające na samodzielne skoki lub skoki w tandemie. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 23 03 2015
 • Treningi personalne w Vitality Boutique - vitalityboutique.pl

  Treningi personalne w Vitality Boutique - vitalityboutique.pl Vitality Boutique to profesjonalny klub sportowy. Działamy w Krakowie. Mamy programy treningowe dedykowane najmłodszym, seniorom, firmom. Nasz klub funkcjonuje w systemie limitowanego członkostwa, co gwarantuje bardziej swobodną atmosferę i indywidualne podejście trenerów. Polecamy salę z wolnymi ciężarami, rozbudowaną strefę cardio i spinningu, zaplecze do relaksu powiązane z grotą solną, zajęcia grupowe. Nasz klub możecie Państwo poznać bezpłatnie. Wystarczy do tego wydrukowanie zaproszenia ze strony.

  Data dodania: 19 12 2017
 • Rankingi, tabele, zestawienia sportowe

  Rankingi, tabele, zestawienia sportowe Serwis sportowy z różnymi sportami drużynowymi oraz indywidualnymi. Na stronie znajdziesz mnóstwo aktualnych rankingów, tabel oraz zestawień najpopularniejszych rankingów krajowych oraz światowych takich jak:
  Ranking Fifa, Uefa, Ekstraklasa, rankingi tenisowe ATP, WTA oraz zestawienia bokserów WBC, IBF.
  Sprawdzisz również na którym miejscu znajdują się polskie drużyny oraz Polacy.
  Rankingi-sportowe. pl to nie tylko blog sportowy ale także portal dla sympatyków bukmacherki oraz e-sporów. Znajdziesz tu kursy bukmacherskie oraz zestawienia legalnych polskich bukmacherów. Znajdziesz tu mnóstwo informacji odnośnie sportów wirtualnych.

  Data dodania: 24 09 2020