Miniatura strony Boks

BoksBoks to sport, którego można uczyć się całe życie i nigdy nie nauczyć do końca. Prawdziwi pasjonaci tego sportu spotykają się na portalu społecznościowym boxing.pl i w kulturalnej atmosferze dyskutują o tym co wydarzyło się na ringach w Polsce i za granicą. Pasjonujemy się taki zawodnikami jak Andrzej Gołota czy Dariusz Michalczewski, ale także coraz bardziej ich następcami. Polski boks zawodowy rozwija się w bardzo szybkim tempie i być może jeszcze w tym roku Albert Sosnowski i Tomasz Adamek pokażą, że im także należą się mistrzowskie pasy w wadze ciężkiej.

Szczegóły strony www.boxing.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zasady pokera

  Zasady pokera Od dłuższego czasu można zauważyć w Polskim internecie prawdziwą ekspansję światowych, poker roomów, które twierdzą, że ich najważniejszym zadaniem i celem jest nauka gry i zasady gry w pokera. Oczywiście jest w tym wiele prawdy ponieważ zależy im na propagowaniu tego hobby i na tym żeby jak najwięcej osób grało w pokera. Dlatego też zapraszam wszystkich do serwisu na którym szybko i bez skakania po stronach można poznać zasady grania w pokera.

  Data dodania: 09 05 2010
 • Skoki spadochronowe

  Skoki spadochronowe Aby zrealizować jedyna w swoim rodzaju przygodę wyskocz ze sprawnego samolotu ze spadochronem. Skoki spadochronowe w tandemie z nami możesz wykonać praktycznie w każdej części Polski. Wysokość z jakiej skaczemy to 4000 metrów czyli maksimum dopuszczone przez prawo. Możemy Ci zagwarantować pełną euforię i adrenalinę jaką zapewnia minuta swobodnego spadania przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa. Zapraszamy na skoki spadochronowe w tandemie osoby w dowolnym wieku. Najstarsza osoba, która skakała w naszym kraju miała około 80 lat. Skaczą z nami także nastolatkowie i to wszystko bez badań ani szkoleń.

  Data dodania: 08 02 2011
 • Filmy o wspinaczce

  Filmy o wspinaczce Szukasz filmowych nowości ze świata wspinaczki? Chcesz zobaczyć jak robią to najlepsi? Filmy wspinaczkowe z różnych zakątków świata, baza filmów podzielona na wiele kategorii, relacje z zawodów, prezentacje miejsc, filmy archiwalne oraz klasyfikacja dróg wspinaczkowych pod względem trudności to tylko nieliczne z atutów tej strony. Oceniaj, wybieraj najlepsze filmy wspinaczkowe i oglądaj to co chcesz.

  Data dodania: 19 03 2011
 • Bramki online

  Bramki online Na naszym portalu przedstawiamy profesjonalnie przygotowanie skróty meczów ze wszystkich lig światowych. Omawiamy ponadto spotkania międzynarodowe, towarzyskie, czuwamy nad merytorycznymi skrótami ligi mistrzów. Nasz serwis jest przeznaczony fanom sportu, a także osobom, które, np. obstawiają zakłady bukmacherskie. Wszystkie skróty meczów prezentujemy w jakości HD i oczywiście w formacie całkowicie bezpłatnym. Skupiamy się w skrótach na najważniejszych elementach spotkań, które po prostu warto zapamiętać.

  Data dodania: 18 05 2016
 • Trener personalny

  Trener personalny Jeśli nie jesteście w stanie samodzielnie poradzić sobie z dietą czy treningiem mogę zaproponować swoje wsparcie. Jestem doświadczonym trenerem osobistym, który może się Wami zająć od początku do końca prowadząc przez annały treningu. Proponuję nowoczesne propozycje odżywiania i treningu, które przyniosą szybkie efekty. Podpowiadam jak zadbać o siebie, całą swoją uwagę kieruje na Was, dlatego możecie być pewni, że treningi ze mną przynosić będą zadowalające efekty i to niezależnie czy liczycie na redukcję wagi czy wzmocnienie mięśni.

  Data dodania: 11 01 2017