Miniatura strony Boks

BoksBoks to sport, którego można uczyć się całe życie i nigdy nie nauczyć do końca. Prawdziwi pasjonaci tego sportu spotykają się na portalu społecznościowym boxing.pl i w kulturalnej atmosferze dyskutują o tym co wydarzyło się na ringach w Polsce i za granicą. Pasjonujemy się taki zawodnikami jak Andrzej Gołota czy Dariusz Michalczewski, ale także coraz bardziej ich następcami. Polski boks zawodowy rozwija się w bardzo szybkim tempie i być może jeszcze w tym roku Albert Sosnowski i Tomasz Adamek pokażą, że im także należą się mistrzowskie pasy w wadze ciężkiej.

Szczegóły strony www.boxing.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Polskie Forum o Freerunningu, 3run Forum

  Polskie Forum o Freerunningu, 3run Forum Forum Merytoryczne o Freeruningu. Streetstunts, 3run i Parkour. Sporty Ekstremalne. Freerunning w Polsce. Znajdziesz tutaj wszystkie porayd, tutoriale do technik Freerun i Parkour. Najnowsze klipy z Polski i z zagranicy. Nowinki, konkursy, zloty ustawki i treningi. Informacje o ośrodkach sportowych.

  Forum Merytoryczne o Freeruningu. Streetstunts, 3run i Parkour. Sporty Ekstremalne. Freerunning w Polsce. Znajdziesz tutaj wszystkie porayd, tutoriale do technik Freerun i Parkour. Najnowsze klipy z Polski i z zagranicy. Nowinki, konkursy, zloty ustawki i treningi. Informacje o ośrodkach sportowych.

  Data dodania: 08 06 2010
 • Sklep ze sprzętem turystycznym

  Sklep ze sprzętem turystycznym Namioty turystyczne to może być Twój wakacyjny dom, w którym spędzisz w pełnym relaksie letnie dni. Przyjęło się uważać, że namioty biwakowe wybierane są przez osoby młode, niezależnie, lubiące nieprzewidywalne wakacje. Tymczasem okazuje się, że biwakowanie wybiera coraz więcej dorosłych. Dużą popularnością cieszą się namioty rodzinne, czyli takie, które są w stanie pomieścić rodziców wraz z dziećmi. Produkty tego typu składają się z przedsionka oraz kilku sypialni. Namiot turystyczny może mieć również specjalnie wydzielone pomieszczenie do schowania toreb podróżnych, czy też zaplanowania biwakowej kuchni. Niektóre namioty mają dwa niezależne wejścia – z przedsionka oraz bezpośrednio do sypialni, dzięki czemu korzystanie z takiego namiotu może być bardzo wygodne dla osób, wybierających się na wakacje większą grupą. Cecha ta pozwala ponadto na dobrą wentylację namiotu, co staje się bardzo cenne w przypadku wielkich upałów.
  Sprzęt turystyczny pozwala na wypoczynek zarówno w słoneczne dni, jak również w trakcie niepogody. Profesjonalne produkty znacząco powiększają komfort wakacyjnego relaksu. Namioty wykonane są z bardzo odpornego namiotu, który nie przemaka i dobrze chroni wnętrze namiotu. Sklep turystyczny ma w swojej ofercie namioty ze specjalnym rozkładanym daszkiem, pod który można zasiąść, chroniąc się przed nieprzewidzianymi zachowaniami aury.

  Data dodania: 25 12 2010
 • Hurtownia Intex

  Hurtownia Intex Basenogrodowy to sklep online i hurtownia materacy dmuchanych. W ofercie Basenogrodowy można znaleźć najwyższej jakości baseny ogrodowe, artykuły plażowe i materace dmuchane. Pośród basenów znajdują się: baseny dmuchane, baseny stelażowe i baseny rozporowe Bestway. Szczególną propozycją są zestawy basenowe, dobrane w taki sposób, by dołączone akcesoria były dopasowane. W ofercie są dostępne zestawy basenowe 3w1, 7w1, a także 9w1. Sklep należy do gdyńskiej firmy Global. Jest to doświadczona firma, działająca na rynku już od lat. Basenogrodowy to sklep, a także hurtownia Bestway i Intex, bo tych renomowanych producentów produkty sprzedaje. Dodatkowo, Basenogrodowy to także akcesoria basenowe, między innymi: pompa do basenu pokrywa na basen, mata pod basen czy chemia basenowa - np. aktywny tlen czy Flockfix. Zakupić mogą Państwo również zestawy naprawcze do artykułów dmuchanych (łatki i klej).

  Data dodania: 26 01 2012
 • TrasyMasy.pl - foteliki rowerowe

  TrasyMasy.pl - foteliki rowerowe Wyjazdy rowerowe od dłuższego czasu są moją życiową pasją. Wyjazdy na rowerze dają bajeczne uczucie niezależności oraz ochoty doznania unikalnych historii. Wyprawy na rowerze to tysiące pokonanych dróg, a także masa napotkanych ludzi, z których posiada niejedną przygodę do przekazania. Jeśli podróże rowerem znajdują się w Twoich zainteresowaniach odwiedź na mój blog rowerowy, gdzie opisuję swoje trasy rowerowe. Poza opisów wyjazdów na na moich stronach znajdziesz omówienia sprzętu rowerowego oraz niemało wskazówek rowerowych.

  Data dodania: 28 07 2014
 • Trener personalny

  Trener personalny Jeśli nie jesteście w stanie samodzielnie poradzić sobie z dietą czy treningiem mogę zaproponować swoje wsparcie. Jestem doświadczonym trenerem osobistym, który może się Wami zająć od początku do końca prowadząc przez annały treningu. Proponuję nowoczesne propozycje odżywiania i treningu, które przyniosą szybkie efekty. Podpowiadam jak zadbać o siebie, całą swoją uwagę kieruje na Was, dlatego możecie być pewni, że treningi ze mną przynosić będą zadowalające efekty i to niezależnie czy liczycie na redukcję wagi czy wzmocnienie mięśni.

  Data dodania: 11 01 2017