Miniatura strony Program TV: takTV

Program TV: takTVtakTV to internetowy program telewizyjny dostępny online.
Dzięki wbudowanemu systemowi rekomendacji, aplikacja potrafi zasugerować zarejestrowanym użytkownikom co w danym dniu/tygodniu warto obejrzeć a które programy można pominąć.
Czym więcej polubień wybranych kategorii programów, tym dokładniejsze są sugestie.
Serdecznie zapraszamy do testów i do rejestracji. Korzystanie z serwisu jest darmowe: istnieje możliwość wykupienia powiadamiania o rozpoczynających się programach przez notyfikację sms.

Szczegóły strony taktv.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kości

  Kości Serial kości to amerykańska produkcja popularna w Polsce nie mniej niż takie hity serialowe jak Skazany na śmierć czy CSI. Sympatyczni i niezwykle utalentowani detektywi FBI zajmują się identyfikacją zwłok na podstawie zachowanych kości. Serial w Polsce emitowany jest na antenie Polsatu i ma wiele fanklubów oraz stron o sobie w internecie. Nasz serwis zaprasza wszystkich fanów serialu pod tytułem kości.

  Data dodania: 09 05 2010
 • Praca w internecie

  Praca w internecie Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że dzisiaj można zarabiać całkiem niezłe pieniądze bez wychodzenia z własnego domu. Można mieć świetną pracę bez codziennego dojeżdżania do zakładu pracy. Takie możliwości oczywiście daje nam chyba tylko internet i dzięki niemu jesteśmy w stanie zarabiać pieniądze. Nasze zarobki zależą zarówno od zaangażowania, czasu poświęconemu na pracę, naszej wiedzy, ale także od pomysłu jaki mamy na to zarabianie. Im pomysł jest ciekawszy i bardziej innowacyjny tym mamy większe szanse na to żeby długo i skutecznie zasilać nasze konto bankowe świeżym przypływem gotówki. O różnych sposobach pracy w internecie możesz dowiedzieć się na stronie pawe.pl.

  Data dodania: 23 10 2010
 • Mandrela - pamięć o Iwonie M.

  Mandrela - pamięć o Iwonie M. Zawsze martwi nas fakt, gdy odchodzą nasi najbliżsi - to właśnie zadecydowało o tym, że postanowiłem umieścić w szeroko pojętej przestrzeni internetowej stronę, którą w całości poświęciłem najbliższej mojemu sercu osobie. Nie danym nam było wprawdzie zrealizować wspólnych planów, ale pamięć nakazała mi stworzyć tego typu stronę. Na stronie znajduje się krótki rys naszej znajomości, historia i przyczyny odejścia Iwony oraz wiele pamiątkowych zdjęć. Strona od samego, początku, zyskała wielką popularność, o czym świadczą liczne wpisy w księdze gości. Będzie mi szalenie miło, gdy zechcą Państwo zerknąć na stronę łaskawym okiem i ocenić życie, którego już wprawdzie nie ma, ale dla mnie ono istniej i istnieć będzie - serdecznie zapraszam.

  Data dodania: 16 07 2014
 • Serwis sportowy - trenujto.pl

  Serwis sportowy - trenujto.pl TrenujTo. pl to wyszukiwarka sportowa, która ułatwia znalezienie w kilka chwil wiele interesujących zagadnień, związanych ze sportem. Pełni ona również funkcję bazy wiedzy, w całości poświęconej uprawianiu sportu i treningu na terenie Polski i nie tylko. Dzięki stronie znajdziesz odpowiednie miejsce do ćwiczeń oraz trenera, masz również możliwość dowiedzieć się wiele na temat różnych dyscyplin sportowych. Wszystkie prezentowane informacje są najpierw weryfikowane a w późniejszym czasie również aktualizowane.

  Data dodania: 08 06 2016
 • Wwop.pl

  Wwop.pl Nasz portal został stworzony i formuje się z myślą o ludziach, którzy szukają wiadomości na temat ogłoszeń. Ogłoszenia to powszechna oraz bardzo często darmowa forma reklamy jednocześnie firm jak także towarów, jeżeli takie oferujemy do sprzedaży. Na naszym portalu przeczytasz gdzie najlepiej umieszczać ogłoszenia ale również co dają ogłoszenia promowane, czyli odpłatne. Na wwop. pl znajdziesz sporo artykułów, które wzbogacą naszą wiedzę o zleceniach a także o tym czy tylko ogłoszeniami masz możliwość wypromować swoją działalność bądź usługę. Strona wwop. pl jest nieustannie rozwijana i poszerzana o kolejne artykuły.

  Data dodania: 03 08 2017