Miniatura strony Portal informacyjny - portalstoczniowy.pl

Portal informacyjny - portalstoczniowy.plNasz portalstoczniowy. pl to rozbudowany serwisy internetowy, który poświęcony jest tematyce przemysłu stoczniowego. Za pośrednictwem strony można zapoznać się z wszystkimi aktualnościami związanymi z branża począwszy do najnowszych inwestycji, poprzez aspekty technologiczne, infrastrukturalne, aż po bezpieczeństwo. Na stronie regularnie prezentowane są aktualności, jak też artykuły branżowe, co pozwala być naszym użytkownikom na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami w branży zarówno w kraju jak też poza granicami.

Szczegóły strony portalstoczniowy.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Boks

  Boks Boks to sport, którego można uczyć się całe życie i nigdy nie nauczyć do końca. Prawdziwi pasjonaci tego sportu spotykają się na portalu społecznościowym boxing.pl i w kulturalnej atmosferze dyskutują o tym co wydarzyło się na ringach w Polsce i za granicą. Pasjonujemy się taki zawodnikami jak Andrzej Gołota czy Dariusz Michalczewski, ale także coraz bardziej ich następcami. Polski boks zawodowy rozwija się w bardzo szybkim tempie i być może jeszcze w tym roku Albert Sosnowski i Tomasz Adamek pokażą, że im także należą się mistrzowskie pasy w wadze ciężkiej.

  Data dodania: 27 04 2010
 • Top promocje i wyprzedaże w sieci. Najlepsza promocja i wyprzedaż dnia – tylko w TakTanio.pl !

  Top promocje i wyprzedaże w sieci. Najlepsza promocja i wyprzedaż dnia – tylko w TakTanio.pl ! Serwis TakTanio.pl skierowany jest do osób zainteresowanych zakupami w oparciu o promocje i wyprzedaże.
  TakTanio.pl stale monitoruje ceny około 30 000 sklepów internetowych.
  Dając użytkownikom każdego dnia możliwość przeszukania listy ponad 7000 tys. nowych promocji i wyprzedaży.
  Dla wielu z nas wyprzedaże i promocje stały się sposobem na oszczędne zakupy. Za cenę jednej sztuki odzieży kupionej spoza okresu sezonowych obniżek cenowych w czasie wyprzedaży można wybrać trzy a nawet cztery egzemplarze, tworząc cały zestaw stroju. W serwisie również bezpłatne powiadomienia e-mail o nowych wyprzedażach i promocjach.

  Data dodania: 08 07 2010
 • Dziennikarstwo obywatelskie

  Dziennikarstwo obywatelskie Jeśli czujesz, że masz wiele do powiedzenia i chcesz, aby ktoś czytał Twoje teksty to zacznij swoją przygodę dziennikarską od portalu społecznościowego opress.pl. Jest to strona na której można dowolnie i beż żadnej presjo wyrażać swoje myśli oraz pisać wszystko to co nas cieszy lub boli. Niezależny serwis dziennikarstwa obywatelskiego to najlepszy sposób na to żeby poważnie zaistnieć w internecie i stawiać pierwsze dziennikarskie kroki. Dzięki temu jest naprawdę duża szansa, że ktoś dostrzeże nasze wysiłki i odnajdzie w nas pasję, która w przyszłości zaowocuje profesjonalnym i dobrze płatnym kontraktem dziennikarski.

  Data dodania: 19 09 2010
 • Introducto strona informacyjna dla każdego

  Introducto strona informacyjna dla każdego Dynamicznie rozbudowywana strona biznesowa. Podział na kategorie: wydarzenia, kapitał, kredyty i pożyczki, inwestycje, GPW, waluty, prawo gospodarcze, opłaty skarbowe, nabywca, firma, kadry, nowoczesne rozwiązania oraz transport zapewniają prostotę obsługi i dojście do interesujących Cie zagadnień. Nasza strona biznesowa zawdzięcza swój wygląd owocnej współpracy wykształconych specjalistów, którzy na co dzień udostępniają zestawienia przydatne dla każdego. Zostań naszym stałym czytelnikiem i już dziś zweryfikuj wiedzę i umiejętności naszych specjalistów. Ten portal funkcjonuje z myślą o Tobie i twoich znajomych.

  Data dodania: 23 01 2014
 • Jaki grill węglowy wybrać

  Jaki grill węglowy wybrać Sezon grillowy zbliża się małymi krokami, a Ty nadal masz problem z wyborem odpowiedniego grilla? Aby poznać wszelkie niezbędne czynniki, które warto wziąć pod wagę podczas zakupu warto odwiedzić blog Grilleweglowe. To tutaj znajdziesz przede wszystkim bogate treści, dzięki którym dowiesz się jaki grill węglowy spełni Twoje oczekiwania. Blog tworzony jest przez osoby doświadczone w tej dziedzinie, których celem jest zaspokojenie głodu wiedzy młodych mam. Dzięki zainteresowaniu użytkowników stale urozmaicony naszego bloga.

  Data dodania: 16 06 2017