Miniatura strony Kowalczyk pis

Kowalczyk pisDamian Kowalczyk, zachęcam do dokładnego zapoznania się z moim blogiem. Co mogę powiedzieć o swoim życiu? Na pewno muszę podkreślić, że działam w polityce. Partia na rzecz, której działam to Prawo i Sprawiedliwość.
Niemniej nie oznacza to tego, że moje zainteresowania odnoszą się wyłącznie do polityki. Poza polityką interesuje się też ekonomią i marketingiem.

Warto też odnieść się do wolnego czasu, wolny czas spędzam na różne sposoby (czytam literaturę faktu, chodzę na kurs języka angielskiego i po prostu spotykam się ze znajomymi).

Szczegóły strony damianarturkowalczykblog.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adam Bielan - europoseł

  Adam Bielan - europoseł Kancelaria Adama Bielania – posła Parlamenu Europejskiego zajmuje się przyjmowaniem zgłoszeń, komentarzy, zażaleń i petycji wymagających uwagi Parlamentu Europejskiego. Oprócz tego, na stronie kancelarii można znaleźć interesujące aktualności dotyczące polityki krajowej i z całego świata. Dostępny jest również dział dla osób, które chcą się zaangażować w podobną działalność. Kancelaria organizuje staże, zapewnia stypendia, zajmuje się patronatem oraz organizuje wyjazdy do Brukseli. Zapraszamy na stronę http://bielan. pl

  Data dodania: 25 04 2014
 • Kowalczyk

  Kowalczyk Nazywam się Damian Artur Kowalczyk i pochodzę z Siedlec, na ten moment moje życie związane jest z polityką. Mówiąc wprost — chodzi o partię polityczną Prawo i Sprawiedliwość. Co jeszcze mogę powiedzieć na swój temat? Muszę zaznaczyć, że moje zainteresowania dotyczą nie tylko polityki, interesuje mnie również ekonomia i marketing.

  Co mogę powiedzieć na temat swojego wolnego czasu? Myślę, że mogę powiedzieć bardzo wiele — spotykam się ze znajomymi, czytam literaturę faktu i uczęszczam na kurs języka angielskiego.

  Data dodania: 14 07 2019
 • Kowalczyk

  Kowalczyk Damian Kowalczyk PiS, serdecznie zachęcam do zapoznania się z moim blogiem. Co mogę powiedzieć na swój temat? Na pewno duże znaczenie ma to, że polityka to nie jest całe moje życie (wystarczy dodać, że moje zainteresowania dzielą się na politykę, ekonomię i marketing). Można powiedzieć, że chcę poznawać świat, który mnie otacza.
  W jaki sposób spędzam wolny czas? Na ten temat mogę powiedzieć naprawdę wiele. Mówiąc wprost — czytam literaturę faktu, uczęszczam na kurs języka angielskiego i spotykam się ze znajomymi.

  Data dodania: 15 07 2019
 • Kowalczyk

  Kowalczyk Damian Kowalczyk PiS to młody człowiek zaangażowany w rzetelną pracę na rzecz kraju i wartości w nim przestrzeganych. Jest członkiem Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości, a swoją działalność związaną z polityką rozpoczął już jako nastolatek. Urodził się i wychował w Siedlcach, jednak swoją działalność polityczną realizuje na terenie Warszawy. Jego zainteresowania to polityka, ekonomia i zarządzanie, obronił dyplom na kierunku zarządzania, a następnie planuje studiować dalej na kierunku ekonomicznym.

  Data dodania: 20 07 2019
 • Damian kowalczyk

  Damian kowalczyk Nazywam się Damian Kowalczyk. Jestem politykiem stojącym po stronie dobrej zmiany PiS. Mam wykształcenie ekonomiczne, związane pośrednio z zarządzaniem, tematyką innowacyjności. Specjalizuję się zawodowo w kwestiach marketingowych, PR. Odbywam regularne staże w korporacjach międzynarodowych i interesuję się lokalnym życiem w Siedlcach, z których pochodzę. Pomimo młodego wieku osiągam coraz więcej i myślę, że jestem dobrą alternatywą dla wyborców szukających uczciwych, świadomych polityków. Zachęcam do kontaktu.

  Data dodania: 22 07 2019