Miniatura strony Fundacja - spokojnaglowa.org.pl

Fundacja - spokojnaglowa.org.plNaszą misją jest niesienie pomocy Polakom walczącym z przedłużającym się stresem oraz skutkami wypalenia zawodowego. Fundacja „Spokojna Głowa” skupia się na edukacji, konsultacjach oraz stymulowaniu do rozwoju. Dla naszych podopiecznych przygotowaliśmy psychoterapię oraz konsultacje psychosomatyczne. Organizujemy również warsztaty Mindfulness, których założeniem jest redukcja chronicznego stresu oraz kursy oparte o metodę MBSR. Pomagamy osobom indywidualnym, współpracujemy z firmami, instytucjami oraz organizacjami pożytku publicznego.

Szczegóły strony spokojnaglowa.org.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ślub i wesele - slubowo.com

  Ślub i wesele - slubowo.com Popularny portal ślubny zawierający rzeczy szczególnie przydatne dla narzeczonych oraz przyszłych małżonków. Wielość porad ślubnych, artykułów weselnych sprawią, że miło spędzicie tutaj czas. Ogólnopolski katalog ślubny oraz komis ślubny to skuteczne narzędzia wyszukania najlepszej oferty cenowej odnośnie ślubu w Waszej okolicy. Ponadto oferujemy kalkulator wydatków ślubnych, niezbędnik młodej pary oraz forum ślubne.

  Data dodania: 06 05 2010
 • Wideofilmowanie w Warszawie

  Wideofilmowanie w Warszawie Nasza pasja i praca to wideofilmowanie i film look.
  Mamy na celu stworzenie najbardziej profesjonalnego, romantycznego filmu ślubnego z waszej ceremonii. Ma to być po prostu reportaż ślubny.
  Nagrywamy ślub dyskretnie, po naszych filmach widać, że bardzo lubimy to co robimy.
  Do waszej dyspozycji są: slider, flycam, stabilizacja do podniesienia wartości produkcji - wideofilmowanie w Warszawie.

  Data dodania: 25 11 2011
 • Zaproszenia ślubne i akcesoria ślubne

  Zaproszenia ślubne i akcesoria ślubne Priorytetem jest, aby zaproszenia wyróżniały się dobrą jakością i robiły wrażenie na adresacie. Bez wątpienia nikt nie chce dostać beznadziejnie prezentującego się karnetu ślubnego.

  W naszej ofercie znajdą Państwo imponującą kolekcję kart ślubnych.
  Stwarzamy Państwu możliwość samodzielnego wskazania ramki, kroju czcionki czy też rodzaju ornamentu, jaki ma się pojawić na wymarzonych kartkach ślubnych. Dzięki temu mogą Państwo właściwie samodzielnie opracować swoją prywatną inwitację ślubną.
  Ale w naszej ofercie są nie tylko kartki ale i winietki ślubne, które podobnie jak w przypadku karnetów, mogą Państwo określić według własnych upodobań.

  Data dodania: 22 03 2012
 • Portale-Randkowe.info

  Portale-Randkowe.info Jeśli poszukujesz informacji o serwisach randkowych, które w ostatnim czasie zdobywają sobie przecież coraz większą popularność, warto byś zainteresował się stroną, która zbiera informacje na ten temat. Znajdziesz tu różnego rodzaju porady oraz doświadczenia, które mogą uchronić cię od wielu błędów, które popełniają często użytkownicy serwisów randkowych. Na stronie zamieszczono też wiele artykułów dotyczących aktualności w świecie portali randkowych. Dowiesz się, jak zacząć rozmowę czy też jak stworzyć interesujący profil.

  Data dodania: 22 01 2014
 • Mnz.pl - poród

  Mnz.pl - poród Przekonaj się, jak dbać o zęby dziecka oraz jak schudnąć i nie zwątpić. Dowiedz się, jakie gry logiczne warto kupić swojemu dziecku i czym jest Survival Xplore Team. To wszystko znajdziesz na stronie internetowej serwisu MnZ. pl. Jest to strona, która traktuje przede wszystkim o produktach dla dzieci i rodziców, ale też porusza wiele innych tematów, które przydadzą się w życiu codziennym. Tu każdy może liczyć na znalezienie czegoś interesującego dla siebie. Zainteresowanych zaprezentowaną propozycją zapraszamy szczerze do rychłego wejścia na naszą stronę www, jako, że to tam właśnie odnajdą Państwo rzetelne dane.

  Data dodania: 07 08 2015