Miniatura strony Apdc.wspomozycielki.pl

Apdc.wspomozycielki.plW Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym prowadzimy między innymi przedszkole oraz dom pomocy społecznej. Jednocześnie zapewniamy również spotkania weekendowe, które realizowane są raz lub dwa razy w roku w formie rekolekcji. Spotkania dotyczą również jednodniowych rekolekcji, które przygotowane są w parafiach, gdzie działają grupy APDC. Spotkania obejmują między innymi adorację Najświętszego Sakramentu, konferencję, które pozwalają na wspólne spotkania i modlitwę. Niedziele apostolskie prowadzone są w każdą niedzielę.

Szczegóły strony apdc.wspomozycielki.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wróżby, Wróżki, Porady Ezoteryczne, Horoskopy, Senniki

  Wróżby, Wróżki, Porady Ezoteryczne, Horoskopy, Senniki Serdecznie zapraszamy na nasz profesjonalny serwis ezoteryczny gdzie nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Świadczymy usługi ezoteryczne takie jak: Wróżby, Horoskop, Tarot, Astrologia. Jeśli poszukujesz porady w sprawach takich jak: pieniądze, praca, miłość, partnerstwo lub związek to nasz serwis jest jak najbardziej odpowiedni dla Ciebie. Nasi eksperci są do dyspozycji dla Ciebie przez całą dobę. Nie czekaj, może właśnie ten jedyny ucieka Ci sprzed nosa? A może poszukujesz po prostu wsparcia, przyjaznego i ciepłego słowa? Jeśli TAK to również skorzystaj z naszych usług. Oferujemy nie tylko Wróżby, ale i porady ezoteryczne. Serdecznie Zapraszamy.

  Data dodania: 04 06 2010
 • Top promocje i wyprzedaże w sieci. Najlepsza promocja i wyprzedaż dnia – tylko w TakTanio.pl !

  Top promocje i wyprzedaże w sieci. Najlepsza promocja i wyprzedaż dnia – tylko w TakTanio.pl ! Serwis TakTanio.pl skierowany jest do osób zainteresowanych zakupami w oparciu o promocje i wyprzedaże.
  TakTanio.pl stale monitoruje ceny około 30 000 sklepów internetowych.
  Dając użytkownikom każdego dnia możliwość przeszukania listy ponad 7000 tys. nowych promocji i wyprzedaży.
  Dla wielu z nas wyprzedaże i promocje stały się sposobem na oszczędne zakupy. Za cenę jednej sztuki odzieży kupionej spoza okresu sezonowych obniżek cenowych w czasie wyprzedaży można wybrać trzy a nawet cztery egzemplarze, tworząc cały zestaw stroju. W serwisie również bezpłatne powiadomienia e-mail o nowych wyprzedażach i promocjach.

  Data dodania: 08 07 2010
 • Blog o tematyce związanej z religią rzymsko-katolicką

  Blog o tematyce związanej z religią rzymsko-katolicką Blog o tematyce związanej religią rzymsko-katolicką. Teksty dotyczą przede wszystkim środków zbawienia, rekolekcji, Nauki Kościoła, Królestwa Powszechnego Chrystusa Pana, Bractwa Św. Piusa X, Tradycji Apostolskiej i Mszy Św. Wszechczasów. Celem założenia i prowadzenia strony jest demaskowanie kłamstw na temat rzymskiego katolicymu i jego popularyzacja. Artykuły są pisane prostym, ale jednocześnie eleganckim językiem. Zapraszam.

  Data dodania: 19 10 2010
 • Kondolencje

  Kondolencje Śmierć to słowo, który budzi dreszcz niepokoju w każdym z nas. Boimy się, żeby nie zabrała kogoś nam bliskiego, ukochanego przyjaciela lub członka rodziny. Niestety, śmierć jest nieodłącznym aspektem życia każdego człowieka. Przychodzi wcześniej czy później. Jeśli nie możesz pomóc sobie z emocjami, które towarzyszą Ci, gdy ktoś bliski leży właśnie na łożu śmierci, albo gdy śmierć już kogoś Ci zabrała – nie zwlekaj, tylko skontaktuj się z naszym portalem. Oferujemy Ci wsparcie i aktywną pomoc w chwilach, związanych z cierpieniem po czyjejś śmierci. Spróbujemy również pomóc Ci w odpowiednim uczczeniu pamięci kogoś, kto odszedł od Ciebie na zawsze. Na naszym forum poznasz innych ludzi, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji, a rozmowa z nimi na pewno przyniesie Ci ukojenie, a śmierć przestanie być tak bolesnym i groźnym widmem.

  Data dodania: 18 01 2012
 • Portal o Otwocku iotwock.info

  Portal o Otwocku iotwock.info Portal miasta Otwocka. Znajdziesz tutaj najnowsze informacje o wydarzeniach w mieście i jego okolicach. Dodatkowo masz tu możliwość do wyrażenia swoich opinii i wymiany poglądów z innymi mieszkańcami dzięki wygodnemu forum internetowemu. To i wiele innych informacji i możliwości na stronie serwisu. Zapraszamy! Całość informacji prezentowana jest na stronie w przejrzystej i atrakcyjnej formie dostosowanej do preferencji współczesnego internauty. Warto już teraz zapoznać się z tym ciekawym portalem.

  Data dodania: 08 12 2015