Miniatura strony Teatr Tańca z Ogniem Mantra

Teatr Tańca z Ogniem MantraSpecjalizujemy się w profesjonalnych pokazach tańca z ogniem, fireshow. Jesteśmy grupą artystów, których połączyła pasja. Od ponad dwóch lat dajemy pokaz na terenie całej Polski, wykorzystując różnego rodzaju rekwizytowy ogniowe. Nasze występy są połączeniem teatr, tańca oraz żywiołu. Występujemy na rożnego rodzaju imprezach - bale, bankiety, festyny, festiwale, eventy, imprezy tematyczne czy wesela.

Szczegóły strony www.teatrmantra.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Taneczne show Baśni Tysiąca i Jednej Nocy

  Taneczne show Baśni Tysiąca i Jednej Nocy Oto przed Państwem świat Baśni Tysiąca i Jednej Nocy, taneczny świat Orientu i egzotycznych wysp, na który przeniosą Państwa tancerki grupy tańca orientalnego Teatro del Oriente oraz tancerka bellydance - Shadora. Zapraszamny na naszą stronę aby poznać tajniki i pełną tajemnic historię tańca brzucha (zwanego u nas belly dance) aby zobaczyć zdjęcia orientalnego świata, który dotąd ukryty i niedozwolony zaparasza Państwa na swoje podwoje. To właśnie baśniowe taneczne show bellydance i bollywood - brzęczące bransoletkami Indie a także hawajski taniec hula - to właśnie znajdą Państwo na stronie Shadory.

  Data dodania: 28 09 2010
 • Szkoła tańca w Warszawie

  Szkoła tańca w Warszawie Szkoła tańca Spin oferuje szeroki wachlarz kursów tańca: kursy tańca dla dzieci, kursy tańca dla młodzieży, kursy tańca dla dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Ponadto w naszej ofercie znajduje się organizacja pokazów tańca na imprezach firmowych, targach i innych uroczystościach takich jak wesela. Studio Tańca Spin w swojej ofercie posiada również kursy solo takie jak laidis lationo, salsa solo, jazz, fit dance i wiele innych.

  Data dodania: 08 02 2012
 • Nauka tańca online

  Nauka tańca online Proponujemy wyjątkowe multimedialne kursy tańca dla osób dorosłych oraz młodzieży. Wszystkie lekcje przygotowane są z najwyższą starannością przez doświadczonych instruktorów. Dzięki nim każdy, bez konieczności zapisywania się do stacjonarnej szkoły tańca, nauczy się podstawowych kroków, opanuje umiejętność rytmicznego poruszania się oraz pozna charakterystyczne dla poszczególnych gatunków figury. Oferujemy kursy tańca solo oraz w parach. Wśród gatunków solo proponujemy salsę, sexy dance oraz elementy tańca latynoamerykańskiego. Osoby zainteresowane tańcem towarzyskim mogą zaś wybrać tango, walc angielski oraz salsę, rumbę lub cha chę.

  Data dodania: 03 05 2014
 • Dream dance - szkoła tańca

  Dream dance - szkoła tańca Dream Dance to profesjonalna szkoła tańca. Bogato rozbudowana oferta została przygotowana z myślą o amatorach, jak również o osobach zainteresowanych tańcem. Instruktorzy są osobami, które pobierały nauki u najlepszych tancerzy w kraju i za granicą. Oferujemy kursy tańca użytkowego, takie jak: weselny kurs tańca, podczas którego nauczą się Państwo kroki do pierwszego tańca. Pomagamy dobierać podkład taneczny oraz kroki, dostosowane pod wymogi oraz umiejętności uczniów. oprócz tego oferujemy naukę tańca 2na1, czyli taniec podstawowy, który jest idealnym punktem wyjściowym do nauki innych, bardziej skomplikowanych tańców. Oferujemy atrakcyjne bony rabatowe, jak również elastyczne godziny lekcji.

  Data dodania: 12 12 2014
 • Kurs Tańca Towarzyskiego Kraków - loftodance.pl

  Kurs Tańca Towarzyskiego Kraków - loftodance.pl Szukasz szkoły tańca w Krakowie? Przyjdź do Loft To Dance. Jesteśmy szkołą tańca w Krakowie, w której odbywają się kursy tańca towarzyskiego, ale również – salsa, kizomba, tango, tango argentyńskie czy bachata. Nasz kurs tańca w Krakowie to opcja dla każdego kto nie tylko chce się trochę poruszać, ale zabłysnąć na każdej imprezie. Jesteśmy miejscem odpowiednim zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Naszą szkołę tańca w Krakowie tworzy wykwalifikowany i doświadczony zespół instruktorów pełnych pasji. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie Internetowej.

  Data dodania: 13 09 2019