Miniatura strony Szkoła Tańca w Poznaniu

Szkoła Tańca w PoznaniuSzkoła Tańca Latin Dance Studio zaprasza na kursy tańca towarzyskiego, latynoamerykańskiego (m.in salsa i samba), orientalnego (m.in. tańca brzucha i bollywood dance) oraz nowoczesnego (dance aerobic, fitness, hip-hop dance). Zajęcia w naszej szkole prowadzone są w miłej atmosferze, tak aby nikt nie czuł zdenerwowania podczas zdobywania nowych umiejętności. Organizujemy również zajęcia indywidualne przeznaczone dla osób zamierzających stanąć na ślubnym kobiercu. Dzięki tym zajęciom kursanci nauczą się efektownej choreografii pierwszego tańca, po to aby wzbudzić zachwyt wśród zgromadzonych na weselu gości i zachęcić wszystkich do wspólnej zabawy.

Szczegóły strony www.latindance.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoły tańca

  Szkoły tańca Największy zbiór szkół oraz instruktorów tańca z Polski. Bez problemu odnajdziesz szkołę w której będziesz ćwiczył upragniony styl tańca w swojej okolicy. Codziennie aktualizujemy informację oraz sprawdzamy ważne wydarzenia odnośnie tańca. Nasz serwis jest skierowany dla osób, które chcą poznać taniec od A do Z - Serdecznie zapraszamy na największy portal taneczny www.GdzieTanczyc.pl - Z pewnością znajdziesz wszystko co istotne w kwestii tańca.

  Data dodania: 27 11 2012
 • Salsa w Krakowie

  Salsa w Krakowie Kochasz tańczyć i gorące latynoamerykańskie rytmy? Koniecznie zapoznaj się z ofertą najlepszego studia tańca latynoamerykańskich i afrokubańskich w Krakowie. Prowadzimy kursy na każdym poziomie zaawansowania zarówno dla początkujących tancerzy, jak i tych doświadczonych. W naszym studiu uczą takie osobistości jak Daniel Pancerz i Edyta Lanc. Jeżeli jeszcze nie podjąłeś decyzji, koniecznie zapoznaj się z naszą pełną ofertą na stronie internetowej www.latinmoves.pl lub przyjdź do jednego z naszych krakowskich oddziałów.

  Data dodania: 28 02 2014
 • ShowTaneczne.pl - pokazy tańca

  ShowTaneczne.pl - pokazy tańca Show Taneczne jest specjalistyczną agencją, która zajmuje się opracowywaniem, a następnie przedstawianiem tematycznych pokazów tanecznych. Oferowane są między innymi takie pokazy jak: Dookoła Świata, czyli podróż pomiędzy czterema kontynentami, Halloween Show czy James Bond, pokaz powiązany z serią słynnych filmów o agencie 007. Ponadto, agencja proponuje wynajem hostess oraz modelek, których zadaniem jest obsługa imprez.
  Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Agencji Show Taneczne - showtaneczne. pl

  Data dodania: 21 10 2014
 • Zajęcia dla dzieci - piaskownica.eu

  Zajęcia dla dzieci - piaskownica.eu Prowadzimy zajęcia artystyczne, bo każde dziecko ma marzenia. Niezależnie od tego, czy dziecko chce zostać aktorem, malarzem, baletnicą, cyrkowcem, magikiem - na naszych zajęciach można rozwijać swoje pasje. Proponujemy wyjątkowy program urodzin dla wyjątkowego dziecka. U nas można liczyć na zajęcia muzyczne, artystyczne, naukę języka obcego, nauka tańca i wielu innych umiejętności. Grupy podzielone są na dzieci w różnym wieku. Warto zorganizować czas swojemu dziecku i wysłać je do Piaskownicy. Dowiedz się więcej na stronie.

  Data dodania: 19 08 2016
 • Kursy tanga Olsztyn

  Kursy tanga Olsztyn Nasza szkoła tańca działa na terenie Olsztyna, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom szeroki zakres profesjonalnych kursów związanych z nauką tanga argentyńskiego. Nasi instruktorzy są w stanie zapewnić między innymi naukę pierwszego tańca. Jednocześnie jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednie warunki do realizowania nauki tańca również dla osób średniozaawansowanych, początkujących. Zapewniamy zarówno prowadzenie nauki tańca na podstawie ogólnie przygotowanych programów a także w ramach indywidualnych lekcji.

  Data dodania: 06 03 2017