Miniatura strony Szkoła Tańca w Poznaniu

Szkoła Tańca w PoznaniuSzkoła Tańca Latin Dance Studio zaprasza na kursy tańca towarzyskiego, latynoamerykańskiego (m.in salsa i samba), orientalnego (m.in. tańca brzucha i bollywood dance) oraz nowoczesnego (dance aerobic, fitness, hip-hop dance). Zajęcia w naszej szkole prowadzone są w miłej atmosferze, tak aby nikt nie czuł zdenerwowania podczas zdobywania nowych umiejętności. Organizujemy również zajęcia indywidualne przeznaczone dla osób zamierzających stanąć na ślubnym kobiercu. Dzięki tym zajęciom kursanci nauczą się efektownej choreografii pierwszego tańca, po to aby wzbudzić zachwyt wśród zgromadzonych na weselu gości i zachęcić wszystkich do wspólnej zabawy.

Szczegóły strony www.latindance.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Teatr Tańca z Ogniem Mantra

  Teatr Tańca z Ogniem Mantra Specjalizujemy się w profesjonalnych pokazach tańca z ogniem, fireshow. Jesteśmy grupą artystów, których połączyła pasja. Od ponad dwóch lat dajemy pokaz na terenie całej Polski, wykorzystując różnego rodzaju rekwizytowy ogniowe. Nasze występy są połączeniem teatr, tańca oraz żywiołu. Występujemy na rożnego rodzaju imprezach - bale, bankiety, festyny, festiwale, eventy, imprezy tematyczne czy wesela.

  Data dodania: 05 08 2010
 • Szkoły tańca

  Szkoły tańca Największy zbiór szkół oraz instruktorów tańca z Polski. Bez problemu odnajdziesz szkołę w której będziesz ćwiczył upragniony styl tańca w swojej okolicy. Codziennie aktualizujemy informację oraz sprawdzamy ważne wydarzenia odnośnie tańca. Nasz serwis jest skierowany dla osób, które chcą poznać taniec od A do Z - Serdecznie zapraszamy na największy portal taneczny www.GdzieTanczyc.pl - Z pewnością znajdziesz wszystko co istotne w kwestii tańca.

  Data dodania: 27 11 2012
 • Kursy tańca kinect

  Kursy tańca kinect Interaktywne kursy nauki tańca dla dzieci Click & Dance to wyjątkowa gratka! Dzięki nim dzieci mogą wygodnie uczyć się tańczyć we własnym domu, przed komputerem lub telewizorem, ponieważ nasze kursy obsługują technologię Kinect, dzięki której nauka jest jeszcze bardziej wciągająca! Przygotowaliśmy szeroki wybór kursów przeznaczonych dla dzieci – to zarówno kursy profesjonalne na kilku poziomach zaawansowania, jak i skupione na zabawie. Także przedstawiamy kursy przygotowane przez naszych użytkowników. Tańcz z Click & Dance!

  Data dodania: 30 05 2014
 • Dream dance - szkoła tańca

  Dream dance - szkoła tańca Dream Dance to profesjonalna szkoła tańca. Bogato rozbudowana oferta została przygotowana z myślą o amatorach, jak również o osobach zainteresowanych tańcem. Instruktorzy są osobami, które pobierały nauki u najlepszych tancerzy w kraju i za granicą. Oferujemy kursy tańca użytkowego, takie jak: weselny kurs tańca, podczas którego nauczą się Państwo kroki do pierwszego tańca. Pomagamy dobierać podkład taneczny oraz kroki, dostosowane pod wymogi oraz umiejętności uczniów. oprócz tego oferujemy naukę tańca 2na1, czyli taniec podstawowy, który jest idealnym punktem wyjściowym do nauki innych, bardziej skomplikowanych tańców. Oferujemy atrakcyjne bony rabatowe, jak również elastyczne godziny lekcji.

  Data dodania: 12 12 2014
 • Zaproszenia na studniówkę

  Zaproszenia na studniówkę Studniówka ma długoletnią tradycję. W przygotowaniach do tak ważnego dnia bardzo ważnym elementem są zaproszenia. Na naszej stronie można odnaleźć wiele ciekawych wzorów. Utrzymane są one w różnych stylach od klasycznych I eleganckich po ekskluzywne I nowoczesne. Staramy trafiać w gusta najbardziej wymagających klientów. Łączymy oryginalne wzornictwo z wyszukanymi materiałami I ekskluzywnym drukiem. Oprócz zaproszeń, posiadamy w swojej ofercie plakietki studniówkowe oraz kotyliony. Towarzyszymy Wam zatem nie tylko podczas zapraszania gości na ten wyjątkowy bal, ale także podczas samej zabawy. Zaproszenia to także ważna pamiątka, w końcu studniówkę ma się raz w życiu.

  Data dodania: 04 11 2016