Miniatura strony Słowianie - zanim zaczął się czas

Słowianie - zanim zaczął się czasTworzona na bieżąco powieść, której bohaterami są dawni Słowianie oraz ich bogate, niepoznane dzieje. Autorem książki jest pan Jan Sz. Szarucki.
Kto potrafi wskazać na mapie kolebkę pradawnych Słowian? – docieka autor. - Jeszcze się taki uczony nie narodził. Mimo jednak lik w naszej historii, Słowianie powinni zabiegać o cześć swych przodków. Jesteśmy Słowianie ! Pamiętajmy o swej własnej chwale, pięknych dziejach i niepowtarzalnych obyczajach!

Szczegóły strony www.slowianie.biz:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sztuka ludowa w Polsce

  Sztuka ludowa w Polsce Naszą pasją jest folklor, tradycja i kultura ludowa, zainspirowani tym stylem projektujemy, tworzymy i sprzedajemy niezwykle piękne dekoracje i produkty użytkowe do domu, mamy interesującą i niezwykle oryginalną kolekcję odzieży, biżuterii i akcesoriów, a także fajne rzeczy dla dzieci. Łączymy tradycyjne wzornictwo z nowoczesnymi materiałami i technikami, tak aby nadać kulturze ludowej nowy wymiar. Jeżeli jesteś zainteresowany niniejszą ofertą zapraszamy serdecznie do prędkiego odwiedzenia witryny internetowej, gdzie znajdą Państwo mnóstwo drobiazgowych informacji o naszej firmie i oferowanych przez nią usługach.

  Data dodania: 14 06 2015
 • Internetowa Księgarnia - Dom Wydawniczy Rebis

  Internetowa Księgarnia - Dom Wydawniczy Rebis Chcesz kupić ciekawy audiobook, a może książkę w postaci ebooka? Szeroki wybór książek w różnej formie znajdziesz już dziś w sklepie z książkami Rebis. Księgarnia internetowa oferuje wspaniałe nowości, ciekawe zapowiedzi, ponadczasowe bestsellery i szereg promocji. Kupisz tu między innymi takie książki jak: „Obłęd 44”(Piotr Zychowicz), „Opowieść o miłości i mroku” (Amos Oz), „Ofiara w środku zimy” (MonsKallentoft), „Zabić Drozda” (Harper Lee), czy „O sztuce” (E. H. Gombrich). Odwiedź wydawnictwo internetowe Rebis już dziś i zamów ciekawe książki online wygodnie i tanio, zapraszamy!

  Data dodania: 27 01 2017
 • Obrazy olejne do salonu - galeriakolor.com

  Obrazy olejne do salonu - galeriakolor.com Galeria Sztuki Kolor z siedziba w Kazimierzu Dolnym prezentuje pełną gamę wyjątkowych dzieł sztuki polskich artystów. Znajdziesz tutaj obrazy ręcznie malowane w stylu nowoczesnym, które doskonale nadają się jako dekoracja do salonu, sypialni czy kuchni oraz do innych przestrzeni. Wszystkie dzieła sztuki w Galerii Kolor są oryginalne i posiadają odpowiednie certyfikaty autentyczności. Zamówienia na dzieła w Galerii Kolor można składać także przez internet. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty!

  Data dodania: 11 01 2019
 • Korekta książki, korekta tekstu

  Korekta książki, korekta tekstu W ramach świadczonych usług wydawniczych wykonujemy korektę książek naukowych. Zlecasz usługę redakcyjną lub korektorską firmie mającej doświadczenie wydawnicze. Korekta książki realizowana jest najczęściej w ramach jednego lub dwóch czytań. W ramach korekty książki poprawiamy: logiczną strukturę utworu, błędy stylistyczne i językowe, błędy merytoryczne, a ponadto ujednolicamy tekst zgodnie z wybranym standardem edycyjnym. Obok korekty książek realizujemy również korektę: autoreferatów, prac habilitacyjnych, rozpraw doktorskich, prac promocyjnych (magisterskich, licencjackich), monografii oraz artykułów naukowych i innych dzieł. Ofertę korekty tekstu kierujemy do studentów, doktorantów, pracowników naukowych oraz autorów innych tekstów naukowych. Współpracujemy z osobami prywatnymi, oficynami wydawniczymi, drukarniami oraz instytucjami edukacyjnymi. W ofercie atrakcyjne pakiety abonamentowe, które obniżą cenę za korektę książki. Wszystkie korekty książek realizujemy w trybie śledzenia zmian. Korekcie podlega tekst główny, przypisy, bibliografia, aneksy, elementy graficzne – wykonamy kompletną korektę Państwa pracy naukowej.

  Data dodania: 22 11 2019
 • Cytaty

  Cytaty Wielka baza cytatów. Najlepsze, najpopularniejsze cytaty uporządkowane według liter alfabetu. 20772 cytaty. Posługiwanie się cytatem ma związek z wolnością słowa. Kiedy cenzura ogranicza swobodę wypowiedzi autora, język przenośni jest środkiem wyrażania własnych przekonań społecznych, politycznych, krytyki, ukrytej kpiny. Przenika wówczas zwłaszcza do tekstów kabaretu politycznego. Cytowanie w pracach naukowych jest pożądane przez autorów cytowanych prac, gdyż liczba cytowań jest podstawową formą oceny znaczenia i wartości prowadzonych badań.

  Data dodania: 22 07 2020