Miniatura strony LatinProject.pl

LatinProject.plLatin Project to krakowska szkoła tańca, która skupia ludzi, których pasją jest taniec - a dokładniej salsa.
Oferujemy profesjonalne kursy w konkurencyjnych cenach.
Współpracujemy z najlepszym polskim instruktorem salsy kubańskiej Danielem Pancerzem.Zajęcia prowadzone przez nas to mile spędzony czas w pozytywnej atmosferze.
Na naszych zajęciach zapewniamy miłą atmosferę i najwyższą jakość nauczania. Nasze kursy tańca odbywają się w Krakowie w klimatyzowanych salach.

Szczegóły strony www.latinproject.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Teatr Tańca z Ogniem Mantra

  Teatr Tańca z Ogniem Mantra Specjalizujemy się w profesjonalnych pokazach tańca z ogniem, fireshow. Jesteśmy grupą artystów, których połączyła pasja. Od ponad dwóch lat dajemy pokaz na terenie całej Polski, wykorzystując różnego rodzaju rekwizytowy ogniowe. Nasze występy są połączeniem teatr, tańca oraz żywiołu. Występujemy na rożnego rodzaju imprezach - bale, bankiety, festyny, festiwale, eventy, imprezy tematyczne czy wesela.

  Data dodania: 05 08 2010
 • Taneczne show Baśni Tysiąca i Jednej Nocy

  Taneczne show Baśni Tysiąca i Jednej Nocy Oto przed Państwem świat Baśni Tysiąca i Jednej Nocy, taneczny świat Orientu i egzotycznych wysp, na który przeniosą Państwa tancerki grupy tańca orientalnego Teatro del Oriente oraz tancerka bellydance - Shadora. Zapraszamny na naszą stronę aby poznać tajniki i pełną tajemnic historię tańca brzucha (zwanego u nas belly dance) aby zobaczyć zdjęcia orientalnego świata, który dotąd ukryty i niedozwolony zaparasza Państwa na swoje podwoje. To właśnie baśniowe taneczne show bellydance i bollywood - brzęczące bransoletkami Indie a także hawajski taniec hula - to właśnie znajdą Państwo na stronie Shadory.

  Data dodania: 28 09 2010
 • Szkoła Tańca w Poznaniu

  Szkoła Tańca w Poznaniu Szkoła Tańca Latin Dance Studio zaprasza na kursy tańca towarzyskiego, latynoamerykańskiego (m.in salsa i samba), orientalnego (m.in. tańca brzucha i bollywood dance) oraz nowoczesnego (dance aerobic, fitness, hip-hop dance). Zajęcia w naszej szkole prowadzone są w miłej atmosferze, tak aby nikt nie czuł zdenerwowania podczas zdobywania nowych umiejętności. Organizujemy również zajęcia indywidualne przeznaczone dla osób zamierzających stanąć na ślubnym kobiercu. Dzięki tym zajęciom kursanci nauczą się efektownej choreografii pierwszego tańca, po to aby wzbudzić zachwyt wśród zgromadzonych na weselu gości i zachęcić wszystkich do wspólnej zabawy.

  Data dodania: 06 04 2011
 • Lekcje tańca indywidualne warszawa

  Lekcje tańca indywidualne warszawa Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie realizowania profesjonalnych usług związanych z obsługiwaniem różnego rodzaju imprez. Możemy zapewnić zarówno ciekawie przygotowane oraz realizowane przez specjalistów pokazy taneczne, jak też możemy przygotować dla naszych klientów również oprawy muzyczne, które realizowane są przez DJ-ów. Wszystkie nasze usługi możemy indywidualnie dopasować do oczekiwań naszych klientów. Jeżeli zaintrygowała ciebie nasza oferta, to całym sercem zachęcamy do prędkiego wejścia na naszą stronę internetową, ponieważ tam znajdziecie Państwo wiele rzetelnych informacji o naszej firmie i jej usługach.

  Data dodania: 18 09 2015
 • Walec wiedeński | taniec-szczecin.pl

  Walec wiedeński | taniec-szczecin.pl Szkoła Tańca Gryf to firma, która powstała w 1997 roku. Od tamtej pory skutecznie spełnia potrzeby swoich klientów. Ponad dwadzieścia lat doświadczenia gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Firma oferuje zajęcia jedynie dla osób dorosłych, w formie zajęć indywidualnych lub grupowych. W ofercie firmy można znaleźć specjalnie przygotowaną kameralną salę dla przyszłych nowożeńców, co gwarantuje komfort i dyskrecję podczas zajęć. Szkoła tańca mieści się w Szczecinie, a prowadzi ją Katarzyna Urbańska. Firma zapewnia 100% zadowolenia i mnóstwo zabawy!

  Data dodania: 08 03 2018