Miniatura strony Kursy tanga Olsztyn

Kursy tanga OlsztynNasza szkoła tańca działa na terenie Olsztyna, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom szeroki zakres profesjonalnych kursów związanych z nauką tanga argentyńskiego. Nasi instruktorzy są w stanie zapewnić między innymi naukę pierwszego tańca. Jednocześnie jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednie warunki do realizowania nauki tańca również dla osób średniozaawansowanych, początkujących. Zapewniamy zarówno prowadzenie nauki tańca na podstawie ogólnie przygotowanych programów a także w ramach indywidualnych lekcji.

Szczegóły strony tangomagia.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Taneczne show Baśni Tysiąca i Jednej Nocy

  Taneczne show Baśni Tysiąca i Jednej Nocy Oto przed Państwem świat Baśni Tysiąca i Jednej Nocy, taneczny świat Orientu i egzotycznych wysp, na który przeniosą Państwa tancerki grupy tańca orientalnego Teatro del Oriente oraz tancerka bellydance - Shadora. Zapraszamny na naszą stronę aby poznać tajniki i pełną tajemnic historię tańca brzucha (zwanego u nas belly dance) aby zobaczyć zdjęcia orientalnego świata, który dotąd ukryty i niedozwolony zaparasza Państwa na swoje podwoje. To właśnie baśniowe taneczne show bellydance i bollywood - brzęczące bransoletkami Indie a także hawajski taniec hula - to właśnie znajdą Państwo na stronie Shadory.

  Data dodania: 28 09 2010
 • Szkoły tańca

  Szkoły tańca Największy zbiór szkół oraz instruktorów tańca z Polski. Bez problemu odnajdziesz szkołę w której będziesz ćwiczył upragniony styl tańca w swojej okolicy. Codziennie aktualizujemy informację oraz sprawdzamy ważne wydarzenia odnośnie tańca. Nasz serwis jest skierowany dla osób, które chcą poznać taniec od A do Z - Serdecznie zapraszamy na największy portal taneczny www.GdzieTanczyc.pl - Z pewnością znajdziesz wszystko co istotne w kwestii tańca.

  Data dodania: 27 11 2012
 • Kursy tańca kinect

  Kursy tańca kinect Interaktywne kursy nauki tańca dla dzieci Click & Dance to wyjątkowa gratka! Dzięki nim dzieci mogą wygodnie uczyć się tańczyć we własnym domu, przed komputerem lub telewizorem, ponieważ nasze kursy obsługują technologię Kinect, dzięki której nauka jest jeszcze bardziej wciągająca! Przygotowaliśmy szeroki wybór kursów przeznaczonych dla dzieci – to zarówno kursy profesjonalne na kilku poziomach zaawansowania, jak i skupione na zabawie. Także przedstawiamy kursy przygotowane przez naszych użytkowników. Tańcz z Click & Dance!

  Data dodania: 30 05 2014
 • Teatr Tańca V6

  Teatr Tańca V6 W naszym teatrze, który działa na terenie Łodzi możemy zapewnić naszym gościom zarówno wyjątkową atmosferę a także unikalne przedstawienia taneczne, które przygotowane są przez zespół twórców z różnych dziedzin oraz wykonywane są zarówno przez tancerzy, jak też akrobatów oraz wokalistów. Nasze przedstawienia to nowoczesne występy, które jednocześnie wzorują się na cirque noveau. W naszym teatrze jesteśmy w stanie zapewnić w programie również występy innych grup artystycznych z całej Polski a także występy polskich kabaretów.

  Data dodania: 09 01 2016
 • Walec wiedeński | taniec-szczecin.pl

  Walec wiedeński | taniec-szczecin.pl Szkoła Tańca Gryf to firma, która powstała w 1997 roku. Od tamtej pory skutecznie spełnia potrzeby swoich klientów. Ponad dwadzieścia lat doświadczenia gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Firma oferuje zajęcia jedynie dla osób dorosłych, w formie zajęć indywidualnych lub grupowych. W ofercie firmy można znaleźć specjalnie przygotowaną kameralną salę dla przyszłych nowożeńców, co gwarantuje komfort i dyskrecję podczas zajęć. Szkoła tańca mieści się w Szczecinie, a prowadzi ją Katarzyna Urbańska. Firma zapewnia 100% zadowolenia i mnóstwo zabawy!

  Data dodania: 08 03 2018