Miniatura strony Kurs Tańca Towarzyskiego Kraków - loftodance.pl

Kurs Tańca Towarzyskiego Kraków - loftodance.plSzukasz szkoły tańca w Krakowie? Przyjdź do Loft To Dance. Jesteśmy szkołą tańca w Krakowie, w której odbywają się kursy tańca towarzyskiego, ale również – salsa, kizomba, tango, tango argentyńskie czy bachata. Nasz kurs tańca w Krakowie to opcja dla każdego kto nie tylko chce się trochę poruszać, ale zabłysnąć na każdej imprezie. Jesteśmy miejscem odpowiednim zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Naszą szkołę tańca w Krakowie tworzy wykwalifikowany i doświadczony zespół instruktorów pełnych pasji. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie Internetowej.

Szczegóły strony loftodance.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Teatr Tańca z Ogniem Mantra

  Teatr Tańca z Ogniem Mantra Specjalizujemy się w profesjonalnych pokazach tańca z ogniem, fireshow. Jesteśmy grupą artystów, których połączyła pasja. Od ponad dwóch lat dajemy pokaz na terenie całej Polski, wykorzystując różnego rodzaju rekwizytowy ogniowe. Nasze występy są połączeniem teatr, tańca oraz żywiołu. Występujemy na rożnego rodzaju imprezach - bale, bankiety, festyny, festiwale, eventy, imprezy tematyczne czy wesela.

  Data dodania: 05 08 2010
 • Szkoła tańca w Warszawie

  Szkoła tańca w Warszawie Szkoła tańca Spin oferuje szeroki wachlarz kursów tańca: kursy tańca dla dzieci, kursy tańca dla młodzieży, kursy tańca dla dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Ponadto w naszej ofercie znajduje się organizacja pokazów tańca na imprezach firmowych, targach i innych uroczystościach takich jak wesela. Studio Tańca Spin w swojej ofercie posiada również kursy solo takie jak laidis lationo, salsa solo, jazz, fit dance i wiele innych.

  Data dodania: 08 02 2012
 • Kursy tańca kinect

  Kursy tańca kinect Interaktywne kursy nauki tańca dla dzieci Click & Dance to wyjątkowa gratka! Dzięki nim dzieci mogą wygodnie uczyć się tańczyć we własnym domu, przed komputerem lub telewizorem, ponieważ nasze kursy obsługują technologię Kinect, dzięki której nauka jest jeszcze bardziej wciągająca! Przygotowaliśmy szeroki wybór kursów przeznaczonych dla dzieci – to zarówno kursy profesjonalne na kilku poziomach zaawansowania, jak i skupione na zabawie. Także przedstawiamy kursy przygotowane przez naszych użytkowników. Tańcz z Click & Dance!

  Data dodania: 30 05 2014
 • Teatr Tańca V6

  Teatr Tańca V6 W naszym teatrze, który działa na terenie Łodzi możemy zapewnić naszym gościom zarówno wyjątkową atmosferę a także unikalne przedstawienia taneczne, które przygotowane są przez zespół twórców z różnych dziedzin oraz wykonywane są zarówno przez tancerzy, jak też akrobatów oraz wokalistów. Nasze przedstawienia to nowoczesne występy, które jednocześnie wzorują się na cirque noveau. W naszym teatrze jesteśmy w stanie zapewnić w programie również występy innych grup artystycznych z całej Polski a także występy polskich kabaretów.

  Data dodania: 09 01 2016
 • Zaproszenia na studniówkę

  Zaproszenia na studniówkę Studniówka ma długoletnią tradycję. W przygotowaniach do tak ważnego dnia bardzo ważnym elementem są zaproszenia. Na naszej stronie można odnaleźć wiele ciekawych wzorów. Utrzymane są one w różnych stylach od klasycznych I eleganckich po ekskluzywne I nowoczesne. Staramy trafiać w gusta najbardziej wymagających klientów. Łączymy oryginalne wzornictwo z wyszukanymi materiałami I ekskluzywnym drukiem. Oprócz zaproszeń, posiadamy w swojej ofercie plakietki studniówkowe oraz kotyliony. Towarzyszymy Wam zatem nie tylko podczas zapraszania gości na ten wyjątkowy bal, ale także podczas samej zabawy. Zaproszenia to także ważna pamiątka, w końcu studniówkę ma się raz w życiu.

  Data dodania: 04 11 2016