Miniatura strony Kurs Tańca Towarzyskiego Kraków - loftodance.pl

Kurs Tańca Towarzyskiego Kraków - loftodance.plSzukasz szkoły tańca w Krakowie? Przyjdź do Loft To Dance. Jesteśmy szkołą tańca w Krakowie, w której odbywają się kursy tańca towarzyskiego, ale również – salsa, kizomba, tango, tango argentyńskie czy bachata. Nasz kurs tańca w Krakowie to opcja dla każdego kto nie tylko chce się trochę poruszać, ale zabłysnąć na każdej imprezie. Jesteśmy miejscem odpowiednim zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Naszą szkołę tańca w Krakowie tworzy wykwalifikowany i doświadczony zespół instruktorów pełnych pasji. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie Internetowej.

Szczegóły strony loftodance.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Teatr Tańca z Ogniem Mantra

  Teatr Tańca z Ogniem Mantra Specjalizujemy się w profesjonalnych pokazach tańca z ogniem, fireshow. Jesteśmy grupą artystów, których połączyła pasja. Od ponad dwóch lat dajemy pokaz na terenie całej Polski, wykorzystując różnego rodzaju rekwizytowy ogniowe. Nasze występy są połączeniem teatr, tańca oraz żywiołu. Występujemy na rożnego rodzaju imprezach - bale, bankiety, festyny, festiwale, eventy, imprezy tematyczne czy wesela.

  Data dodania: 05 08 2010
 • Taneczne show Baśni Tysiąca i Jednej Nocy

  Taneczne show Baśni Tysiąca i Jednej Nocy Oto przed Państwem świat Baśni Tysiąca i Jednej Nocy, taneczny świat Orientu i egzotycznych wysp, na który przeniosą Państwa tancerki grupy tańca orientalnego Teatro del Oriente oraz tancerka bellydance - Shadora. Zapraszamny na naszą stronę aby poznać tajniki i pełną tajemnic historię tańca brzucha (zwanego u nas belly dance) aby zobaczyć zdjęcia orientalnego świata, który dotąd ukryty i niedozwolony zaparasza Państwa na swoje podwoje. To właśnie baśniowe taneczne show bellydance i bollywood - brzęczące bransoletkami Indie a także hawajski taniec hula - to właśnie znajdą Państwo na stronie Shadory.

  Data dodania: 28 09 2010
 • Szkoła tańca w Warszawie

  Szkoła tańca w Warszawie Szkoła tańca Spin oferuje szeroki wachlarz kursów tańca: kursy tańca dla dzieci, kursy tańca dla młodzieży, kursy tańca dla dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Ponadto w naszej ofercie znajduje się organizacja pokazów tańca na imprezach firmowych, targach i innych uroczystościach takich jak wesela. Studio Tańca Spin w swojej ofercie posiada również kursy solo takie jak laidis lationo, salsa solo, jazz, fit dance i wiele innych.

  Data dodania: 08 02 2012
 • Salsa kubańska - Salsa House w Krakowie

  Salsa kubańska - Salsa House w Krakowie SALSA HOUSE to najlepsza szkoła salsy kubańskiej w Krakowie. Zapraszamy na nasze kursy tańca solo i w parach prowadzone wieloma technikami skierowane w stronę początkujących i bardziej zaawansowanych uczestników. Oferta naszej szkoły obejmuje także lekcje indywidualne, zajęcia dla par przygotowujących się do pierwszego tańca podczas wesela oraz kursy salsy kubańskiej na firmowych imprezach. Wśród technik tanecznych, nasi klienci znajdą salsę kubańską Rueda de Casino, RAGGA & DANCEHALL, salsę dla kobiet, salsę solo i w parach, rumbę kubańską.

  Data dodania: 27 01 2015
 • Zajęcia dla dzieci - piaskownica.eu

  Zajęcia dla dzieci - piaskownica.eu Prowadzimy zajęcia artystyczne, bo każde dziecko ma marzenia. Niezależnie od tego, czy dziecko chce zostać aktorem, malarzem, baletnicą, cyrkowcem, magikiem - na naszych zajęciach można rozwijać swoje pasje. Proponujemy wyjątkowy program urodzin dla wyjątkowego dziecka. U nas można liczyć na zajęcia muzyczne, artystyczne, naukę języka obcego, nauka tańca i wielu innych umiejętności. Grupy podzielone są na dzieci w różnym wieku. Warto zorganizować czas swojemu dziecku i wysłać je do Piaskownicy. Dowiedz się więcej na stronie.

  Data dodania: 19 08 2016