Miniatura strony Dream dance - szkoła tańca

Dream dance - szkoła tańcaDream Dance to profesjonalna szkoła tańca. Bogato rozbudowana oferta została przygotowana z myślą o amatorach, jak również o osobach zainteresowanych tańcem. Instruktorzy są osobami, które pobierały nauki u najlepszych tancerzy w kraju i za granicą. Oferujemy kursy tańca użytkowego, takie jak: weselny kurs tańca, podczas którego nauczą się Państwo kroki do pierwszego tańca. Pomagamy dobierać podkład taneczny oraz kroki, dostosowane pod wymogi oraz umiejętności uczniów. oprócz tego oferujemy naukę tańca 2na1, czyli taniec podstawowy, który jest idealnym punktem wyjściowym do nauki innych, bardziej skomplikowanych tańców. Oferujemy atrakcyjne bony rabatowe, jak również elastyczne godziny lekcji.

Szczegóły strony dream-dance.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła Tańca w Poznaniu

  Szkoła Tańca w Poznaniu Szkoła Tańca Latin Dance Studio zaprasza na kursy tańca towarzyskiego, latynoamerykańskiego (m.in salsa i samba), orientalnego (m.in. tańca brzucha i bollywood dance) oraz nowoczesnego (dance aerobic, fitness, hip-hop dance). Zajęcia w naszej szkole prowadzone są w miłej atmosferze, tak aby nikt nie czuł zdenerwowania podczas zdobywania nowych umiejętności. Organizujemy również zajęcia indywidualne przeznaczone dla osób zamierzających stanąć na ślubnym kobiercu. Dzięki tym zajęciom kursanci nauczą się efektownej choreografii pierwszego tańca, po to aby wzbudzić zachwyt wśród zgromadzonych na weselu gości i zachęcić wszystkich do wspólnej zabawy.

  Data dodania: 06 04 2011
 • Szkoła tańca w Warszawie

  Szkoła tańca w Warszawie Szkoła tańca Spin oferuje szeroki wachlarz kursów tańca: kursy tańca dla dzieci, kursy tańca dla młodzieży, kursy tańca dla dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Ponadto w naszej ofercie znajduje się organizacja pokazów tańca na imprezach firmowych, targach i innych uroczystościach takich jak wesela. Studio Tańca Spin w swojej ofercie posiada również kursy solo takie jak laidis lationo, salsa solo, jazz, fit dance i wiele innych.

  Data dodania: 08 02 2012
 • LatinProject.pl

  LatinProject.pl Latin Project to krakowska szkoła tańca, która skupia ludzi, których pasją jest taniec - a dokładniej salsa.
  Oferujemy profesjonalne kursy w konkurencyjnych cenach.
  Współpracujemy z najlepszym polskim instruktorem salsy kubańskiej Danielem Pancerzem.Zajęcia prowadzone przez nas to mile spędzony czas w pozytywnej atmosferze.
  Na naszych zajęciach zapewniamy miłą atmosferę i najwyższą jakość nauczania. Nasze kursy tańca odbywają się w Krakowie w klimatyzowanych salach.

  Data dodania: 20 01 2012
 • Salsa kubańska - Salsa House w Krakowie

  Salsa kubańska - Salsa House w Krakowie SALSA HOUSE to najlepsza szkoła salsy kubańskiej w Krakowie. Zapraszamy na nasze kursy tańca solo i w parach prowadzone wieloma technikami skierowane w stronę początkujących i bardziej zaawansowanych uczestników. Oferta naszej szkoły obejmuje także lekcje indywidualne, zajęcia dla par przygotowujących się do pierwszego tańca podczas wesela oraz kursy salsy kubańskiej na firmowych imprezach. Wśród technik tanecznych, nasi klienci znajdą salsę kubańską Rueda de Casino, RAGGA & DANCEHALL, salsę dla kobiet, salsę solo i w parach, rumbę kubańską.

  Data dodania: 27 01 2015
 • Zaproszenia na studniówkę

  Zaproszenia na studniówkę Studniówka ma długoletnią tradycję. W przygotowaniach do tak ważnego dnia bardzo ważnym elementem są zaproszenia. Na naszej stronie można odnaleźć wiele ciekawych wzorów. Utrzymane są one w różnych stylach od klasycznych I eleganckich po ekskluzywne I nowoczesne. Staramy trafiać w gusta najbardziej wymagających klientów. Łączymy oryginalne wzornictwo z wyszukanymi materiałami I ekskluzywnym drukiem. Oprócz zaproszeń, posiadamy w swojej ofercie plakietki studniówkowe oraz kotyliony. Towarzyszymy Wam zatem nie tylko podczas zapraszania gości na ten wyjątkowy bal, ale także podczas samej zabawy. Zaproszenia to także ważna pamiątka, w końcu studniówkę ma się raz w życiu.

  Data dodania: 04 11 2016