Miniatura strony Przysmaki dla kota

Przysmaki dla kotaGOURMET to gama wyśmienitych karm dla kotów stworzonych jedynie z wyselekcjonowanych składników. W ofercie znajdą Państwo trzy linie produktów (Gourmet gold, Gourmet perle i Gourmet diamant). Wśród nich pojawiają się mięsne oraz warzywne musy, kawałki duszonych mięs w sosach, kawałki rybne w znakomitych sosach (np. beszamelowym czy pomidorowym), galarety z kawałkami rybnymi oraz pasztety. Wszystkie karmy tworzone są według najlepszych receptur (kawałki mięsne są duszone, gotowane lub opiekane) i spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających kotów.

Szczegóły strony www.gourmet-kot.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rasy kotów

  Rasy kotów Praca hodowców z całego świata przyniosła doskonałe rezultaty, jeżeli chodzi o ilość, a więc i bogactwo kocich ras. Wiele spośród uznawanych w świecie felinologicznym ras, to te naturalne - lekko modyfikowane wskutek krzyżówek, do nich przede wszystkim zaliczamy: norweską, maine coon, brytyjską czy też syberyjską. Powstały jednak i takie rasy, które, niczym lub prawie wcale, swoim wyglądem nie przypominają posopolitych dachowców, i tutaj możemy mówic o: bengalskiej, mau czy też sfinksach. Warto zatem o tym pamietać, gdy juz zdecydujemy sie na to, aby w naszym domu był koteczek.

  Data dodania: 28 05 2011
 • Hodowla kotów

  Hodowla kotów Ludzie miewają doprawdy przeróżne fascynacje, bywają to wszelkiej maści hobbystyczne upodobania, ale także i zwierzęta - naszą rodzinę bez reszty opanowały koty rasowe - stąd też i rezlizacja wspólnej idei powołania do życia własnej hodowli koteczków. Już wiosną w 2003 roku w naszym domu pojawiły się koty rasowe trzech powszechnie uznawanych za najpopularniejsze rasy, a zatem: maine coon, perskie czy też norweskie leśne, zwane "norwegami". Namawiamy zatem Państwa do zerknięcia na nasze internetowe serwisy.

  Data dodania: 15 10 2011
 • Karmy weterynaryjne dla kotów

  Karmy weterynaryjne dla kotów PRO PLAN to linia wyjątkowych produktów stworzonych z myślą o kotach na wszystkich etapach ich życia (od kocięcia przez dorosłość aż po wiek dojrzały). Receptury wszystkich naszych karm zostały oparte na wynikach długoletnich badań z zakresu prawidłowego żywienia zwierząt. Dzięki temu dostarczamy Państwa ulubieńcom pełnowartościowe i smaczne posiłki, które zapewniają wszystkie potrzebne składniki odżywcze. Oferujemy szeroki wybór karm przystosowanych preferencji żywieniowych oraz potrzeb zwierząt (w tym karmy dla kotów o wrażliwym przewodzie pokarmowym).

  Data dodania: 18 02 2014
 • Hotel dla kotów w Warszawie

  Hotel dla kotów w Warszawie Musisz wyjechać i nie masz gdzie zostawić pupila? Przyjmiemy na noc Twojego kota. Nasza firma prowadzi hotel dla kotów.
  Posiadamy 3 pomieszczenia (niebawem zwiększymy liczbę pokoi), w których zakwaterowujemy kotki. W hotelu każdy jeden Gość ma do dyspozycji własny, komfortowy pokój z dużym oknem. Każdy pokój wyposażony jest w kanapy, zabawki, poduszki, kuwetę, drapak, koce, fotele oraz kącik z miską na wodę i pokarmem.
  Nasz hotel znajduje się na osiedlu Gocław, zaledwie 6 kilometrów od Śródmieścia w Warszawie.
  Zapraszamy do skoszystania z naszej oferty.

  Data dodania: 15 01 2015
 • Gify koty - koty.tv

  Gify koty - koty.tv Koty. tv to serwis internetowy, który powstał z myślą o miłośnikach kotów. Na tej stronie internetowej użytkownicy mogą znaleźć śmieszne koty uwiecznione na zdjęciach, filmach i innych materiałach multimedialnych. Dodatkowo znajduje się tu lista ciekawych i śmiesznych memów oraz plików GIF, których główną tematyką są oczywiście koty. Strona ta jest świetną formą rozrywki, z której można korzystać podczas przerw w pracy lub spędzając dzień w domu. Lista materiałów jest obszerna, więc każdy może doskonale się bawić korzystając z tego serwisu.

  Data dodania: 01 03 2019