Miniatura strony Hodowla labradorów - Kwiat Pustyni - labrador retriever

Hodowla labradorów - Kwiat Pustyni - labrador retrieverWitamy w domowej hodowli psów rasy labrador retriever. Hodowla nazywa się Kwiat Pustyni i znajduje się w pobliżu Pszczyny, w gminie Grzawa. Na stronie pokazujemy osiągnięcia naszych pupili na wystawach kynologicznych oraz ich urodę. Na zdjęciach można zobaczyć psy w warunkach domowych, na spacerach, podczas zabawy i tresury. Przekazujemy także informacje o rasie, liczne porady, a także aktualności z życia naszej hodowli.

Szczegóły strony kwiat-pustyni.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Buldog angielski HODOWLA Mrągowia Tym

  Buldog angielski HODOWLA Mrągowia Tym Witamy na stronie Mrągowia Tym poświęconej hodowli psów rasowych Buldog Angielski. Nasza przygoda z rasą buldoga angielskiego   rozpoczęła się w 2005 roku, kiedy to do naszego domu dołączyła sunia tej rasy. Jesteśmy hodowlą wyłącznie domową, nasze psy są członkami rodziny, przywiązujemy dużą uwagę do wczesnej socjalizacji psów gdyż wiemy jak ogromny ma to wpływ na ich późniejsze funkcjonowanie. Serdecznie zapraszamy do częstego odwiedzenia naszej stronki

  Data dodania: 02 02 2012
 • Owczarek szkocki długowłosy collie rough - Hodowla psów rasowych In Pleno

  Owczarek szkocki długowłosy collie rough - Hodowla psów rasowych In Pleno Nasza strona hodowli ulubionej rasy: owczarek szkocki długowłosy In Pleno jest informacyjnym wsparciem naszej działalności hodowlanej, w której wszystkie psy to rasowe i rodowodowe piękności. Nasze dążenie do wybitnego eksterieru psa następuje w zgodzie z jeszcze ważniejszymi - innymi niż piękność - cechami jego życia, jak zdrowie genetyczne i psychofizyczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą filozofia hodowli, której głównym fundamentem jest wyhodowanie szczeniaka zdrowego, a dopiero w oparciu na nim - pięknego. Rozmnażanie psów to nie tylko ludzka myśl, ale i prawo nieskończonej natury, dlatego nie wszystkie ludzkie plany mogą być wprowadzone w życie innego reprezentanta Ziemi - psa takiego jak owczarek szkocki długowłosy i jego szczeniaki. Nam się to udaje, a Wy w bezpośrednim kontakcie z naszą hodowlą, sami to szybko zauważycie.

  Data dodania: 01 04 2012
 • Karma dla psa

  Karma dla psa Pracownicy naszej firmy zdają sobie sprawę, że właściwe żywienie, odpowiednie do etapu i stylu życia, decyduje o zdrowiu i dobrej kondycji psów, dlatego też produkty oferowane przez nas cechują się najwyższą jakością. Charakteryzuje nas też profesjonalizm, który możliwy jest dzięki naszej współpracy z najwybitniejszymi specjalistami. Postępujące zmiany cywilizacyjne, a co za tym idzie – radykalna zmiana warunków bytowych psów skłoniły nas do stworzenia formuły CITY DOG, która obecna jest we wszystkich karmach Canivera.

  Data dodania: 25 04 2014
 • Owczarki niemieckie - hodowlapsowrasowych.pl

  Owczarki niemieckie - hodowlapsowrasowych.pl Zajmujemy się hodowlą niemieckich owczarków. W Victorius zapewniamy owczarki niemieckie na sprzedaż. Jednocześnie nasza profesjonalna hodowla psów rasowych opiera się na kształtowaniu zachowania psów. Naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić najwyższe standardy, co sprawia, że hodowla owczarków niemieckich realizowana jest w skuteczny sposób. Dodatkowo nasza hodowla owczarka niemieckiego zapewnia owczarki niemieckie czarne, podpalane, owczarki czarne, wilczate a także bardzo rzadko spotkane owczarki czekoladowe.

  Data dodania: 16 10 2018
 • Szczeniaki dobermana - maxibull.pl

  Szczeniaki dobermana - maxibull.pl Jesteś fanem psów? Zawsze marzyłeś o słodkim ale groźnie wyglądającym amstaffie, dobermanie, american bully, rottweilerze? Nie czekaj tylko już dziś wejdź na stronę www. maxibull. pl i zapoznaj się z ofertą hodowli rasowych psów. Certyfikowana, profesjonalna hodowla dba o odpowiednie warunki niezbędne do prawidłowego rozwoju psów z wymagających ras. Profesjonaliści dbają o psy i regularnie są ocenianie przez doświadczonych i znanych sędziów. W hodowli MaxiBull nie chodzi o masowe rozmnażanie psów ale o jakość i szczęście zwierzaków.

  Data dodania: 08 07 2020