Miniatura strony Fppenviro.pl

Fppenviro.plJesteś zainteresowany usługami w zakresie przygotowywania oceny wpływu inwestycji na środowisko, lub szukasz doświadczonych konsultantów, którzy pomogą Ci rozwijać się biznesowo bez szkodliwego wpływu na naturę? Jeśli tak, firma FPP Enviro zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Zespół ekspertów z wieloletnią praktyką oferuje pomoc w zakresie realizacji projektów związanych z ochroną środowiska oraz przyrody, a także przy zarządzaniu środowiskowego, analizach, monitorowaniu, inwentaryzacjach przyrodniczych i w wielu innych aspektach związanych z branżą przyrodniczą. Piętnaście lat doświadczenia w branży oraz stale poszerzające się grono Klientów – nie tylko z Polski, to najlepsza rekomendacja dla usług firmy. Zapoznaj się ze szczegółami, odwiedzając nasz serwis www już teraz!

Szczegóły strony fppenviro.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tresura psów

  Tresura psów Każdy właściciel psa powinien być świadomym jak kluczowe znaczenie w codziennym życiu odgrywa szkolenie psów. To właśnie dzięki niemu nasze wspólne życie z psem, przekształca się w o wiele bardziej wygodne jak również bardziej ułożone. Zobrazowanie przejrzystych zasad dyscypliny dla zwierzaka staje się w bardzo wielu sytuacjach potrzebne, z tego powodu, że psy mają tak samo różnorakie charaktery jak ludzie. Możemy natrafić na zwierzaka o bardzo trudnym charakterze. Ze wsparciem w takich okolicznościach przychodzi nam szkolenie psów Warszawa. Szkoła dla psów AKS zagwarantuje odpowiedni zbiór szkoleń dla naszego zwierzaka, dzięki którym zostanie on zdyscyplinowanym psem. Jeśli zaznajomimy psa z odpowiednimi poleceniami będziemy mogli liczyć na posłuszeństwo naszego psa. Szkolenie psów Warszawa gwarantuje szkolenie nie tylko z zakresu posłuszeństwa, ale też między innymi w zakresie obrony właściciela i jego dobytku. Jeśli więc posiadamy czworonoga warto wziąć pod uwagę profesjonalne szkolenie psów, które na pewno zagwarantuje nam ogromne korzyści.

  Data dodania: 25 11 2012
 • Opłaty środowiskowe i sprawozdawczość

  Opłaty środowiskowe i sprawozdawczość Ustawodawstwo dotyczące ochrony środowiska nakłada na każdy podmiot gospodarczy, który w jakikolwiek sposób ingeruje w środowisko przyrodnicze, określone prawa i obowiązki. Do powinności przedsiębiorcy zalicza się m.in. uiszczanie opłat za korzystanie ze środowiska, a także wypełnianie obowiązku prowadzenia dokumentacji sprawozdawczej. Niniejszy serwis prowadzony pod okiem specjalistów w dziedzinie prawa środowiskowego oferuje Państwu pomoc merytoryczną i praktyczną w uregulowaniu zobowiązań prawnych oraz finansowych. Niezaprzeczalnym walorem serwisu jest szybki i łatwy kontakt z ekspertami, dzięki opcji wysłania zapytania bezpośrednio ze strony głównej. Współpraca prowadzona jest na najwyższym poziomie, z należytym szacunkiem dla Klienta.

  Data dodania: 07 12 2012
 • Sklep zoologiczny Keko

  Sklep zoologiczny Keko Ta strona poświęcona jest ofercie sklepu zoologicznego Keko. Firma, swoją działalność rozpoczęła w 2009 roku. Zamówienie na wybrane produkty dla zwierząt typu, karmy, legowiska, zabawki i wiele innych, można złożyć telefonicznie, dzwoniąc na wskazaną infolinię, a także mailowo poprzez formularz kontaktowy. W trosce o zwierzęta, sklep współpracuje także z Fundacją Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva. Z każdego zrealizowanego zamówienia zostaje przekazana jedna złotówka na pomoc potrzebującym zwierzętom.

  Data dodania: 01 08 2013
 • Kwiaciarnia internetowa Royals Flower w Krakowie

  Kwiaciarnia internetowa Royals Flower w Krakowie Kwiaciarnia internetowa RoyalsFlower. pl powstała w 2003 roku. Oferujemy usługę kwiaciarni internetowej na terenie Krakowa oraz okolicznych miejscowości. Gwarantujemy bardzo szybkie dostawy oraz zapewniamy wiele wygodnych form płatności. W ofercie posiadamy modne bukiety okolicznościowe, piękne bukiety dla zakochanych, bukiety ślubne, kosze i inne kompozycje kwiatowe. Szeroki wybór świeżych kwiatów oraz kompozycje tworzone zgodnie z najnowszymi trendami, pozwolą każdemu wybrać idealny bukiet dla bliskiej osoby.

  Data dodania: 01 04 2015
 • Borówka amerykańska wysoka sadzonki

  Borówka amerykańska wysoka sadzonki Szkółka krzewów ozdobnych i owocowych czeka na Was! Nasze Gospodarstwo Ogrodniczo - Szkółkarskie powstało kilkanaście lat temu. Od samego początku firma jest rodzinna. Oto sadzonki, w których się specjalizujemy:

  - borówka amerykańska
  - jagoda kamczacka
  - różaneczniki (rododendron)
  - krzewy iglaste żywopłotowe (szczególnie Tuja Szmaragd)

  Nie oferujemy sprzedaży wysyłkowej. Do współpracy zachęcamy odbiorców hurtowych i detalicznych (mogą być również z zagranicy). Przed planowanym przyjazdem należy się z nami skontaktować telefonicznie.

  Data dodania: 20 07 2016