Miniatura strony Dezynsekcja

DezynsekcjaDziałamy na polskim rynku od pięciu lat. Dbamy o bezpieczeństwo klientów, dlatego zwalczamy skutecznie szkodniki takie jak pluskwy, karaluchy, mrówki, szerszenie czy osy, szczury, myszy i wiele innych. Choć myślimy globalnie, to jednak działamy lokalnie - w Warszawie i okolicach. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.dezynsekcja.home.pl i zapoznania się ze szczegółami oferty, cennikiem a także, co najważniejsze kontaktu z nami.

Szczegóły strony www.dezynsekcja.home.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Usuwanie24 | Lista firm z branży D.D.D

  Usuwanie24 | Lista firm z branży D.D.D Strona oferująca swoim klientom szeroki zakres firm z branży D. D. D oferujących w swoich regionach takie usługi jak: deratyzacja, dezynfekcja, dezynsekcja, ozonowanie, fumigacja, gazowanie zboża, ziarna i silosów, bielenie ścian, iniekcja ciśnieniowa, oczyszczanie linii pojenia na fermach drobiu i nie tylko, sprzątanie miejsc zgonu, odstraszanie ptaków, odławianie zwierząt. Wszystkie powyższe działania wykonuje wykwalifikowany personel który zapewnia skuteczność i bezpieczeństwo w wykonywanych pracach u klientów indywidualnych jak również firm.

  Data dodania: 27 04 2015
 • Deratyzacja Warszawa

  Deratyzacja Warszawa Zacznijmy od świadczonych usług. Nasza firma (warto dodać, że mają Państwo do czynienia z firmą rodzinną) zajmuje się sprzątaniem. Mowa o profesjonalnych i kompleksowych usługach. Terenem działania jest Warszawa. Z ofertą zwracamy się w stronę osób indywidualnych i podmiotów biznesowych. Usług, które możemy Wam zaproponować jest całe mnóstwo. Znajdziecie je na naszej stronie internetowej. Każdy klient traktowany jest przez nas indywidualnie. Chcemy dostosować się do jego oczekiwań i potrzeb. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 21 07 2016
 • Deratyzacja Białystok - bialystokddd.pl

  Deratyzacja Białystok - bialystokddd.pl W firmie PESTcontrol specjalizujemy się w realizowaniu profesjonalnych usług na rynku zapewniania bezpieczeństwa sanitarnego obiektów oraz ochrony przed szkodnikami. Jednocześnie w naszej firmie zapewniamy takie usługi jak odpluskwianie białystok. Usługi dostępne w naszej firmie realizowane są zarówno dla klientów indywidualnych jak też firm czy instytucji. Wykonywana w naszej firmie deratyzacja białystok wykorzystuje sprawdzone, zaawansowane metody co pozwala na uzyskanie odpowiedniej skuteczności w likwidowaniu szkodników.

  Data dodania: 29 04 2018
 • Gazowanie kościołów - fumigacja-kosciola.pl

  Gazowanie kościołów - fumigacja-kosciola.pl Firma Drevpol zajmuje się fumigacją czyli gazowaniem kościołów. Jest to najskuteczniejsza metoda na pozbycie się korników. Zwalczanie szkodników drewna powinno się powierzać profesjonalistom. Nasza firma gwarantuje bezpieczne dla ludzi pozbycie się takich szkodników jak korniki, kołatek domowy czy spuszczel pospolity. Swoje usługi wykonujemy na terenie całego kraju. Posiadamy mnóstwo referencji opinii od klientów. Po wszystkie szczegóły zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajduje się pełny opis oferty.

  Data dodania: 20 02 2019
 • Deratyzacja - prusator.pl

  Deratyzacja - prusator.pl Profesjonalna firma zajmująca się dezynsekcją w Warszawie zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Pod adresem prusator. pl znajdziemy wszelkie informacje odnośnie wszystkich usług, które dostępne są w ramach współpracy. Dzięki nim możliwe jest skuteczne zwalczanie pluskwy a także innych owadów, które zagnieżdżą się w naszych pomieszczeniach. W ofercie dostępna jest także deratyzacja, która pozwoli zająć się myszami i szczurami w naszych pomieszczeniach. Firma podejmie się rozwiązania każdego problemu w naszych domach bądź mieszkaniach.

  Data dodania: 30 10 2020